Medenta Třinec

23
22.12.19 15:34

Medenta Třinec

Dobrý den příští rok jdu s malým k zubaři. Vzali nás do Třince chci se zeptat ze které strany se tam jde to je nějaké středisko? A na jakém patře je prosím najdu děkuji moc

Adresa je : 1.Máje 500
739 61

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.12.19 21:23

Tyjo medenta, tovje novy zubar a pekne dragy, je soukromy 8o

• Nahlásit
  • Citovat
23
23.12.19 08:14
@Anonymní píše:
Tyjo medenta, tovje novy zubar a pekne dragy, je soukromy 8o

No bohužel syn jde na první prohlídku nikdo jiný mi ho vzít nechtěl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 16:21

Ahoj, v Medentě platíš i za pozdrav, tak hodně štěstí. Jinak, jsou v Classicu hned vedle autobusáku, vlezeš do té budovy (velký modrý nápis Classic Club), je to od strany toho autobusáku a půjdeš po schodech nahoru. Myslím, že mají druhé patro vedle těch UK. Každopádně se neztratíš, všichni lékaři mají dveře označené jménem. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
23.12.19 18:36

@brokoliccaa Děkuji moc… No uvidíme synovi je 16 měsíců od jeho půl roku shanim zubaře a až teď mě alespoň někdo vzal.. No doufám že to nebude i u těch nejmenší tak strašné stěmi penězi. Potřebují ať mi syna někdo zkontroluje :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 18:40
@MisJar píše:
@brokoliccaa Děkuji moc… No uvidíme synovi je 16 měsíců od jeho půl roku shanim zubaře a až teď mě alespoň někdo vzal.. No doufám že to nebude i u těch nejmenší tak strašné stěmi penězi. Potřebují ať mi syna někdo zkontroluje :think:

Já to chápu, tady v Třinu je zoufalý stav zubních lékařů, já sháním už 3 roky a jediný, kdo nejblíž přijímá, je dle ZP Olomouc, a to mám jako hooodně z ruky, přitom podle zákona má být zubní lékař v dojezdu 35min. Ale nenaděláme nic, přeju ti (a hlavně malému) v Medentě štěstí. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
23.12.19 18:46

@brokoliccaa No ani nemluvte.. Jsem z Karviné obešla jsem zubařů několik vždy mi bylo řečené že dítě které nemá rodiče u toho daného zubaře nemůžou vzít. Na pojišťovně mi hledali pro syna zubaře například ve Zlíně :potlesk:. A mrzi mě, že zubař ke kterému chodím já, partner, mamka i sestra tak mi malého nevzal protože má narvané :?. No upřímně jste mě ale vylekala, že se tam tak moc platí upřímně nemám deseti tisíce :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama