Může moje očkování souviset s horečkou u kojence?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1920
23.7.21 10:01
@Jana525 píše:
To, ze ziju ve svete, kde je spouste sracek, kterym se nemuzu vyhnout, jeste neznamena, ze do sebe budu dalsi ladovat.
Vodu piju z kohoutku, bohuzel s mikroplasty, s tim nic nenadelam. Co jsou zmekcovadla v plastech vim samozrejme moc dobre a takove plasty doma oravdu nemam a ani je nenakupuju.
Tahle argumentace mi prijde smesna, jakoze jen proto, ze uz je chemie temer ve vsem, tak budu srat uplne na vsechno a bude mi vsechno jedno?
Jako promin, alke diky svemu zivotnimu stylu, nevim, co to je byt nemocna, nevim, co to je infekce, antibiotika jsem za 20 let, mela jen jednou. Ruce si nikde nedezinfikuju, rousku nosim jen z povinosti tam, kde musim a ten blbec covid ne a ne na me skocit. Absolutne nechapu, proc bych mela na sobe zkouset nejake experimenty?
Kvuli lidem, ktery se pak nacpou bramburkama a zapiji to coca colou a nebo, aby si farma firmy nahrabaly a vyrobily dalsi pacienty? Tak to tudle nudle

A jak jsem psala na uvodni prispevek, muze to byt reakce na vakcinu a nemusi, to proste nikdo ted nemuze vedet. Muze byt vse OK a nebo se taky za par let muzeme vsichni hodne divit, jake tohle bude mit nasledky, vcetne treba rakovinneho bujeni.

Takze kazdy by si mel rozhodnout sam za sebe, zda vakcinu ano a nebo ne.

mRNA vakcíny se používají mimo jiné i v onkologické léčbě. Je to něco co se vyvíjí už 30 let, takže se opravdu nebojím, že za 5 let se mi v těle vyrojí 40 nádorů kvůli píchanci od Pfizeru.
mRNA vakcínou se očkovalo i proti Zika. Nikde nevidím, že by v postižených oblastech, kde se zika očkovala, teď lidi vymírali na nezjištěné vedlejší účinky.
Ano, schvaluju život bez chemie a když se jí člověk může vyhnout, super. Ale zase to všechno zatracovat, protože díky tomu jsi za 20 let měla antibiotika jednou je docela vtipné. Já se chemii nevyhýbám a antibiotika jsem měla naposledy v 10 letech, nemocná už jsem taky nebyla hodně dlouho. Ruce si nedezinfikuju, respirátor mám taky jenom tam kde musím, dál se stýkám s lidma, dál podnikám všechno co chci a covid jsem taky nechytla. Dělá mě to nějak lepší? Asi vítr, Máchale… Mám prostě štěstí, stejně jako ty Kdo ví, co by s náma udělal covid. Třeba nic a třeba bychom skončily na dýchacím přístroji. Tady je třeba ubrat na hysterii a paranoie a zapojit taky trochu selský rozum.
Stejná hysterie a paranoia byla: když začaly jezdit vlaky - rychlost nad 60km je přece smrtící! Ženy nesmí jezdit na koni, protože jim vypadne děloha ven! Očkování proti pravým neštovicím je jed a hrůza a nenechejte se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
23.7.21 13:17

Kojim a mám obě dávky pfizer. Mimčo mi na to nereagovalo. Jo, jednou mělo teplotu 37.7 dopoledne ccs devaty den od první dávky. Ale rostou mu zuby. Mezi oběma dávkami mu dva vykoukly. I kdyby do mléka cokoliv přešlo, bude to tak zanedbatelné množství… Denně do sebe dostaneme víc bordelu než co nám dá ta vakcína. Stačí být kousek od kuřaka, rentgen, narkoza, vedlejší účinky léků, opalování, jídlo s pesticidy, WiFi - zrovna záření je pro mě mnohem větší neviditelný strašák víc než jakákoliv vakcína. A WiFi se vyhnout bohužel v civilizovanym světě nedá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
23.7.21 13:24

Ja jsem otazku nemyslela jako namet k bourlive diskusi o ockovani kojicich, ale jen me zajimalo, jestli horecka mohla byt podle vasich zkusenosti dusledkem ockovani nebo ne. A taky abych k ni pristupovala bud jako k viroze nebo k pouhe kratkodobe reakci. Teplotu nad 37 jeste ma, tak zrejme je to spis viroza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20024
23.7.21 13:38
@Villanelle píše: :lol: :lol: Nejlepsi, kdyz reagujou lidi, co o tom prd vi. Koukam samej mudr a docent :mrgreen:
Nojo, zakladatelko, kdybys na covid radsi pouzila ustni vodu nebo ten cesnek, nemusela by ses tak blbe ptát.
Do mleka se vakcina fakt nedostava, nema jak. Uz na to byly i studie. Ale tak radsi strasit matku, protože si troufla mit jiný nazor, nez vy, hvězdy :potlesk:
Now, thanks to Siegel and other participants, scientists are beginning to understand the effects of COVID-19 vaccines on breast milk, and their preliminary results should come as welcome news to the more than 100 million lactating people across the world.Scientists have so far looked only at the vaccines made by Pfizer–BioNTech and Moderna, and have not detected the vaccines in breast milk. What they have found are antibodies, produced by mothers in response to inoculations, to the coronavirus SARS-CoV-2.

Ne, studie na to nebyly a pristupy se meni ze dne na den. Me dnes poslali jako kojici z ockovaciho centra domu s papirem, ze mne ockovani kvuli kojeni nedoporucuji. Pred tydnem by me jeste naockovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6229
23.7.21 14:10
@eva.pass píše:
Vcera jsem mela druhou davku pfizeru, v noci kojeny syn 38 horecka. Muze to souviset? Mame planovano dnes nekam jet, ted uz horecku nema, tak zvazuju jestli to byla reakce po mem ockovani, nebo muze jit o nemoc. Mate takovou zkusenost?

souviset to zcela jistě nemůže :)

jako doopravdy--- nemůže jít o reakci na očkování matky

horečku může mít přímo očkovaná osoba

ne však její dítě, ani sousedka, ani pes
ani její kojené dítě, není mechanismus jakým by to mohlo vzniknout

:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
23.7.21 14:36
@Borrealis píše:
souviset to zcela jistě nemůže :)

jako doopravdy--- nemůže jít o reakci na očkování matky

horečku může mít přímo očkovaná osoba

ne však její dítě, ani sousedka, ani pes
ani její kojené dítě, není mechanismus jakým by to mohlo vzniknout

:mavam:

Ja myslela ze kvuli protilatkam obsazenym v mlece (kvuli kterym je kojicim doporucovano se naockovat).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
23.7.21 15:12
@Cuddy píše:
Ne, studie na to nebyly a pristupy se meni ze dne na den. Me dnes poslali jako kojici z ockovaciho centra domu s papirem, ze mne ockovani kvuli kojeni nedoporucuji. Pred tydnem by me jeste naockovali.

Odkud prosím? A uvedli důvod (jako jestli jsou nějaké nové poznatky, že to něčemu vadí?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
23.7.21 18:04

@eva.pass já kojím, taky jsem se očkovala a předtím jsem pročetla všechny distupné studie - tedy 2 :lol:, na kojících matkách. Jo, může to být reakce na očko, některá miminka to takhle měli. A taky byly zaznamenány změny v barvě mléka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
23.7.21 18:04

@Cuddy byli studie, ale jenom málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
23.7.21 18:14

https://www.news-medical.net/…ination.aspx

Kdyby někoho zajímala celá studie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20024
23.7.21 19:20

@mamadvou slo o vakcinu Johnsons.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7467
24.7.21 20:18

Nechci sirit pesimismus mezi ockovanyma,. ale podle 10 hodin stare zpravy to vypada, ze ockovani na variantu Gamma by mohlo byt uplne na prd. Uz nas na to pomalu pripravuji.

https://www.msn.com/…y/ar-AAMvrcl?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat