Měly jste někdy pilulku po sexu?

Anonymní
25.12.19 19:39

Měl jste někdy pilulku po sexu?

Ahoj holky. Měla jsem nechráněný sex, kdy se mi přítel udělal na bricho. Po sexu jsem si vzala pilulku Ellaone, která by měla zabránit početí. Za dva dny (dříve než jsem měla) jsem dostala menstruaci. Nebo jsem si to aspoň myslela, začala jsem tedy brát znovu HA. Druhy den už byl konec. Takže se zjevně jednalo o spineni. Nevím jestli to bylo proto, ze jsem těhotná, nebo za to mohla ta pilulka po sexu. Problém je ze nevím jak to udělat s tou antikoncepci. Mate někdy zkušenosti? Napadlo mě, ze když jsme ji brala dva dny a dneska si už nevzala a udělám 7 denní pauzu, ze by se měla dostavit, ale těžko říct, nikdy se mi to nestalo, zajdu v pátek k doktorovi ale to je až za dva dny. Mate někdo s něčím podobným zkušenosti? Prosím jsem už bezradna. Miminko teď neplanujeme.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3415
25.12.19 19:46

A můžu vědět proč ta pilulka vlastně byla? A antikoncepci bereš nebo ne? Pokud ne tak až začne klasická menstruace jak ti zajisté vysvětlil gynekolog a jak máš napsáno v přívalovém letáku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15951
25.12.19 19:50

A proč to zakladas 2×?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 20:00

Myslela jsem ze prve se nenahrala. HA neberu, chtela jsem až teď začít, ale nevím zda se jednalo o Mst. Nebo ne, když druhy den zmizela

• Citovat
  • Nahlásit
1149
25.12.19 20:15
@Anonymní píše:
Myslela jsem ze prve se nenahrala. HA neberu, chtela jsem až teď začít, ale nevím zda se jednalo o Mst. Nebo ne, když druhy den zmizela

Dobrý a četla jsi příbalový leták a vysvětlila ti dr jak se užívá???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat