Melaton, uklidňující čaj v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katintheBOx63
Povídálka 31 příspěvků 18.01.19 20:38
Melaton uklidnujici caj v tehotenstvi

Ahoj holky, nemate nekdo zkusenosti s pitim caje Melaton uklidnujici caj v tehotenstvi, 13tt+? Zacala mne trapit tehotenska nespavost, tak jsem uz v zoufalstve prohrabala caje a našla tenhle. Na krabicce nic k tehotenstvu nebylo, jen ze zlozeni je medovka, dobromysl a levandule. Ma se pít 3× denne, ja ho zatim pila jen vzdy jednou, vecer pred spanim. Musim tedy rict, ze uz po 3ch dnech mi pomohl a prospala jsem skoro celou noc, vyjma 2 hodin mezi 1 a 3ti ráno - to ma mimco pravidlenou svacinkovou pauzu :lol:. Ale predtym jsem nespavala celou noc, tak to byl velky pokrok. Dneska mi jen uplne nahodou napadlo se kouknout jestli ty bylinky nejsou niake problemove pro tehotne a dle info na netu neni jasne - nekde dobromysl uplne zakazujou a levandule je s otaznikem. Tak ted nevim, muzu ten caj jeste uzivat kdyz mi pomaha nebo radsi nespat? :nevim: Zase ale nedavam ani tu doporucenou davku caje, a prijde mi ze v tom jednom sacku nemuze byt tech latek az tak moc.

Přečtěte si článek: Čaje pro těhotné - které pomohou?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >