Měl sex s mojí sestrou před tím než poznal mě. Co teď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 20:05
Měl sex s mojí sestrou před tím než poznal mě. Co teď?

Dobrý večer všem. Předem upozorňuji že tohle vážně (bohužel) není sranda.
Byla jsem na jednom večírku a tam jsem poznala super kluka, je fakt úžasný prostě si ve všem rozumíme, je hodně vtipný a prostě je mezi náma nějaká ta jiskra která prostě nejde popsat.
Píšeme si každý den a vše bylo super. Na večírku byla i moje starší sestra, ten kluk s ní chodí na vysokou školu. Tak jsem sem se jí ó něm trošku ptala ale moc jsme si ó něm ne povídali. On ji ale pár dní po večírku řekl, že se mu líbím a v tu chvíli za mnou přišla a řekla mi že ona s ním v lednu spala párkrát ale že to nebylo nic vážného jenom prostě sex. To samé řekl i on a moc se mi omlouval, i když on v lednu nemohl vědět že pozná mě… Každopádně on je fakt kluk kterého jen tak nepoznáš, i sestra i on mi říkali že to nebyl vztah ale prostě jenom sex ze srandy. Každopádně je mi teď divné s ním cokoliv mít, vždyť spal s mojí sestrou, on říkal že mě chápe že je to divné ale že by ode mně šansi chtěl. Holky, kluci… já nevím, je mi to divné strašně, až trošku nemocné, já s ním ještě nespala, ale ani si to nedokážu představit jenom kdybych si vzpomněla na to že před tím spal se sestrou. Je mi to nechutné. Každopádně nevím jestli mu mám dát tu šanci nebo ne. Prosím ó jakýkoliv názor. Děkuji mockrát

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

makynk
Povídálka 32 příspěvků 24.03.18 20:12

Nooo tak to je hodně zapeklitá situace jak z nějakého seriálu :D kde už tvůrci nemají možnosti tak tak spí každý s každým. Takhle já kdybych to věděla od začátku že kluk který se mi libil spal s mou sestrou tak ho v žádném případě nechci ale kdyby už bylo pozdě a ten kluk se mi už líbil víc a záleželo by mu na něm tak bych to překousla. 8o

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 24.03.18 20:14

Sry, nějak nevidím kde je problém a jsem zvědav, jestli ti ho někdo pomůže vyřešit. :? Když jsou třeba dvojčata a jeden z nich nemá holku, tak se můžou po jednom čísle vyměnit, aby se dostalo i na druhého. :mrgreen: A tvůj případ je něco úplně jiného. Je tam odstup pár měsíců. :palec:

nostress
Extra třída :D 13565 příspěvků 24.03.18 20:14
@Anonymní píše:
Byla jsem na jednom večírku a tam jsem poznala super kluka, je fakt úžasný prostě si ve všem rozumíme, je hodně vtipný a prostě je mezi náma nějaká ta jiskra která prostě nejde popsat.
Píšeme si každý den a vše bylo super. Na večírku byla i moje starší sestra, ten kluk s ní chodí na vysokou školu. Tak jsem sem se jí ó něm trošku ptala ale moc jsme si ó něm ne povídali. On ji ale pár dní po večírku řekl, že se mu líbím a v tu chvíli za mnou přišla a řekla mi že ona s ním v lednu spala párkrát ale že to nebylo nic vážného jenom prostě sex. To samé řekl i on a moc se mi omlouval, i když on v lednu nemohl vědět že pozná mě… Každopádně on je fakt kluk kterého jen tak nepoznáš, i sestra i on mi říkali že to nebyl vztah ale prostě jenom sex ze srandy. Každopádně je mi teď divné s ním cokoliv mít, vždyť spal s mojí sestrou, on říkal že mě chápe že je to divné ale že by ode mně šansi chtěl. Holky, kluci… já nevím, je mi to divné strašně, až trošku nemocné, já s ním ještě nespala, ale ani si to nedokážu představit jenom kdybych si vzpomněla na to že před tím spal se sestrou. Je mi to nechutné. Každopádně nevím jestli mu mám dát tu šanci nebo ne. Prosím ó jakýkoliv názor. Děkuji mockrát

To chápu. Přes to bych se teda nepřenesla. Jak píšeš sama, je to nechutné. :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 20:14
@Anonymní píše:

Můj manžel mě poznal přes mojí sestřenici, se kterou jsme si tehdy byly hodně blízké, skoro jako ségry, se kterou pár měsíců před tím spal…No a co jako? Já se do něj tehdy zamilovala a tohle byla minulost.

MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 24.03.18 20:15

Kdyby mi podvedomi takhle silne rikalo NE, tak bych do toho nesla. Proc se premahat? Takovych kluku jeste potkas…

mamina89
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 24.03.18 20:17

Já v tom nevidím problém :think: je to minulost, neřešila bych to :hug:

Amys
Generální žvanilka 20817 příspěvků 24.03.18 20:21

Záleží na tom, jak hodně se tím budeš užírat. Ale pokud nad tím tak hodně přemýšlíš, tak nejspíš jo. V tom případě bych do toho nešla. Já osobně bych s něčím takovým asi neměla problém. Hrajou s tebou fair play, taky ti to nemuseli říkat :nevim:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 37455 příspěvků 24.03.18 20:22
@Anonymní píše:

asi bych taky nemohla..neuzila bych si to, protoze bych to mela porad v hlave

sediza
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 24.03.18 20:25

Memu manzelovi se kdysi libila jedna slecna. Chtel s ni chodit. Ona byla zadaná. Ma jednovajecne dvojce. Nakonec si začal s ní, protože byla volná a byli spolu 2 roky. Nelíbí se mi ta situace a nelíbila by se mi ani ta tvoje. Mně by prostě vadilo, že se mu líbí tvoje sestra. Je jedno, že to byl jen sex, ale evidentně ho přitahovala a možná stale přitahuje a možná přitahovat bude. Třeba jsi ale absolutně v pohodě a nebudes se nikdy bat, ani v totální Silvestrovské opilosti všech zůčastněných, odejit spát dřív :lol:

Ada22
Kecalka 483 příspěvků 24.03.18 20:25

Dala bych tomu čas. Když ti to i nadále přijde divné, tak bych se na takový vztah asi vykašlala. Jinak nechutné mi to nepřijde. Také ti to vůbec nemuseli říct.

cecetka
Kelišová 7444 příspěvků 24.03.18 20:26

Sex ze srandy? 8o 8o 8o. Asi uz fakt starnu  :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 13565 příspěvků 24.03.18 20:29
@cecetka píše:
Sex ze srandy? 8o 8o 8o. Asi uz fakt starnu :mrgreen:

Já taky. :D

Ms.Ragdoll
Závislačka 2664 příspěvků 24.03.18 20:29
@MartinaIrena píše:
Kdyby mi podvedomi takhle silne rikalo NE, tak bych do toho nesla. Proc se premahat? Takovych kluku jeste potkas…

Asi tak nějak.

PeknyVlasy
Kecalka 220 příspěvků 24.03.18 20:30

1. sex ze srandy
2. fujky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >