Měla // teď testy neg. Poradíte mi prosím?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 21.05.19 08:14
Měla // teď testy neg. Poradíte mi prosím?

Prosím přikládám screenshot nechce se mi to psát znovu. Nechápu to měla jsem pozitivní testy a teď jsou negativní. Slabě špiním, opravdu jen na špičce tamponu. Nevíte čím to může být? 24.5 mám datum kdy mám dostat MS. Podotýkám že ještě 11.4 jsem měla „zbytkáč“ HCG 32. Je možné, že to zatím kleslo a já měla posunutou ovulaci a je nějaká šance? Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bartsch
Závislačka 4999 příspěvků 21.05.19 08:19

11.4. jsi měla pozitivní test? To už bys byla za půlkou 1. trimestru. Kdy jsi měla poslední MS? Po nidaci oplodněného vajíčka se začíná tvořit hormon hCG a ten se od té chvíle stále zvyšuje. Ze začátku (ty první týdny) je to dvojnásobek obden. Nemůže klesat nebo mizet - tedy ne u prosperujícího těhotenství.

bartsch
Závislačka 4999 příspěvků 21.05.19 08:24

Hele, možná se tělo teprve dočistilo, počkej až na termín MS a uvidíš.

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 21.05.19 08:31
@bartsch píše:
11.4. jsi měla pozitivní test? To už bys byla za půlkou 1. trimestru. Kdy jsi měla poslední MS? Po nidaci oplodněného vajíčka se začíná tvořit hormon hCG a ten se od té chvíle stále zvyšuje. Ze začátku (ty první týdny) je to dvojnásobek obden. Nemůže klesat nebo mizet - tedy ne u prosperujícího těhotenství.

11.5 jsem měla pozitivní testy, slabé čárky. Teď je bílo

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 21.05.19 08:32
@bartsch píše:
11.5 jsem měla pozitivní testy, slabé čárky. Teď je bílo
@bartsch píše:

11.4 jsem v těle měla po odběrech ještě 32 HCG

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 21.05.19 08:33
@bartsch píše:

Poslední MS 23.4

bartsch
Závislačka 4999 příspěvků 21.05.19 08:36
@Lucka beruska píše:
11.4 jsem v těle měla po odběrech ještě 32 HCG

MS jsi měla 23.4. a 11.5. pozitivní test? To přece nevychází, to by musela být ovulace hodně brzy po MS, ale to už bys tím pádem měla teď jasné //.

Mysticlipstick
Kecalka 413 příspěvků 21.05.19 08:37

A doktor ti potvrdil těhotenství nebo ne?

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 21.05.19 08:42
@Mysticlipstick píše:
A doktor ti potvrdil těhotenství nebo ne?

No ne, když jsem tam byla naposledy 29.4 tak jsem měla konec MS pak jsme se snažili jenže už 15DC se mi ukázali // a ukazovali se mi asi do 24DC a teď už nic

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 21.05.19 08:43
@bartsch píše:
MS jsi měla 23.4. a 11.5. pozitivní test? To přece nevychází, to by musela být ovulace hodně brzy po MS, ale to už bys tím pádem měla teď jasné //.
Ano přesně tak, čárka byla slabší, al dobře viditelná sama to nechápu. No každopádně dnes jdu k doktorovi a podívá se na mě, jestli proběhla ovulace a jestli to vypadá na MS
bartsch
Závislačka 4999 příspěvků 21.05.19 08:45
@Lucka beruska píše:
No ne, když jsem tam byla naposledy 29.4 tak jsem měla konec MS pak jsme se snažili jenže už 15DC se mi ukázali // a ukazovali se mi asi do 24DC a teď už nic

No, ale 15DC bych spíš čekala ovulaci a ne // prosperujícího těhotenství. To je hodně brzy, kdy by pak podle tebe byla ovulace? Nidace je 5. - 9. den po ovulaci a pak se teprve začne tvořit hCG. Nemohl to být stále ještě zbytkový hormon?

Mysticlipstick
Kecalka 413 příspěvků 21.05.19 08:46
@Lucka beruska píše:
Ano přesně tak, čárka byla slabší, al dobře viditelná sama to nechápu. No každopádně dnes jdu k doktorovi a podívá se na mě, jestli proběhla ovulace a jestli to vypadá na MS

Mohl ti vyjít falešně, nebo biochemko. Uvidíš co ti řekne doktor, nemá cenu testovat takhle brzy.

Mysticlipstick
Kecalka 413 příspěvků 21.05.19 08:47
@bartsch píše:
No, ale 15DC bych spíš čekala ovulaci a ne // prosperujícího těhotenství. To je hodně brzy, kdy by pak podle tebe byla ovulace? Nidace je 5. - 9. den po ovulaci a pak se teprve začne tvořit hCG. Nemohl to být stále ještě zbytkový hormon?

Souhlas, mohlo to být biochemko a s ms odešlo.

Janli
Echt Kelišová 8910 příspěvků 21.05.19 08:48

Buď jsi měla v těle ještě zbytkové HCG nebo jsi měla biochemické těhotenství. To se stává. Počkej až ti tělo odmenstruuje a bych na tvém místě počkala aspoň ještě jeden cyklus než se začnete snažit znovu. Zkusila bych i nějaké bylinky na srovnání těla. Výborně na tyhle porevizní stavy funguje kontryhel, třezalka a řebříček. Ono prostě trvá než se tělo vzpamatuje, to je taky důvod, proč spousta lékařů doporučuje s dalším snažením počkat nejlíp půl roku. Tvoje tělo vůbec nedostalo šanci si odpočinout, tak se nediv, že ti takhle blbne.

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 21.05.19 08:50
@Janli píše:
Buď jsi měla v těle ještě zbytkové HCG nebo jsi měla biochemické těhotenství. To se stává. Počkej až ti tělo odmenstruuje a bych na tvém místě počkala aspoň ještě jeden cyklus než se začnete snažit znovu. Zkusila bych i nějaké bylinky na srovnání těla. Výborně na tyhle porevizní stavy funguje kontryhel, třezalka a řebříček. Ono prostě trvá než se tělo vzpamatuje, to je taky důvod, proč spousta lékařů doporučuje s dalším snažením počkat nejlíp půl roku. Tvoje tělo vůbec nedostalo šanci si odpočinout, tak se nediv, že ti takhle blbne.

No mě už doktor právě dovolil těhotnet. Takže je možné, že jsem teď v květnu otěhotněla znovu?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama