Medela swing - jaké na ni pasují láhve?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tehulkaMisa
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 04.01.18 23:30
Medela swing - jaké na ni pasují láhve?

Milé maminky,
naše maličká si málo vytáhne z prsa, takže jsem si pořídila odsávačku Medela swing a odsávám MM a dokrmuji. Odsávám přímo do Calmy, nebo do jiných lahví od Medely a pak dávám do lednice. Plastové láhve mi ale tak nějak smrdí, takže bych ráda odsávala do skleněných. Máte některá zkušenost, které skleněné lahvičky sedí na medelu swing? (mám jednu z porodnice - simax o objemu 120 ml, tak na odsávačku sedí, ale nedá se sehnat). Nevím, jestli by pasovala třeba ta větší od simaxu? Díky moc za zkušenosti.

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reakce:

Eduarda
Kecalka 426 příspěvků 05.01.18 00:12

Ahoj, na medelu pasují babylove lahve z dm drogerie. Měla jsem plastovou, ale mohla by sedět i jejich skleněná. Musíš vyzkoušet sama, já už mám odkojeno :D Nebo mám ještě cca 8 skleněných lahviček od starého balení beba 90ml. Pokud bys chtěla, dám je po 40kc. Jsem z Prahy… at se daří a brzo plně kojíte. Eduarda

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >