Měla to některá stejně – mám náročnou práci a strach o miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 09:58
Měla to některá stejně?

Dovcata chtěla jsem se zeptat jsem těhotná momentálně 6+1tt u dr jsem byla těhotenství mám potvrzené jenže mám strašný strach ze je něco v nepořádku mám fyzicky náročnou práci kde tahám těžké bedny a mám strach že s miminkem něco je. Jinak nic mi není nekrvacim mám běžné těhotenské nevolnosti jinak nic. Jinak na kontrolu jdu až 12.6. Měla to některá taky tak a vše bylo v pořádku??o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 25.05.19 10:04

Zcela uprimne - v tuhle chvili je to bud a nebo, nestresuj se tim, nemysli na to ;)

Dana V
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 25.05.19 10:12

V tuto chvili to mas 50 na 50, jestli se miminko udrzi, nemuzes to nijak ovlivnit. Jen bych si v zamestnani pozadala o zmenu prace, preci jen tahani tezkych beden tomu urcite neprospiva.

pikola
Generální žvanilka 21074 příspěvků 25.05.19 10:13

Tak je netahej. Jak jsou těžké? Spousta ženských tahá mladší děti a nic se neděje. Můžeš klidně potratit i když budeš ležet doma jak prkno, to ti nikdo nepoví co bude. Zdravé těhotenství vydrží dost

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 10:16

V práci zvedám bedny s chlastem :( v práci to vědí ale jsem ve zkušební době takže se to dozvím až za týden jestli mě propustí nebo přeloží… Já doufám že vše bude ok

pikola
Generální žvanilka 21074 příspěvků 25.05.19 10:17
@Anonymní píše:
V práci zvedám bedny s chlastem :( v práci to vědí ale jsem ve zkušební době takže se to dozvím až za týden jestli mě propustí nebo přeloží… Já doufám že vše bude ok

No to se obávám, že propustí

Kriss Tina
Extra třída :D 10715 příspěvků 25.05.19 10:18

Moje dr mi řekla, že zdravé těhotenství vydrží všechno, já do 9tt tahala nemohouci lidi, kolikrát 100 kilove osoby a těhotenství to v pohodě vydrzelo. Zato když sem měla neprosperujici tak to odešlo i když sem ležela doma v posteli. Takže ono to neovlivníš, prostě se stane co se má stát.

Markéta80
Hvězda diskuse 44582 příspěvků 25.05.19 10:25

Pokud jsou bedny fakt těžké je to problém. Já si tím slušně zavařila :? a to jsem jen s golfkami s dítětem seskákala po schodech do suterénu a u večer jsme tušila problém :?. Ale ejstli jsi ve zkušebce tak s prodloužením smlouvy nepočítej, k čemu jim tam budeš ;)

truelly
Závislačka 3254 příspěvků 25.05.19 10:27
@Anonymní píše:
V práci zvedám bedny s chlastem :( v práci to vědí ale jsem ve zkušební době takže se to dozvím až za týden jestli mě propustí nebo přeloží… Já doufám že vše bude ok

To tě propustí. Škoda, že sis těhotenství nenaplánovala až po zapracování. Já jsem si dovolila mít dítě až se smlouvou na neurčito v kapse, abych se měla kam vrátit…a moc se mi to vyplatilo. Měla jsem 2 mateřské a rodičáky po sobě. :palec:

lachtanice86
Echt Kelišová 8067 příspěvků 25.05.19 10:42

Zdravé těhotenství to vydrží. Je to buď a nebo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 10:46

@truelly já jsem to ne plánovala bylo mi řečeno že děti mít nemůžu a ejhle… Tak snad to vydrží :srdce:

pikola
Generální žvanilka 21074 příspěvků 25.05.19 10:51
@Anonymní píše:
@truelly já jsem to ne plánovala bylo mi řečeno že děti mít nemůžu a ejhle… Tak snad to vydrží :srdce:

To by mě zajímalo, kde se na tyhle názory chodí, že nemůžeš mít děti. Nebo doktoři, co říkají, že je nutné je mít brzy že jinak to nepůjde :nevim:

ivašot.
Echt Kelišová 8149 příspěvků 25.05.19 10:51
@Anonymní píše:
@truelly já jsem to ne plánovala bylo mi řečeno že děti mít nemůžu a ejhle… Tak snad to vydrží :srdce:

Tedy nejlépe těhotní ty, co jim doktor řekl, že děti mít nemůžou :think:

kve-tinka
Kelišová 5136 příspěvků 2 inzeráty 25.05.19 10:58

V 6+1 jsem teh. tajila, k doktorovi jsem sla az 8+. At tam je 100% srdicko. Jako zdrav. sestra jsem polohovala lidi, pomahala jim vstavat z WC. V praci jsem byla do 20tt, a snazila jsem se stale jet aspon na 80%.

truelly
Závislačka 3254 příspěvků 25.05.19 11:00
@ivašot. píše:
Tedy nejlépe těhotní ty, co jim doktor řekl, že děti mít nemůžou :think:

Přesně tak, podle statistik emimina. Čekám už jen, že je jí okolo dvaceti…Tak hlavně ať se postará přítel a ne stát :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama