Měla některá pocit, že se jí těhotenství zdá už dlouhé?

Anonymní
26.11.20 15:04

Měla některá pocit, že se jí těhotenství zdá už dlouhé?

Jsem ve 29tt a už se mi zdá, že je to snad nekonečné… Na tom aby mi čas utíkal mi nepřidaly ani problémy s játry a těhotenská cukrovka… Příjde mi, že od doby co mi toto diagnostikovali a musím držet X diet, tak se mi to těhotenství zdá až nesnesitelně dlouhé… Na prcka se samozřejmě těším, ale už mě to nějak prostě nebaví… občas se cítím špatně kvůli tomu, jak nad tím přemýšlím 8o :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1450
26.11.20 15:07

Jo, bylo to děsný a hrozně pomalu to utíkalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 15:31

Jj, co jsem mela diagnostikovanou cukrovku, x kontrol navic, stres z jídla a měření to bylo nekonečně dlouhé. ale twd jsem teprve 7tt a podle telefonu do dia, musím dietu držet uz ted. Tak si rikej ze to nemáš tak hrozny. Anonym nechat, těhotenství je ještě neoficiální

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 16:00

Ja v 29. tydnu porodila…takze se mi dlouhe fakt nezdalo 😄

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 16:10

Mám to stejně. Ještě před dvěma týdny jsem si říkala, jak je to super, že je porod až za dva měsíce, že mám čas udělat to a to, užít si první dítko, užít si Vánoce… a přišla cukrovka. Od té doby mám pocit, jak se to taaaak strašně vleče. A místo až za dva měsíce si říkám ach jo, ještě dva, to je nekonečný.

• Citovat
  • Nahlásit
269
26.11.20 16:13

Jojoooo, nemit cukrovku, tak uplna pohoda, diky cukrovce diagnostikovane uz ve 13tt se to taaahne, ta dieta je hrozne dlouha, pritom to tehotenstvi jako takove mi utika. Kdyz to ale vzdy prepoctu na to, jak dlouho jeste budu drzet dietu, tak mi to prijde jako vecnost 😅 jsem ve 23tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5613
26.11.20 16:18

S dalším ti to uteče jak voda… Já jsem 39tt, dny letí šíleně.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
26.11.20 16:33

Ja jsem 35tt a už se nemůžu dočkat až porodím. Sice nemám žádnou dietu, ale za to mám snad všechny těhotenský příznaky a od 5tt jsem se vůbec nevyspala.
Buď v klidu, nejsi v tom sama!
Já se snažím každý den nějak zabavit, mám hnízdící nálady, už peču na Vánoce, chodím se psem na procházky, koukám na seriály a čtu knihy, na které bych jinak neměla čas.
Tak ať ti to uteče! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29497
26.11.20 16:35

Vydrž. Já o týden dýl bojovala o udržení těhotenství, od 27 tt jsem už chodit nemohla, denně 2 x injekce do břicha, neustále kontroly všude, už jen v podstatě ležák, ještě s nařízením, že nesmím za celé těhotenství přibrat víc, jako 10 kg, rodit 14 dní před termínem atd atd… A já si to užívala. Byla jsem ráda za každý den, kdy malá byla v bříšku. Aby se dopekla :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52034
26.11.20 16:37

Jo a to si tak odpočítáváte týdny do porodu, až už se té diety zbavíte, a pak se dozvíte, že ji budete držet do konce života :mrgreen: Ale jinak já si těhotenství navzdory dietě užívala, obě byla vymodlená a naštěstí jiné komplikace moc nebyly. Dieta je nejblbější na ánoce, no, potom už není všude kolem tolik pokušení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8167
26.11.20 17:09
@Anonymní píše:
Jsem ve 29tt a už se mi zdá, že je to snad nekonečné… Na tom aby mi čas utíkal mi nepřidaly ani problémy s játry a těhotenská cukrovka… Příjde mi, že od doby co mi toto diagnostikovali a musím držet X diet, tak se mi to těhotenství zdá až nesnesitelně dlouhé… Na prcka se samozřejmě těším, ale už mě to nějak prostě nebaví… občas se cítím špatně kvůli tomu, jak nad tím přemýšlím 8o :(

Myslím že tak to má většina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2721
26.11.20 17:20

Myslím, že to máš způsobené těmi komplikacemi.
Mě moje těhotenství uteklo hrozně rychle, zbývá už jen 5 týdnů.
Na jednu stranu bych si bříško klidně ještě nějaký ten měsíc nechala, na druhou stranu se na prcka moc těším jak bude vypadat, az se poprvé usměje apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
26.11.20 17:50

@ugluk Hahah, z toho mam strach, ze mi zustane prediabetes. Jako ta dieta za me neni tak hrozna, sladky mi nechybi vubec, spis ta svoboda nic nehlidat a dat si jidlo venku, nechodit vybavena krabickama a glukometrem 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
26.11.20 19:03

Jsem ve 40. týdnu a pocit, že je to moc dlouhé, mám už měsíc. Už chci rodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2231
26.11.20 19:38

Jsem v 5.mesici a uz se tesim az budu samostatna jednotka. Jedno dite uz mam, dnes jsem jeste uklizela a boli me v krizi :roll: nerikam, ze to nesnasim ale chybet me to tehotestvi nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat