Měl/a bys... aneb ostatní ví všechno nejlíp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 18.12.18 20:38
Měl/a bys... aneb ostatní ví všechno nejlíp (pro pobavení)

Ahoj :mrgreen:.

Protože minimálně jednou do týdne nám někdo dává zaručené rady (děkujeme :jazyk: ), tak mě napadlo založit diskuzi pro pobavení. Jaké „krásné“ rady jste dostali a jak na ně reagujete?

Já se dozvěděl, že:

• Bych se měl holit všude po těle (Jó cizí názor je mi přednější, než můj a partnerův :dance: :roll: )
  • Neměl bych chodit na pánský záchod ( 8o )
  • Dárky k Vánocům bychom neměli v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ kupovat spolu (Asi patent na Vánoce :think: )
  • Měl bych chlapa vyměnit za atraktivnější kousek (Co na říct :nevim: )

Na všechny „rady“ jsem reagoval jen zamumláním čehosi, „No jasně, ty to víš nejlíp.“ Protože na to se prostě nic odpovědět nedá :zed:.

A co vy? Podělte se :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 20:46

Nam radila tchýně skrz naši dceru…jak ji máme vychovávat, že nemáme rozmazlovat, že máme nejak vždy potrestat :D a přitom mají ve svých 50 letech doma 10-letého (s prominutim) rozmazleneho a drzeho smrada :mrgreen: který je podle do p**ele a oni nad tím mavnou rukou, ač jsou už pry starý.
OPRAVDU TOP RADA OD NICH :palec:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1294 příspěvků 18.12.18 20:46

@171Jirka prosim tě, nechodit na pánský záchody? Co je to za prepubertální pokus o vtip? :lol: To byl někdo z vesnický hospody, ne?

axelina
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 18.12.18 20:52

Já si postěžovala na syna(6) že zlobí---tak jsem dostala radu od mámy- že syn je pořád jen se mnou…a že by měl být co nejvíce v kolektivu… když jsem reagovala že syn chodí do školky a po školce má KAZDY DEN kroužek takže je v kolektivu až až…vracíme se večer…tak mi vynadala že furt někde lítáme a že on potřebuje být co nejvíce v klidu a že bych si s ním měla více povídat, číst, že se mu málo věnuji… takže prostě není řešení-dělám vše blbě :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 20:58

Od tchýně, asi ve dvou letech nejmladší dcery, že jsem mela jít na potrat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 21:04

Z různých stran jsem se dozvěděla, že jako rozvedená pětatřicetiletá matka tří dětí pracující na plný úvazek s dětmi v péči bych si měla najít chlapa.
Kde ho hledat, aby mě chtěl a zároveň byl příčetný, to už mi neporadili. Ani kdy bych se tomu princi na bílém koni měla věnovat, už takhle natahuju dny na úkor nocí, abych měla aspoň nějaký čas pro sebe. :nevim: :oops:

Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 18.12.18 21:06

Asi nejvíce mi okolí pořád radilo ohledně toho, kdy mám mít dítě. Až když jsem na tyto rady začala reagovat opravdu hrubě se okolí naučilo přestat vrtat :lol:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 18.12.18 21:11

@Čičorečka Od jednoho chytrého spolužáka :mrgreen:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 18.12.18 21:12
@Anonymní píše:

Kráva :pocitac:

Šarlota4
Extra třída :D 10293 příspěvků 18.12.18 21:14
@Anonymní píše:
Z různých stran jsem se dozvěděla, že jako rozvedená pětatřicetiletá matka tří dětí pracující na plný úvazek s dětmi v péči bych si měla najít chlapa.
Kde ho hledat, aby mě chtěl a zároveň byl příčetný, to už mi neporadili. Ani kdy bych se tomu princi na bílém koni měla věnovat, už takhle natahuju dny na úkor nocí, abych měla aspoň nějaký čas pro sebe. :nevim: :oops:

Taky pecka :roll:

stinga
Závislačka 4852 příspěvků 3 inzeráty 18.12.18 21:16
@Anonymní píše:

tak to teda bylo od ní hodně hnusné

Bubla_Bučková
Závislačka 4491 příspěvků 18.12.18 21:17

Kojit :lol:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1294 příspěvků 18.12.18 21:18
@171Jirka píše:
@Čičorečka Od jednoho chytrého spolužáka :mrgreen:

Někdy žasnu, o jak hloupých vtipech si jejich autoři myslí, že jsou zábavný :D mám kamaráda gaye, máme spoustu teplých vtipů, ale tohle je pro mě na úrovni Ťuk ťuk, kdo tam?

171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 18.12.18 21:24
@Čičorečka píše:
Někdy žasnu, o jak hloupých vtipech si jejich autoři myslí, že jsou zábavný :D mám kamaráda gaye, máme spoustu teplých vtipů, ale tohle je pro mě na úrovni Ťuk ťuk, kdo tam?

Tak teplý vtipy já rád. Když jsou vkusný :lol: . Chlap se od něj dozvěděl, že by si měl obarvit vlasy, protože vypadá jak ču*ák :pocitac: (Je zrz)

Králičice
Extra třída :D 13289 příspěvků 18.12.18 21:37

Tchyňě je učitelka se sklonem k pedantsví..pra­videlně mě učí jak prát, používat myčku, troubu :lol: už se tomu jen směju a sem tam prohodím něco o tom, ať to naučí i svého syna..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >