Mechraneny sex 39 let

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
16.1.22 21:02

Mechraneny sex 39 let

Ahoj holky,

Zajima me nazor… mam uz jedno dite z prvniho manzelstvi 10 let. Tenkrat to bylo po 5 letech snazeni prirozene (v tech 5 letech bylo i IVF a inseminaci nespocet, ale veskere snahy CAR marne). Druhe manzelstvi, je mi ted 39 let, zpocatku jsem druhe dite chtela, nicmene manzel ne, je mu 46 a uz si chce spis uzivat jelikoz sam dve deti ma. Mame i dost komplikovanou situaci ptz oba dojizdime kvuli nasim detem. Ted se nam omylem povedlo ze praskl kondom a ja byla zrovna uprostred cyklu, ktery je ne vzdy pravidelny. Zajima me jestli se i Vam takhle povedlo v pozdejsim veku kdy uz je samce daleko mensi otehotnet??? Manzel ma z toho asi zrichu obavy prtz se mu hmed tu noc zdalo ue jsem uz tehotna :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1525
16.1.22 21:06

No přečíst se to nedalo. Těch chyb a překlepů, fakt hrozný…
Ale je snad na vás, jestli to potenciální dítě chcete nebo ne. A samozřejmě, že se to párům normálně povedlo, šance tam je vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.1.22 21:09

Za preklepy se omlouvam. Pouzivam telefon v Nemcine takze nemam cz diakritiku:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
16.1.22 21:16

No, zákon schválnosti je spolehlivý. Když chceš, můžeš desetkrát a nic, když nechceš, stačí jednou… Šance prostě není nulová, takže jestli fakt nechcete, měla bys to hodně urychleně řešit. Pokud by nevadilo, tak to nechte plynout a uvidíte, spíš to neklapne než ano, ale spolehnout se na to nedá. Já otěhotněla v podobném věku poté, co se mi to za patnáct let nechráněného sexu nepovedlo ani jedinkrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
16.1.22 21:20

Já jsem otehotnela v 37 z prerusovanyho styku. Možný je vše. Když vám praskl kondom tak existuje i pilulka po když by bylo těhotenství problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33810
16.1.22 21:31
@39san píše:
Za preklepy se omlouvam. Pouzivam telefon v Nemcine takze nemam cz diakritiku:-)

tak nejpozději zítra ráno upaluj do lékárny pro pilulku po

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
16.1.22 21:33

Mno, co na to říct. Otěhotnět si mohla a nemusela. Pokud se manžel tak moc bojí těhotenství, ať podstoupí vasektomii, existují prášky po. Můžete se také chránit dvojitě. Teď nezbývá, než počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26708
16.1.22 21:47

Hele, mám za sebou pěkných pár let léčby neplodnosti, bez ovulace, vajíčka mizerný. První dítě po IVF. Přesto po dvou letech, v 38, potom, co mi lékaři řekli, že moje vaječníky to vzdaly a já jsem v přechodu, jsem otěhotněla snad z prvního nechráněnýho sexu. Jestli dítě nechceš, jdi pro postinor…Když pánbůh dopustí, i motyka spustí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7752
16.1.22 21:59

@39san Šance je vždycky.. Moje kamarádka, první dítě neplánovaně ve 20,dalsi se roky nedařilo, srusty na vyjecnikach, umělé oplodnění se několikrát nepovedlo.. A když s tím byla asi 4-5let smirena, další díte už ani nechtela, otehotnela necekane, prirozene ve 41letech. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19532
16.1.22 22:06

@39san si kup prášek po

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
16.1.22 23:41

Uprostřed cyklu obvykle bývá ovulace, tedy nejnebezpečnější období. V něm prášek po není účinný. Je ale do pěti dnů po souloži použít zavedení nitroděložního tělíska jako spolehlivou dodatečnou antikoncepci. Jinak je riziko, že budeš nucena přemýšlet o interrupci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 08:05
@39san píše:
Ahoj holky,Zajima me nazor… mam uz jedno dite z prvniho manzelstvi 10 let. Tenkrat to bylo po 5 letech snazeni prirozene (v tech 5 letech bylo i IVF a inseminaci nespocet, ale veskere snahy CAR marne). Druhe manzelstvi, je mi ted 39 let, zpocatku jsem druhe dite chtela, nicmene manzel ne, je mu 46 a uz si chce spis uzivat jelikoz sam dve deti ma. Mame i dost komplikovanou situaci ptz oba dojizdime kvuli nasim detem. Ted se nam omylem povedlo ze praskl kondom a ja byla zrovna uprostred cyklu, ktery je ne vzdy pravidelny. Zajima me jestli se i Vam takhle povedlo v pozdejsim veku kdy uz je samce daleko mensi otehotnet??? Manzel ma z toho asi zrichu obavy prtz se mu hmed tu noc zdalo ue jsem uz tehotna :D

Já jsem málem umřela strachy v mých 49, nechráním se, jen přerušovaná sex, už mi blbne MS, vynechává i když mi doktorka tvrdí že stále ovoluji. Ms nepřišla já asi 14 dní zpoždění. (nic neobvyklého u mě) Šla jsem k doktorce co mi ta sliznice tam dělá. A ona na uzv viděla vysokou sliznici a nějaký váček 8o a že je to sice nepravděpodobné, ale vzala mi krev na těhotenský hormon. než mi dá injekci na vyvolání MS. Byla jsem dost vyklepaná opravdu hodně, ale naštěstí negativní. Doktorka mi pak říkala, že ten váček je vidět na uzv často. Vůbec nevím co viděla, protože přece ten gestační váček (to vím že existuje) je vidět i v tomto věku?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 14:44
@39san píše:
Ahoj holky,Zajima me nazor… mam uz jedno dite z prvniho manzelstvi 10 let. Tenkrat to bylo po 5 letech snazeni prirozene (v tech 5 letech bylo i IVF a inseminaci nespocet, ale veskere snahy CAR marne). Druhe manzelstvi, je mi ted 39 let, zpocatku jsem druhe dite chtela, nicmene manzel ne, je mu 46 a uz si chce spis uzivat jelikoz sam dve deti ma. Mame i dost komplikovanou situaci ptz oba dojizdime kvuli nasim detem. Ted se nam omylem povedlo ze praskl kondom a ja byla zrovna uprostred cyklu, ktery je ne vzdy pravidelny. Zajima me jestli se i Vam takhle povedlo v pozdejsim veku kdy uz je samce daleko mensi otehotnet??? Manzel ma z toho asi zrichu obavy prtz se mu hmed tu noc zdalo ue jsem uz tehotna :D

Jedno tehotenstvi v zarucene neplodny den v 37 letech a druhe v 41 letech opet v zarucene neplodny den ( a to mam pravidelnou ms), takze asi tak

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat