Medoxin na zacatku tehotenstvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lukinakovi
Nováček 8 příspěvků 13.08.19 13:22
Medoxin na zacatku tehotenstvi

Zdravim vsechny.
Mam na vas dotaz - zda uz nektera z vas nema stejnou zkusenost.
Jsem v cca 5tt a dnes mi obvodak predepsal antibiotika Medoxin 500 na 7 dni. Rikala jsem mu, ze jsem tehotna a tvrdil mi, ze tyto antibiotika neublizi, ale stejne mam strach a nevim jestli si je muzu vzit.. je to me prvni tehotenstvi a hned brat antibiotika..
Zazila jste nektera to same na vlastni kuzi?
Dekuji za reakce :)

Reakce:
Zumpa
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 13.08.19 13:31

Na jakou dg?

lukinakovi
Nováček 8 příspěvků 13.08.19 13:38

Mam zanet v prstu, je cely natekly a ledovanim a mazanim se mi nepodarilo to rozehnat..

Haleyy
Kecalka 115 příspěvků 13.08.19 13:47

Promiň, ale tyto otázky mě opravdu udivují… Takže lékař, který 6 let studoval medicínu a má za sebou léta praxe ti předepsal z nějakého důvodu antibiotikum(ktere je btw v těhotenství naprosto neškodné), následně ti jej lékárník, který studoval 5 let farmacii vydal (předpokládám, že ses o těhotenství zmínila). A ty jdeš na emimino se zeptat jestli si to teda máš vzít.. Když ti tu nějaká superbioeko matka, ktera nemá o léčivech ani páru napíše, ať si to nevezmeš, protože to je určitě pro,, mimíska velká zátěž" tak si to teda nevezmeš?? A radši necháš rozjet infekci s horečkou, která je mimochodem teratogenní a na začátku těhotenství extrémně nebezpečná?

KovarovaV
Nováček 5 příspěvků 4 inzeráty 13.08.19 13:48

Tato antibiotika se opravdu v těhotenství používají. Patří do skupiny cefalosporinů, která působí na bakteriální struktury, které v lidských buňkách nejsou (buněčná stěna), takže opravdu nemusíte mít obavy, že by poškodily miminko :)

lukinakovi
Nováček 8 příspěvků 13.08.19 13:55

@KovarovaV moc dekuji za uklidneni!

lukinakovi
Nováček 8 příspěvků 13.08.19 13:58

@Haleyy chtela jsem se spise ujistit.. mam totiz pocit ze nas pan doktor predepisuje jen toto antibiotikum.. byla jsem tam pred par mesici a dostala jsem to same i na rymu, ktere jsem se nemohla zbavit.. rozum mam svuj, spis jsem chtela slyset nazor matek, ktere to mely stejne..

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 13.08.19 17:44
@Haleyy píše:
Promiň, ale tyto otázky mě opravdu udivují… Takže lékař, který 6 let studoval medicínu a má za sebou léta praxe ti předepsal z nějakého důvodu antibiotikum(ktere je btw v těhotenství naprosto neškodné), následně ti jej lékárník, který studoval 5 let farmacii vydal (předpokládám, že ses o těhotenství zmínila). A ty jdeš na emimino se zeptat jestli si to teda máš vzít.. Když ti tu nějaká superbioeko matka, ktera nemá o léčivech ani páru napíše, ať si to nevezmeš, protože to je určitě pro,, mimíska velká zátěž" tak si to teda nevezmeš?? A radši necháš rozjet infekci s horečkou, která je mimochodem teratogenní a na začátku těhotenství extrémně nebezpečná?

To je tady naprosto normální. A ještě si k tomu pro jistotu založí nový účet. Holt ubožáci.

lukinakovi
Nováček 8 příspěvků 13.08.19 19:40

Dost mě mrzí přístup tady, čekala jsem spíš ujištění a trochu empatie než výsměch a urážky.. našla jsem tu i podstatně blbější témata, kde nebylo nutné urážet.. ale asi je to prostě naturel českého národa, který každý dotaz a obavu okamžitě shodí..
moc děkuji ochotným za rady a doufám, že příště nebudu mít tak „blbý“ dotaz - abych se ujistila, že s tím někdo má zkušenosti - na to jsem se totiž ptala..

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 13.08.19 19:44

Jj, hlavně si nezapomeň založit další fake účet, to je pro moralizování ideální :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama