Medrol, IVF a imunita

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1337
29.4.22 13:19

Medrol a IVF a imunita

Ahoj holky, jsem po 4 neúspěšných pokusech KET, byly mi zjištěny zvýšené NK buňky. Dostala jsem na ně Medrol, beru ho 1-0-1 4 mg. Už před tím jsem měla imunitu nic moc, ale teď co užívám Medrol, tak mi přijde, že je to ještě horší, že jde něco okolo a skočí to na mě…už po několikáté jsem musela kvůli nemoci odsunout KET a už mě to fakt štve. Navíc mám mít KET stimulovány, takže vždycky beru léky zbytečně…napadlo mě tedy jestli něčím neposilovat imunitu, známá mi doporučila homeopatika Engystol, ale zase nevím zda není kontraproduktivní brát něco my zvýšení imunity, když mi ji tam dole potřebují snížit…co myslíte? má s tím někdo zkušenosti? děkuji za informaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
539
18.5.22 11:34

@Zuzule2014 Ahoj, mám to dost podobně. Zvýšené NK buňky, beru Medrol od února, dvakrát jsem přišla o stimulaci kvůli virózám (vždy zelený kašel, zánět dutin), na potřetí byla „jen mykóza“ tak stimulace proběhla, ale získala se jen nezralá vajíčka. Teď beru letrozol že zkusím minimálku, ale opět zelený kašel a dutiny… dost se klepu na čem se v pátek na UZ domluvíme. Jsem z toho nešťastná, kvůli těm infekcím jsem i na neschopence… Už jsem se bavila s mojí imunolozkou co jsem k ní chodila dřív že by mi předepsala Imuran, ale ten se zas nemá brát během těhotenství… Říkala jsi to o těch infekcích tomu kdo ti medrol předepsal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat