Měla jste to takto některá - nepravidelný cyklus?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 20:11
Měla jste to takto některá?

Ahoj holky, mám takový problém…vím, že nejste vedmy nebo že musím vyčkat, ale to čekání je strašné! V květnu jsem vysadila HA. Mé cykly byly 24.-26.den, byly pravidelné. Od poloviny září jsem měla zpoždění měsíc, pak jsem šla na vyvolávací injekci a za 11.dní menses dostala, doktorka říkala, že se máme i nadále snažit. Začali jsme tedy usilovneji, ale bez jakýchkoliv měření teploty, atd… Zhruba 12.den cyklu jsem ráno lehce krvácela a pak po zbytek dne špinila, bylo mi divně od žaludku a motala se mi hlava. To divně od žaludku se neslo zhruba tři dny, pak vše OK. Nyní jsem 25.den cyklu a od vcerejsiho dne spinim, není to nic extra, do toho mě docela dost bolí prsa, ale menses zatím nikde. Ale hlavně! Bolí mě docela dost podbřišek, ale tak zvláštně, proste celé dva dny, ale dnes tak divně, jak kdyby ta bolest pumpovala, nevím jak to popsat :roll:, většinou jsem to měla den před menses a pak dorazila. Měla jste to některá takhle nebo podobně na začátku těhotenství? Moc si naděje nedělám, ale zkousim cokoliv. Vím, že jsme každá jiná a máme jiné tělo, co má jedna nemusí mít druha, ale jen pro představu…kdybych to náhodou zítra nedostala, což by byl 26.den, čili můj poslední den menses, mám si v sobotu udělat test nebo bude brzy? Moc děkuji a prosím jen normální odpovědi, kdo ma něco proti, ať jde o kus dál, díky.

Reakce:
svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 29.11.18 20:35

ja jsem mela spineni v den co mela dorazit menses..trvalo 3 dny a krev veskera zadna.pridala se mi unava a nalite prsa jak nikdy,par dni a to tlak v podbrisku- usazovani vajíčka. Me to teda bolelo dost a cekala jsem menses kazdym coulem, no byl z toho kluk :mrgreen: u holky to same….

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >