Měla by se nevlastní ségra vrátit ke svému ex?

Napsat příspěvek
21365
25.3.20 08:46
@Anonymní píše:
Takže žádná pozitivní zkušenost? Já jsem jí spíš radila aby mu šanci dala, chápu, že se nechoval k ní pěkně, ale je to otec jejich dětí a tolik let je dlouhá doba, mohl se změnit. Dám jí ale přečíst, co jste psaly.

Nemohl.

@mývalova žena píše:
použila jste slovo partnerství.

A já se ptám - byl on někdy její PARTNER v pravém slova smyslu???
Vždyť jí celý život jenom škodil, vzijte se do její kůže, vy byste opravdu takové individuum chtěla zpátky? Byl s ní chvíli a byl na ní jen zlý, co na tom, že je to biologický otec dětí!

Dokážete si představit, jak to budou snášet ty děti, které mají pravděpodobně poklidný život a vstoupí jim do něj takovyhle exot?

A polozim poslední otázku - vzpomeňte si na lidi ve svém okolí, kteří měli nějak porouchanou psychiku. Lepsila se snad s jejich věkem?

Spíš než dávat špatné rady byste měla sestru motivovat, aby koukala dopředu a poučila se ze špatného výběru. Bude to ještě stále mladá ženská, chlapů je volných mraky a rozhodně velká řada z nich je o x levelu výš než tenhle. To jí neprejete dobrého parťáka do života a mít tak tu vaši svatost? To jí opravdu takto navádíte k chůzi po tenkém ledě? No, zamyslete se, je to vaše sestra.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4274
25.3.20 09:59
@Anonymní píše:
@mývalova žena ráda ji opravdu mám, ale pro mě je partnerství určitá svátost a lidé by si měli odpouštět :nevim:

Tak to si děláš srandu ne? :D Chlap, co mlátí těhotnou, si tou tvojí svátostí tak akorát vytřel zadek! Jo, odpustit a zapomenout, to přesně by měla udělat. Ale kvůli tomu se s ním nemusí slejzat a ohrožovat sebe i (hlavně!) děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
25.3.20 10:53

Ten člověk ( škoda tohoto oslovení na něj, přesnější by bylo oslovení Homo sapiens) má jasné psychopatické rysy, ten se není schopen změnit bez odborné pomoci, kterou si zvolí dobrovolně. Je to stejné jako u narkomanů. Ano, chce jí zpět, protože stejně jako klíště, potřebuje svého hostitele. Jakmile do ní zasekne svá kusadla, bude stejný jako minule, a čím si ji bude jistější, tím bude horší. Na podruhé by se jí odcházelo daleko hůře.
Nehledě na to, že kluci mají už svůj rozum, takže ho nebudou zbožně obdivovat ( což on bude vyžadovat), a tudíž on na ně bude zlý. Mohl by je i napadat fyzicky. Tento člověk si žádnou svátost nezaslouží ( stejně si ničeho takového neváží), pryč od něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama