Melaminová nano houbička, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wallace
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 22.09.18 20:57
Melaminová nano houbička, zkušenosti?

Ahoj, máte zkušenost s Melaminovou nano houbičkou? Co všechno s ní čistíte? Díky za tipy ☺

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
danulina
Nováček 2 příspěvky 22.09.18 21:17

Dobrý den,nevím jestli myslíme to samé.ale jestli je to ta úklidová houba,tak moje kolegyně s ní prý děla vše a bez jakékoli chemie,zrovna teď jsem uvažovala že bych je koupila dcerám k vánocům.

wallace
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 22.09.18 21:39

Ano, přesně tu myslím. Proto mě zajímají zkušenosti těch kdo ji používají. slyšela jsem na ni jenom samou chválu ☺

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 22.09.18 22:18

Tak to slyším poprvé, že něco takového existuje..na netu si to ale chválí, ale prý se to brzy rzpadne, tak nevím.. :nevim:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 22.09.18 22:27

Jo, je super :palec: Ale taky je pravda, že mizí pod rukama, něco jako když gumuješ tužku gumou :D Já ji používám hlavně na čištění spár, ještě jsem nenašla nic, s čím by to šlo tak lehce.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 22.09.18 22:31

Pardon, to patřilo jinam :mavam: :cert:

lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 23.09.18 07:43

Mám ji doma od veledy. Cistim s ní okna, sklo za kuchyňskou linkou í to mastné od sporáku, sporák, otiram s ní kuchyňské skříňky, lednici, teď máme po rekonstrukcí bytu a vymalbe, takže i strikance od barvy, různé silikony, tmely, umělá jsem s ní obklady v koupelně í na záchodě. Vše bez použití čisticích prostředků. Jen voda. A jsem spokojená. Já už ji používám docela dlouho

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 23.09.18 10:23
@LLenule111 píše:
Tak to slyším poprvé, že něco takového existuje..na netu si to ale chválí, ale prý se to brzy rzpadne, tak nevím.. :nevim:

Záleží kterou zvolíš a co s ní čistíš. Pokud s ní vezmeš mastný sporák, na který něco vyteklo, tak jí tak jako tak potom hodíš do koše, ale třeba když se s ní leští nerez, tak vydrží strašně dlouho :)

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 23.09.18 10:29

@wallace jinak mám 2 verze, jednu kupovanou od nás - teď nově zkouším od Viledy a jinak jsem kupovala zásoby v drogérii, která dováží zboží z Německa a k tomu mám balení čínských. Pokud čistím něco, po čem vím že ta houbička stejně určitě poletí, snažím se používat tu čínskou (je míň účinná, ale na takovou tu špinavou práci je ok), naopak třeba na leštění nerezu, utírání dřezu apod. si nechávám tu velkou a vyhazuju jí až když to moc nejde vymýt. Ještě se tím vcelku dobře čistí takové blbé fleky třeba někde něco pokreslené nebo tak, třeba na parkety se vysype barevný prášek a ten se roztahá, tak to spíš vezmu tou houbičkou než kartáčem a chemií. Plasty se tím dobře čistí - vnitřek mikrovlnky, některé plasty v autě, zvířecí/dětské hračky…

wallace
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 23.09.18 23:23

moc děkuji za rady,zitra si pro ně jedu,tak jsem zvědavá ☺

wallace
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 24.09.18 22:19

Holky, a namáčíte tu houbičku nebo s ní čistíte nasucho? Píšou, že navhčit, slyšela jsem ale i názory, že čistit nasucho…

Nimie
Nadpozemská drbna 26056 příspěvků 25.09.18 09:27
@wallace píše:
Holky, a namáčíte tu houbičku nebo s ní čistíte nasucho? Píšou, že navhčit, slyšela jsem ale i názory, že čistit nasucho…

Ani navlhčit, ani nasucho (tím akorát ničíš houbičku a povrch). Vzít pod proud vody, namočit celou pořádně, pak vyždímat a pak čistit :) podle špinavosti občas popláchnout zas pod proudem (měla by se vodou naplnit v podstatě celá), vyždímat a zas čistit.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 25.09.18 17:52

A kde ji koupím? U nás v drogerii ji nemají.

wallace
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 25.09.18 18:31

@LLenule111 Kupovala jsem teď v KIK, mají dvě za 25,–

wallace
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 25.09.18 18:32

@Nimie Díky :-) tak jsem to přesně udělala :-) Jinak mi přišlo, že nemá žádný efekt

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >