Měl zájem, už nemá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 22:09
Měl zájem, už nemá

Ahoj holky, chci se jen zeptat na Váš názor ohledně mě a mého kolegy. Podotýkám, že už nejsme žádní puberťáci, oba jsme zadaní. Dosud jsme se vždy při setkání střetli pohledem a troufám si říct, že to jiskřilo. Z ničeho nic jako by se mi začal vyhýbat, pohled při pozdravu je krátký, né jako dřív. Co myslíte? Co může být důvodem? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 07.11.14 22:10

:mrgreen: manželku už přestala bolet hlava

Ivtcha
Echt Kelišová 8933 příspěvků 07.11.14 22:12

Pokud jste oba zadaní, tak si asi uvědomil, že má doma partnerku a že s Tebou nechce začít flirtovat :nevim: A to samé bys měla udělat i Ty!

Petra1606
Kecalka 321 příspěvků 07.11.14 22:12

Jste obazadani, tak to neres. Jinak odpoved muze byt jednoducha, doma mu to chvilku neklapalo, tak hledal flirt a rozhlizel se, ted je treba doma vse ok, tak ho to preslo. Jestli tohle resis, tak se zamysli, co se zmenilo v tvem vztahu k priteli

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 07.11.14 22:12

No zacal po nejake dobe zase myslet hlavou a ne spodkem :think:
Treba mu doslo, ze nehodla riskovat neveru a aby nebyl v pokuseni drzi se v bezpecne vzdalenosti.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19555 příspěvků 07.11.14 22:13

„Oba jsme zadaní“ (by mohl být důvod)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 22:14

No, musím uznat, že jsem za to jeho chování ráda. Já už jsem si sebou vůbec nebyla jistá…

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 07.11.14 22:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se jen zeptat na Váš názor ohledně mě a mého kolegy. Podotýkám, že už nejsme žádní puberťáci, oba jsme zadaní. Dosud jsme se vždy při setkání střetli pohledem a troufám si říct, že to jiskřilo. Z ničeho nic jako by se mi začal vyhýbat, pohled při pozdravu je krátký, né jako dřív. Co myslíte? Co může být důvodem? :think:

Co bude důvodem? Má rozum…

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 07.11.14 22:18

Nebo dlouhým pohledům podlehla rychleji jiná kolegyně

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 07.11.14 22:18
@Anonymní píše:
No, musím uznat, že jsem za to jeho chování ráda. Já už jsem si sebou vůbec nebyla jistá…

s tebou bych chtěla být zadaná tedy :zed:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33575 příspěvků 07.11.14 22:22

Šmankote, aby to zase nebyla ta uklízečka v děrovaných džínách :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 22:22

Holky, vím, že se teď nechovám zrovna ukázkově, ale mám to všechno docela komplikované, tak nesuďte… Není to omluva, vím, ale ptala jsem se jen na váš názor, nechci hodnotit své chování… Díky za pochopení

evill
Závislačka 3775 příspěvků 07.11.14 22:27
@Anonymní píše:
Holky, vím, že se teď nechovám zrovna ukázkově, ale mám to všechno docela komplikované, tak nesuďte… Není to omluva, vím, ale ptala jsem se jen na váš názor, nechci hodnotit své chování… Díky za pochopení

A co je ucelem diskuze? Napsat proc si myslime, ze uz to u nej nejiskri? Tech duvodu muze byt… casty sex s partnerkou a nasledne vybiti a nechut oblbovat jinde, novy objev, ktery ho zaujall vice nez ty a jiskri mu to ted jinde - dva nejpravdepodob­nejsi. Mohl te videt delat nebo rikat (nebo citit) neco po cem si rekl tak tuhle fakt ne. Nebo uz to treba jen trvalo dlouho a prestalo ho to bavit

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19555 příspěvků 07.11.14 22:28
@Anonymní píše:

Jestli nechceš, aby ostatní hodnotili tvé chování, tak ho neroztrubuj do světa propána!

Chytrak
Závislačka 3082 příspěvků 07.11.14 22:40

hanka.br naprosto přesně tak!
Nejlepší na těch diskuzích tady je, že když zakladatelce všichni nemažou med kolem pusy a nenapíšou to co chce slyšet, tak se smrtelně urazí. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >