Reklama

Medela swing - jaké na ni pasují láhve?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tehulkaMisa
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 04.01.18 23:30
Medela swing - jaké na ni pasují láhve?

Milé maminky,
naše maličká si málo vytáhne z prsa, takže jsem si pořídila odsávačku Medela swing a odsávám MM a dokrmuji. Odsávám přímo do Calmy, nebo do jiných lahví od Medely a pak dávám do lednice. Plastové láhve mi ale tak nějak smrdí, takže bych ráda odsávala do skleněných. Máte některá zkušenost, které skleněné lahvičky sedí na medelu swing? (mám jednu z porodnice - simax o objemu 120 ml, tak na odsávačku sedí, ale nedá se sehnat). Nevím, jestli by pasovala třeba ta větší od simaxu? Díky moc za zkušenosti.

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reklama

Reakce:

Eduarda
Kecalka 427 příspěvků 05.01.18 00:12

Ahoj, na medelu pasují babylove lahve z dm drogerie. Měla jsem plastovou, ale mohla by sedět i jejich skleněná. Musíš vyzkoušet sama, já už mám odkojeno :D Nebo mám ještě cca 8 skleněných lahviček od starého balení beba 90ml. Pokud bys chtěla, dám je po 40kc. Jsem z Prahy… at se daří a brzo plně kojíte. Eduarda

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >