Menstruace dříve. Měl někdo něco podobného? Prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 18:21
Mel nekdo neco podobneho?prosim o radu

Krasny vecer maminky, uz 3 mesice dostavam menstruaci drive o 5 dni a tento mesic jsem ji dostala zase drive a trvala jen dva dny, uz mesic pozoruji hodne zvetsene prsa a casto mi je nevolno, zazil jste toto nekdo? mohu byt tehotna? S pritelem se snazime o miminko

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 28.01.19 18:25

A co rika tehotensky test? :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 18:27
@Twixinka píše:
A co rika tehotensky test? :kytka:
zatim jsem nezkousela nevim zda li neni brzo
Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 28.01.19 18:27

Já to měla vždy pravidelně a pak najednou přišla MS o týden dřív. Hned po ní, 6.den cyklu jsem otěhotněla a prozradil mi to kupodivu těhotenský test 8)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 28.01.19 18:29

Tak kdyz citis uz tri mesice,ze je neco jinak,tak bych rekla,ze test to bez problemu ukaze ;) ale spis to vidim na rozhazene hormony .. kazdopadne hodne stesti :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 18:33
@Twixinka píše:
Tak kdyz citis uz tri mesice,ze je neco jinak,tak bych rekla,ze test to bez problemu ukaze ;) ale spis to vidim na rozhazene hormony .. kazdopadne hodne stesti :kytka:
dekuji :,(
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 28.01.19 18:36

Jako že tři měsíce je ti divně, měsíc máš zvětšená prsa, ale nevíš, jestli není brzy na test? To už skoro pozdě, po prvním trimestru HCG klesá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 18:43
@Čičorečka píše:
Jako že tři měsíce je ti divně, měsíc máš zvětšená prsa, ale nevíš, jestli není brzy na test? To už skoro pozdě, po prvním trimestru HCG klesá.
takze by mi to ani test nemusel ukazat? 8o
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 28.01.19 18:51
@Anonymní píše:

Jestli jsi těhotná tři měsíce, tak klidně ne. Ale já se teda tak pozdě netestovala, soudím jen podle toho, že ten hormon už dávno svého vrcholu dosáhnul a pak klesá. Nevšimnout si ale tak dlouho těhotenství, to se často nestává. Dojdi si na gynekologii, abys případně neprošvihla termín prvotrimestrálního screeningu. :lol:

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 28.01.19 19:19
@Anonymní píše:

Test ti to ukaze cele tehotenstvi.hcg klesa na nulu az po porodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 19:21
@Čičorečka píše:
Jestli jsi těhotná tři měsíce, tak klidně ne. Ale já se teda tak pozdě netestovala, soudím jen podle toho, že ten hormon už dávno svého vrcholu dosáhnul a pak klesá. Nevšimnout si ale tak dlouho těhotenství, to se často nestává. Dojdi si na gynekologii, abys případně neprošvihla termín prvotrimestrálního screeningu. :lol:
kamaradka nevedela o tom ze je tehotna az kdyz ji bylo spatne a zacla rodit to zjistila. Do ted to nechapu :lol:
Alenkaalca
Nováček 3 příspěvky 28.01.19 20:12

Zdravím, chtěla bych se zeptat. S přítelem jsme měli sex při ovulaci, která byla 11… Po cca 3dnech mě nehorázně začaly, bolet prsa, bylo mi nevolno a teplota byla zvýšena. Test jsem si dělala o 10 dnů později a negativní, ale normálně mám dostat MS 27-28 ale dostala jsem to 24, byla 3 dny a konec, většinou mi trva týden ať 9 dní, což mi přijde divné. Neví někdo co by to mohlo být? Děkuji za odpověď a přeji hezký večer ;)

Janli
Kelišová 7226 příspěvků 29.01.19 00:58

Pokud sis dělala test deset dní po ovulaci, tak je celkem logické, že byl negativní. Testuje se se až 14 dní po. Udělej si test znovu a pokud nebude pozitivní, jednalo se o celkem běžný hormonální výkyv.

Alenkaalca
Nováček 3 příspěvky 29.01.19 12:45

@Janli, děkuji. Nikdy jsem neměla MS jen 3 dny z toho 1.5dne silné a pak jen špinění, tak mě to zarazilo + ty příznaky, tak jsme se těšili s přítelem na možnost, že by jsme mohli mít mimi. Test byl negativní. :kytka:

Janli
Kelišová 7226 příspěvků 29.01.19 12:50

@Alenkaalca deset dní po ovu bude mít negativní test i těhotná. To je brzy. Udělej si ho znovu, ať víš na čem jsi.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >