Medik8 White Balance Click - pigmentové skvrny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monik29
Kecalka 264 příspěvků 19.01.18 21:45
Medik8 White Balance Click - pigmentové skvrny

Ahoj dámy, nemáte některá zkušenost? Dnes jsem byla v jedné nejmenované klinice, objednaná na bezplatnou konzultaci - trvala 2 minuty a nakonec stála 500kč :zed: No všechny tam byly hrozně milé, než jim došlo, že asi ze mě moc nekápne, od 12 let jsem měla akné - teď nemám díky Hak - občas lehce a pak dlouho strup, od cca 27 mám pigmentové skvrny, k tomu samozřejmě rozšížřené póry, myslím, že to začlo po cca roce, dvou braní antidepresiv, jak to slečna slyšela, tak přestala plánovat nějaká ošetření a hned abych si koupila něco, co si budu aplikovat sama doma, takže příští týden bych si to vyzvedla. Jde o to, že jestli je to to samé, jako že asi na 99% je, tak na eshopu to mají za 1200kč, ale po mě chtěli 1700kč. Mám jen strach, abych si tím ještě neuškodila, že vyhodím prašule - no ok, ale přišlo mi, jako by si slečna myslela - s tím stejně nic neuděláme a nechtěla mít zodpovědnost za výsledek, říkala, že po nějakém laseru bych měla krvavé strupy několik dní atd. Co si o tom myslíte? https://www.awashop.cz/…-2x10-p9440/ Na jejich str. je to za 1200kč…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >