Měla bych být 6+3 ale doktor říká 6+1 - srdíčko velmi slabé

3
27.1.21 09:28

Měla bych být 6+3 Ale doktor říká 6+1 A srdíčko velmi slabé

Ahoj holky prosím vás v pátek 22.1.21 jsem začala špinit upalovala jsem do nemocnice… podle tabulek bych měla být 5+5tt ( poslední MS 13.12.20) srdíčko ještě nebylo vidět. Dostala jsem utrogestan a ascorutin a bylo mi řečeno je to 50 na 50… možnost potratu… v pondělí kontrola… 25.1.21 kontrola srdeční akce slabá měla bych být 6+1… ve středu jsem. musela ke svému gyndaři skrz neschopenku ten mi udělal ultrazvuk a říká srdíčko je stále slabé a ukazuje mi to pořád 6+1 takže to asi nedopadne…v pátek 29.1.21 další kontrola v Plzni… řekněte mi svůj názor má někdo zkušenost…děkuji za odpověď :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19587
27.1.21 09:33

Pořád je to buď a nebo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17065
27.1.21 09:40

Nezbývá než čekat…teď to nemáš jak ovlivnit.. navíc každý utz má trošku jinou kvalitu..v pátek budeš vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52383
27.1.21 09:42

Až budou doktoři schopni určit těhotenství s přesností na dva dny, to bude na světě krásně… Nicméně začátky jsou vždycky nejisté, takže je třeba čekat doufat, bohužel nic víc v této fázi nezmůžeš, ani kontroly co dva dny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
27.1.21 09:48

Dej tomu čas, ten odhad dnů je orientační, stačí aby Dr kliknul milimetr vedle a hned to nemusis sedět i o par dni. Takhle v začátku ti nikdo neřekne jak to dopadne. Ale dělat utz co dva dny taky není nic super, tím si spis uškodíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
27.1.21 09:56

Ze začátku to je buď a nebo.. A plus minus patří dnů nehraje roli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.1.21 09:59

No že je maličké mě netrápí tolik jako ti srdíčko… 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15221
27.1.21 10:22

Je to bud a nebo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
27.1.21 10:27

Mně gynekolog až do konce 12. týdne vždy řekl, že je to buď a nebo a i když vypadá všechno v pořádku, tak prostě v tom prvním trimestru je to vždy tak nějak na přírodě. A mám krásné zdravé miminko. :-) Zkus být v klidu a nestresovat se, to je nejdůležitější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1464
27.1.21 10:28

V 6+0 u mě na UTZ srdíčko ještě vůbec nebylo a dr. říkal, že vše v pořádku. Další kontrola v 8+0 a srdíčko bylo a bilo. :srdce: Držím palce, musíš vydržet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19587
27.1.21 10:30
@HeSa píše:
No že je maličké mě netrápí tolik jako ti srdíčko… 🤔

Však je ještě čas. Tyhle utz na začátku jsou jen zbytečný stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
569
27.1.21 11:05

Holky, ale ono je to na přírodě celé těhotenství, ne jen ten první trimestr, kdy končí drtivá většina špatně založených těhotenství - to je ještě ta milosrdná varianta, pokud těhotenství nemá dopadnout. Hodně ženských přijde o těhotenství i později, ne-li krátce před porodem v termínu. Když už se něco závažně podělá, tak děti se nezachraňují až do 24. týdne, ani po tom 24. týdnu do cca 28. týdne to není žádná hitparáda (celkem vysoké riziko úmrtí nebo postižení z nedonošenosti). Dejme tomu po 28. týdnu pokud lékaři problém podchytí včas a miminko zachrání, se šance na úspěch dost zvyšují, ale stejně je tu nezanedbatelných 400 mrtvěrozených dětí ročně, z toho 40 % nevysvětlených, bez zjevné příčiny (něco jako SIDS u kojenců) apod., 600 započítáme-li vývojové vady…
Chápu, že lékaři se rádi chlubí zázraky, kdy zachraňují děti velikosti psací propisky nebo na hranici životaschopnosti a ono to vyjde, ale vytváří to ve společnosti představu, že po prvním trimestru a negativním screeningu jsem z obliga a že lékaři všechno umí řešit. Bohužel, realita je mnohem smutnější, že v těhotenství žádná safe-zone není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
860
27.1.21 11:45

Malému začalo bít srdíčko až v 8tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
27.1.21 11:54

Ahoj, taky jsem v 7. TT srdíčko neměla vidět, jela jsem, kvůli jinému problémů, na pohotovost a tam srdíčko bylo. To se stalo během dvou dnů. Dceři je teď 10 měsíců.
Držím pěsti, ať je to v pořádku! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
29.1.21 13:30

Holky tak dneska jsem tam jela na lacno kdyby náhodou ať se rovnou udělá revize, abych to měla za sebou čekala jsem o půl hodiny dyl než jsem byla objednana a výsledek? I sama doktorka byla překvapená… její slova byla… Popravdě vám můžu říct že jsem tomu nevěřila…Ale oproti minulému týdnu obrovský pokrok… vyrostli to a srdíčko bije tak jak má… Spadl mi kámen že srdce…Tak doufám že to bude už jen na dobře cestě… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat