Měla jste některá falešně negativní Mamatest??

Anonymni
17.1.09 19:51

Měla jste některá falešně negativní Mamatest??

Ahojte holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli je tu některá, které vyšel falešně negativně Mamatest? Testovala jsem v pátek odpoledne, 30 DC (15DPO) a vyšla mi na něm do pěti minut slabá druhá čárka. Je okem viditelná a do růžova, ale o dost slabší než kontrolní. MS jsem měla dostat do toho 30 DC, jen jsem slabounce špinila. Tento test mi nikdy neukázal ani náznak druhé čárky, jako jiné testy, třeba Best2, tak by mě zajímalo, jestli má někdo takovou zkušenost, že měl na Mamatestu slabou čárku a nebyl těhu. Díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
17.1.09 19:52

Teda pardon, myslela jsem samozřejmě falešně pozitivní :)

• Nahlásit
  • Citovat
6471
17.1.09 19:57

Mě se to bohužel stalo, špinila jsem jen lehce, a byla tam slaboulinká růžová čárka, nakonec to byla praslklá cysta a cysty, když prasknou, tak vylučují nějaký hormon, který zabarvuje testy… je to i v letáčku..
Ale za dva měsíce jsem měla taky slabou čárku, ale bez špinění a těhu to bylo, tak to může být tak i tak :wink: každopádně držím pěsti, ať to je tak jak si přeješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.1.09 20:08

Lucinko, děkuju za odpověď, i když mě moc nepotěšila, protože bych si těhu moc přála! Poznala jsi to na sobě nějak, že ti praskla ta cysta? Bolelo tě víc břicho? Mně nebolí víc než obvykle, nejdřív bolelo jako na MS, teď už mě v něm spíš jen tak různě píchá, všude možně..

• Nahlásit
  • Citovat
6471
17.1.09 21:21

Není zač, já vím, jaké to je, ale ještě neztrácej naději, může to být druhá možnost, podívej se na moje stránky, mám tam vyfocené testíky… z tý cysty byla ta čárka skoro neviditelná, ale z těhu byla viditelnější, to jsem si pak porovnala, ale zase když se tam objevila do 5 minut, tak to může být klíďo těhu. A ještě špiníš nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.1.09 21:29

Luci, moc ti děkuju, koukala jsem na testy, já mám tu čárku trochu slabší, ale ne o moc.. Špinila jsem 29DC, ale jen ráno na toaleťáku, přes den ne, 30 DC nic a dneska zase jenom malilinko na toaleťáku, jinak zase nic.. Testnu zítra ráno a mělo by být jasno, čárka už by měla být silnější.

• Nahlásit
  • Citovat
6471
18.1.09 08:48

To máš pravdu, čárka by měla sílit, ale mě zesílila skoro po týdnu, držím pěstičky, ať tam je pořádná čárka… Děj vědět, jak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
18.1.09 09:15

S mamatestem jsem nikdy problém neměla - myslím, že je to jeden z nejspolehlivějších TT!!!
Když tam // byly tak se mi potom těhu potvrdilo!

Moooc držím palečky aby ti to vyšlo!
Jinak pokud budeš testíkovat tak testuj obden, protože pak krásně je vidět rozdíl!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.1.09 09:45

Hezké ránko, tak teda holky nevím.. Čárečka je tam pořád, ale jestli je výraznější, tak jenom o malinko. Myslíte, že ještě nemusí být vidět rozdíl, když jsem testovala v pátek večer a dnes ráno??

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
18.1.09 09:53

Tak pokud ji máš v limitu - cca 3 minut tak by to mělo být dobré!!!
Ono je to strašně těžko rozeznatelné - pošlu ti moje těhu testíky, tam už je ten rozdíl vidět, ale je to proto, že je jich víc, když jsem měla jen 2 TT tak mi taky nepřipadalo, že ten rozdíl tam je!!!
Držím palečky!!!!

http://emimino.cz/…DSC01016.JPG

• Nahlásit
  • Citovat
6471
18.1.09 10:16

Nemusí být vidět rozdíl, já jsem pak testovala každý den :lol: byla jsem blázen… i Veronika tam má vidět rozdíl skoro po týdnu, zkus vydržet, nebo zítra na krev, to je na 100%, já to pak věděla z krve hned po 1.testu… u tý cysty taky, krev byla negativní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471
18.1.09 10:17

Veronika má pravdu, pokud to je do 3. minut, tak si myslím, že těhu si… držím taky pěstičky, moc dobře si ještě pamatuju jaké to je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.1.09 11:01

Holky, jste obě moc hodné, děkuju vám za podporu! Já si pamatuju, že jsem měla cystu asi před dvěma lety a ukazovalo mi to stíneček čárky na Best2, ale na Mamatestu nikdy, ten byl vždy bílý jak sníh a teď tam ta čárka prostě je, i manžel říkal, že dnešní je o trochu výraznější (aniž by věděl, který je dnešní :) ), tak doufám… Máte pravdu, musím být trpělivá a vydržet, ale už se to vleče a jsou to hrozné nervy! Další test zkusím v úterý ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
6471
23.1.09 09:37

Dej vědět jak si dopadla :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kimila
2.2.09 22:13

ahojky holky!! já jsem ze začátku taky měla na mamatestu slaboučkou čárečku a dneska krásně září :D doktor mi ještě těhu nepotvrdil pač jsem asi otěhotněla před menstruací a tu jsem měla dostat 23.1! dneska jsem byla u doktora a jen mi řekl že mám zvíšenou sliznici a mám přijít příští tejden!! ještě jsem si dělala dneska test a ta čárka tam furt září!! je ještě brzy tak papa :D přeji vám krásné těhu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama