Měla jste to takto některá - nepravidelný cyklus?

Anonymní
29.11.18 20:11

Měla jste to takto některá?

Ahoj holky, mám takový problém…vím, že nejste vedmy nebo že musím vyčkat, ale to čekání je strašné! V květnu jsem vysadila HA. Mé cykly byly 24.-26.den, byly pravidelné. Od poloviny září jsem měla zpoždění měsíc, pak jsem šla na vyvolávací injekci a za 11.dní menses dostala, doktorka říkala, že se máme i nadále snažit. Začali jsme tedy usilovneji, ale bez jakýchkoliv měření teploty, atd… Zhruba 12.den cyklu jsem ráno lehce krvácela a pak po zbytek dne špinila, bylo mi divně od žaludku a motala se mi hlava. To divně od žaludku se neslo zhruba tři dny, pak vše OK. Nyní jsem 25.den cyklu a od vcerejsiho dne spinim, není to nic extra, do toho mě docela dost bolí prsa, ale menses zatím nikde. Ale hlavně! Bolí mě docela dost podbřišek, ale tak zvláštně, proste celé dva dny, ale dnes tak divně, jak kdyby ta bolest pumpovala, nevím jak to popsat :roll:, většinou jsem to měla den před menses a pak dorazila. Měla jste to některá takhle nebo podobně na začátku těhotenství? Moc si naděje nedělám, ale zkousim cokoliv. Vím, že jsme každá jiná a máme jiné tělo, co má jedna nemusí mít druha, ale jen pro představu…kdybych to náhodou zítra nedostala, což by byl 26.den, čili můj poslední den menses, mám si v sobotu udělat test nebo bude brzy? Moc děkuji a prosím jen normální odpovědi, kdo ma něco proti, ať jde o kus dál, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7629
29.11.18 20:35

ja jsem mela spineni v den co mela dorazit menses..trvalo 3 dny a krev veskera zadna.pridala se mi unava a nalite prsa jak nikdy,par dni a to tlak v podbrisku- usazovani vajíčka. Me to teda bolelo dost a cekala jsem menses kazdym coulem, no byl z toho kluk :mrgreen: u holky to same….

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama