Medik8 White Balance Click - pigmentové skvrny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monik29
Kecalka 212 příspěvků 19.01.18 21:45
Medik8 White Balance Click - pigmentové skvrny

Ahoj dámy, nemáte některá zkušenost? Dnes jsem byla v jedné nejmenované klinice, objednaná na bezplatnou konzultaci - trvala 2 minuty a nakonec stála 500kč :zed: No všechny tam byly hrozně milé, než jim došlo, že asi ze mě moc nekápne, od 12 let jsem měla akné - teď nemám díky Hak - občas lehce a pak dlouho strup, od cca 27 mám pigmentové skvrny, k tomu samozřejmě rozšížřené póry, myslím, že to začlo po cca roce, dvou braní antidepresiv, jak to slečna slyšela, tak přestala plánovat nějaká ošetření a hned abych si koupila něco, co si budu aplikovat sama doma, takže příští týden bych si to vyzvedla. Jde o to, že jestli je to to samé, jako že asi na 99% je, tak na eshopu to mají za 1200kč, ale po mě chtěli 1700kč. Mám jen strach, abych si tím ještě neuškodila, že vyhodím prašule - no ok, ale přišlo mi, jako by si slečna myslela - s tím stejně nic neuděláme a nechtěla mít zodpovědnost za výsledek, říkala, že po nějakém laseru bych měla krvavé strupy několik dní atd. Co si o tom myslíte? https://www.awashop.cz/…-2x10-p9440/ Na jejich str. je to za 1200kč…

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama