Reklama

35. týden těhotenství- nevolnosti a křeče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 22.12.16 21:27
Měla jste to některá takto?

Milé dámy jsem v 35.tt od 32.tt mám poslíčky. Dva dny běhám na wc, od včera mám žaludek jak na vodě, dnes od rána neumohu pomalu nic sníst, od wc se nevzdálím jako nikam. Břicho mi tvrdne od shora až dolů., bolesti mám až do podbřišku. Je mi na zvracení a mám dojem, mi spodní část břicha při chůzi upadne. První dcera se mi narodila v 35.tt a 5 dní. Ale tohle jsme vůbec neměli.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 21:29
@mofiz píše:
Milé dámy jsem v 35.tt od 32.tt mám poslíčky. Dva dny běhám na wc, od včera mám žaludek jak na vodě, dnes od rána neumohu pomalu nic sníst, od wc se nevzdálím jako nikam. Břicho mi tvrdne od shora až dolů., bolesti mám až do podbřišku. Je mi na zvracení a mám dojem, mi spodní část břicha při chůzi upadne. První dcera se mi narodila v 35.tt a 5 dní. Ale tohle jsme vůbec neměli.

kazdy tehu je jiny nemuzes porovnavat a ano i tohle k tomu patri ;) kazdopadne bych se poradila s dr aby ti neco napsat trebas navysil magnezko atd proste aby o tom vedel ;)

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 22.12.16 21:38

Magnezium mám už jsem tam byla na 33 týdnu a zvýšili mi magnesium a pak mi bylo akorát ještě hůř

Gabriela1234 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 21:41

Skočila bych do nemocnice na monitor, lépe 100× pro jistotu zbytečně než 1× pozdě. Nikdy mi nevynadali.

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 22.12.16 21:42

@mofiz Osobně nechápu, proč s touto zkušeností nejedeš na porodnici :nevim: bych byla podělaná strachy.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 22:02

Taky bych jela, nemusí to noc byt a taky to může byt velký pruser, to bych si nelajzla…držím pesti ať je vše ok

Hadumi
Extra třída :D 13250 příspěvků 22.12.16 22:08

Jo, v den porodu ;)

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 22.12.16 22:14

Jen jsem se zeptala, zda jste to některá takhle měli. Nejsem žádná blbka, porodnici mám 5 minut od bytu a pracuji jako zdravotní sestra.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 22.12.16 22:15

@mofiz s tímhle už bych mazala do porodky na monitor. A jakože hned teď v noci. Tohle jsem měla taky - přesně v den porodu, ale ve 41 tt. :think:

DomísH
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 23.12.16 07:30

Já měla poslicky také hodně brzy a tento stav také ale u mě to byl plany poplach a rodila jsem v terminu. Jen mám dojem ze jsem už nějak po 30 tt nebrala magnézium na doporučení dr ze to už není dobré když se to blíží k porodu. Ale už přesně nevim od jakého týdne.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 29.12.16 13:10

Děkuji za odpovědi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama