Měkký děložní čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PitryLudvikova
Závislačka 2974 příspěvků 16.02.18 16:56
měkký děložní čípek

Holky mam dotaz.. nenašla jsem žádné podobné téma… čekám dvojčata a v 17 týdnu jsem kvůli zkracování čípku prodělala cerkláž děložního čípku…po operaci byl 27 mm, zavreny a tuhy… a dneska mi řekla doktorka na kontrole, že čípek je měkký jak bláto ale nezkrátil se… do třech týdnu mě chtějí zavřít do nemocnice a budu tam ležet až do porodu..jsem 20+4 tt.. nemáte někdo zkušenost s tím měkkým čípkem? je reálné vydržet do nějakého aspon 30 tydne?

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 16.02.18 17:06

Reálné to je, některé ženy chodí skoro celé těhotenství otevřené na několik cm. Dostala jsi nějaké léky? Při těhle potížích se nasazuje progesteron - např. Utrogestan.

PitryLudvikova
Závislačka 2974 příspěvků 16.02.18 17:11

@Karleon utrogestan jsem dostala už na začátku těhotenství

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 16.02.18 17:15

A bere ho teda dál? Oproti začátku těhotenství, kdy se předepisuje převážně jako placebo, má při problémech s otevíráním zásadní význam.

PitryLudvikova
Závislačka 2974 příspěvků 16.02.18 18:30

@Karleon no jasně že beru :D ráno a večer zavádím :)

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 16.02.18 19:41

@PitryLudvikova A je ta dávka dostatečná a odpovídající nálezu?

PitryLudvikova
Závislačka 2974 příspěvků 16.02.18 21:37

@Karleon
Ja nejsem odbornik ale dala mi to hlavni doktorka z rizikove poradny tak asi jo

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 23:50

@PitryLudvikova ahoj, povzbudim ta. Mekky cipek jak blato (presny popis od dr mojej tiez). Od 14tt problemy a nastastie teda bez cerklaze (cakam len jedno) a som 29+4. Ale uz cele tyzdne len lezim. Utrogestan, magnezko… par tyzdnov ho uz mam aj priepustny a skrateny tesne nad hranicu. Drz sa! A hlavne klidovy rezim. Mame tu inak diskusiu skraceny. cipek, lezeni, termin za dlouho. Je nas tam vela, kludne sa. pridaj. :hug:

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 23:53

https://www.emimino.cz/…ekdo-135477/

Posledne stranky su aktualne. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama