Měl to někdo podobně nebo jsem pošahaná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 21:39
Mel to nekdo podobne nebo jsem posahana?

Ahoj, s partnerem jsem otehotnela, aspon mi to ukazuji testy a 14 dni zpozdeny menses, nechranili jsme se umyslne, proste az to prijde tak to prijde, zitra mam prvni prohlidku na gynde.. ALE, ja nevim zda brecet nebo se tesit, v jeden den se tesim, druhej den premyslim ze to nechci, dalsi den ze to nezvladnem a zustanu treba sama, pak zas si reknu jee ja budu mamca a kdyz me pritel necha zvladnu to, jsem cca v 6tym tydnu.. Mel tyto pocity take nekdo? Prijdu si jak cvok.. Pritel se dnes blbe vyspal a nebyl prijemnej, me se chce brecet ae drzim to.. Ted mi pise ze k Dr. Chce jit se mnou.. Ja nechci aby sel ale zaroven chci.. No co to je :(

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8341 příspěvků 11.07.19 21:44

Asi hormony, ale se mnou naštěstí nemlátily

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 21:48

Taky jsem byla ze zacatku zmatena i kdyz jsme dite planovali a cilene ho pocali. Je to velka zivotni zmena stat se matkou a ted uz k tomu mas naslapnuto a budes mit 9 mesicu se na to pripravit. Myslim, ze obavy z toho musi mit kazda. Pred porodem jsem byla taky nervozni, jak tu roli matky malyho mimina zvladnu a jestli jsem udelala dobre, ze jsem do toho sla. Neumela jsem si to predstavit, ze jsem mama a mam dite o ktery se budu muset starat a vychovavat ho. Synovi je dnes pet a ja si vubec neumim predstavit, ze bych ho nemela, vsechno to po porodu prislo automaticky

LucyLiu
Povídálka 37 příspěvků 11.07.19 21:48

Měla jsem to úplně stejně. A to jsme se o prcka snažili 2 roky, tak by člověk čekal, že budu skákat radostí do stropu, když to konečně vyšlo. Místo toho přišli smíšené pocity. Hlavně ze začátku. Postupně se to zlepšovalo a já se začínala těšit, ale pochybnosti se sem tam objevovovaly až do porodu a dokonce i chvíli po něm. Teď jsou malýmu tři roky a nedala bych ho za nic na světě. Myslím, že je to úplně normální věc. Je to opravdu velká změna a ty dvě čárky na testu to udělají najednou strašně reálný.

Tejule
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 11.07.19 22:25

Jo moje těhotenství bylo plánované, ve chvíli když jsem hned první měsíc našla 2 čárky, tak žádná radost, spíš jsem asi půl hodiny seděla na záchodě a koukala na test a říkala si a co teď… Budeš máma, musíš přestat pít, kouřit ( pro super ženy to znamená, že jsem si občas s přáteli když byla akce, grilování, dovolená, sezení s holkama dala) no to nevadí, ztloustnes, hmmm to pak zhubnu, musíš přestat běhat a jezdit na kole - dělám triatlon, plavat jsem mohla. Hmmm, no to bude zajímavé… Spíš se mi honilo todle hlavou, nezažila jsem slzy štěstí či tak… Zacla jsem své těhotenství víc vnímat až když jsem cítila pohyby… Do ty doby jsem samozřejmě se o sebe hezky starala, ale žádný wow… A ty tvoje pocity, úplně normální plus ještě Hormony začaly pracovat. Užij si to… :slight_smile: :v:️ Jednou to skončí a budeš na to a úsměvem vzpomínat… :slight_smile:

Aduš8
Kelišová 5238 příspěvků 11.07.19 23:04

My jsme si řekli, že to necháme osudu a nebudeme se nějak extra snažit. Vynechala hned první MS a když jsem test držela v ruce, musela jsem se hodně premahat, abych se nerozbrečela. Bylo mi strašně. Dneska mám téměř dvouletého syna a je to to největší štěstí. Druhé jsme počali úplně stejnou rychlostí po tom, co jsem odstavila od kojení. Tam už ty pocity ale byly jiné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 06:43
@Tejule píše:
Jo moje těhotenství bylo plánované, ve chvíli když jsem hned první měsíc našla 2 čárky, tak žádná radost, spíš jsem asi půl hodiny seděla na záchodě a koukala na test a říkala si a co teď… Budeš máma, musíš přestat pít, kouřit ( pro super ženy to znamená, že jsem si občas s přáteli když byla akce, grilování, dovolená, sezení s holkama dala) no to nevadí, ztloustnes, hmmm to pak zhubnu, musíš přestat běhat a jezdit na kole - dělám triatlon, plavat jsem mohla. Hmmm, no to bude zajímavé… Spíš se mi honilo todle hlavou, nezažila jsem slzy štěstí či tak… Zacla jsem své těhotenství víc vnímat až když jsem cítila pohyby… Do ty doby jsem samozřejmě se o sebe hezky starala, ale žádný wow… A ty tvoje pocity, úplně normální plus ještě Hormony začaly pracovat. Užij si to… :slight_smile: :v:️ Jednou to skončí a budeš na to a úsměvem vzpomínat… :slight_smile:

Ty snad mluvíš za me, presne.. Ja taky jsem zivel, mam rada grilovacky, oslavy, posezeni na venkovnich zahradkach, dovolene kde je all inclusive kde tece alko proudem, najednou jsem si rekla, ze vsechno skonci.. A ze uz si nebudu moct tolik uzivat, taky se mi honilo hlavou dost tohle.. Nicmene jsem rada, zes napsala ze nejsrm jedina :potlesk:.. Navic jsem milovnik sportu (kruhac, kolo, spinning) na kruhac teda chodim zatim, pac se necitim spatne a rika se, dokud ti telo dovoli tak chod.. No a dnes v 11 jdu na prohlídku a v 8 na trenink, absolutne nemam zadne nevolnosti nebo tak, mozna je tedy jeste brzo.. A ze pribrru, ja ktera dbam na sviji postavu sakra hodne a i jsem to predtim vse vedela.. Ae najednou je to tady a js se neraduju, spis furt premejslim :think:

Váš příspěvek
Reklama