Měla jste to některá? Jak to dopadlo?

5
15.1.19 21:50

Mela jste to nektera? Jak to dopadlo?

Ahoj, maminy. Vase clanky ctu uz asi tyden;) Jinak jsem tu nova. Prosim, s partnerem jsme meli styk 13. 12. a doted se mi nedostavila MS. Test jsem delala 9. 1. To byl termin na MS, test negativni, moc bych si prala mimiska s partnerem (doma mame temer 5 letaka). Test budu delat jeste zitra rano, ale myslim, ze budu jen zklamana). Prikladam to stresu v praci, predtim jsem to mela tak 26 den). Prsa neboli, zadne jine priznaky nemam teda krome pichani v podbrisku, je to jine, nez pri MS. Pri prvnim se mi tehu ukazalo az v patem tydnu. A to me alespon bolela prsa. A hlavne, od ctvrtka spinim( takova cerna srazena krev). Omlouvam se za rozepsani, treba jste to taky nektera mela). Zitra stejne zajdu k lekari…

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1796
15.1.19 22:16

@Flowly kdybys otěhotněla 13.12., tak už bude test pozitivní… :?
A poradím ti jeste něco, když jsi tu nová… :D nepoužívej slovo „mimísek“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1796
15.1.19 22:24

@Flowly ale zase jestli jsi měla i u prvního těhotenství pozitivní test později… Ale v 5tt.. To jsi teda asi myslela 5 týdnu od oplodnění nebo po vynechání MS. Protože pozitivní tehotenský test v 5tt je naprosto běžná věc. Není to „až“. Čárky se objevují i ve 4. týdnu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
16.1.19 12:29

To už by se nejspíš ukázalo… Od té doby jste pak styk neměli? Nekteré ženy jsou plodné v pozdější fázi cyklu, tak třeba ho máš delší. Jak jsi dopadla u lékaře? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5651
16.1.19 13:13

@Flowly měla jsem to stejně, místo těhotenství to byla pouze stará srazena krev místo MS ale doktor mi to sám o sobě počítal jako MS :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
18.1.19 17:40
@ivabozi píše:
To už by se nejspíš ukázalo… Od té doby jste pak styk neměli? Nekteré ženy jsou plodné v pozdější fázi cyklu, tak třeba ho máš delší. Jak jsi dopadla u lékaře? :)
Noo, holky, ve stredu jsem si delala test a byl pozivni;) Slava :D :D . Hlavne, sby bylo miminko zdrave, kdyz to jeste trochu krvaci. Hned ustm se objednal k doktorovi a ten to potvdil. Takze posledni den ovulky byl rozhodujici :D :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
18.1.19 17:54

VYslo to, holky, tt ukazal tuto stredu dve carky :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5651
18.1.19 17:55

@Flowly tak gratulace, teď se jen objednat k dr za pár týdnů a je to jistota :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
18.1.19 17:57

VYslo to, holky, tt ukazal tuto stredu dve carky :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
18.1.19 18:28

@Flowly Gratuluju :) Ať se to udrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
18.1.19 19:34

@ivabozi Diky, snad se to udrzi. Jinak hsem to napsal spatne. MS zacatek 13.12. Styk byl 29. Tj., po 16 dnech. Takze v dobe ovulace. :P MS jsem mela nepravidelnou, takze se divim, ze se to vubec podarilo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1796
19.1.19 17:00

@Flowly gratuluju! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu