Měla jste to některá taky??? Prosím o názor

Anonymní
16.10.19 14:44

Měla jste to některá taky??? Prosím o názor

Ahoj holky, test vpravo je z pondělí ( 10.den od ovitrelle), test vlevo je z dnešního dne, což je 12.den od ovitrelle, moje dr mi dnes do telefonu řekla, že dnešní den mám brát jako 13.den od ovitrelle, čárka tedy dle mého sílí. Užívám duphaston a mám sem tam motání hlavy, prsa mě bolí. Dnes mi začaly i jak kdyby lehčí menstruační bolesti, ale žádná hrůza, někdy cítím více levý vaječník, někdy zase pravý, hlavně, když zakašlu, tak cítím takový tlak dole uprostřed podbřišku. Paní doktorka mi říkala, že mám duphaston brát dále a v pondělí přijít na kontrolu, zda něco uvidí nebo ne a vezme krev. V pondělí budu skoro 5.týden, pokud to teda vyšlo. Proto by mě zajímal Váš názor, co si o tom myslíte, může ten tlak a bolest být v ranném těhotenství nebo mám být spíše zklamaná? Moc děkuji všem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

135
16.10.19 14:51

Pokud druhá čárka nezmizí - jako duch - řekla bych, že jste těhotná. Taky jsem druhou čárku neměla moc vidět. U nas to šlo přirozeně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 16:14

Bolí mne celý spodek, uprostřed. Občas někde píchne ( při prudkém pohybu). Cítím se nafouklá, je mi nepříjemné ležet na břiše…
Jsem stejný den jako ty.
Je to těhotenstvi, jelikož tohle není moje první.
Ano, vždy se může stat, že to nedopadne. Ale na to nemyslím. Předchozí začínaly stejně a běhají mi vesele doma :) hlavu vzhůru.

• Nahlásit
  • Citovat
9842
16.10.19 19:29

Ano můžou to být příznaky těhotenství v 5 týdnů už je to možné a to pobolivani v podbřišku je normální…s tou injekci zkušenost nemám ale teď poslední dobou tady bylo na to hodně debat a 13 den tak by to nemělo být po té injekci…
Kor když naopak test sílí :hug: což vidím pěkně..
Jinak od pondělka nic moc neočekávám kor když máš tak slabí test asi nic moc jste neuvidí ale třeba něco uvidí vysoko sliznici…a aspoň ti udělá krev

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama