Měli jste někdo 8. den po ET negativní test a vyšlo to?

89
28.4.21 08:49

Měli jste někdo 8. den po ET negativní test a vyšlo to?

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi, možná jsem ji měla pojmenovat jinak, ale jsem teď 8. den po ET a projela jsem vše možné, ale nemohu dohledat…
Stalo se vám některé, že jste 8. den po ET 5 denního embrya měly negativní test a přesto to vyšlo?
Já už mám za sebou tolik, že bych už ráda viděla tu dobrou zprávu… Je to vyčerpávající a mně dochází naděje… ☹️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3943
28.4.21 09:37

Je to brzo. Ja měla ducha až 9 den a je spoustu holek, které mají pozitivní test opravdu až třeba 12 den… držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
28.4.21 09:47

@Virgina123 fakt? Tak doufám, že to tak bude… Já to právě počítám 5+8 a to je 13 dní, čili jakoby den před MS, kdyby to byl normální cyklus, tak jsem myslela, že už by tam něco mělo být vidět… Tak jste mě trošku uklidnila, dekuju moc! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1921
28.4.21 10:00

@Lůca F. Milionkrát a stále poprvé. 8.den je hrozně brzy, zkus ještě 3 dny vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20121
28.4.21 10:06

Osmý den po ET už by ve ve většině případů na testu něco být mělo, ale zázrak se pořád může stát… :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
28.4.21 10:51

Já měla ducha vždy 6 den, tak 8 den bych to čekala u většiny žen. Ale radši netestovat tak brzy, stalo se mi, že 6 den se objevil a 9 den zmizel a to bylo pak ještě větší zklamání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 12:14

Já jsem teda testovala až 10.den po ET a to byl pouze duch…takže bych i věřila, že 8.den nemuselo byt vidět nic…mysli pozitivně a vyčkej :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
2730
28.4.21 13:42

@Lůca F. Pořád je šance :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
29.4.21 09:51

Ahoj já se na tohle ptala ve skupině na fb, protože jsem 8 den po ET měla bílý test. A holky psaly, že 8 den je brzo i když některé měli ducha už třeba 6 den po transféru, ale jsou holky kterým se hcg do moče vylučuje pomalu a třeba 10 den neměli ani náznak a 11 den už pěkného ducha. U nás to tedy neklaplo, ale to je věc jiná. Takže ještě se určitě může ukázat počkala bych opravdu aspoň na těch 12 dnů po transféru.
Držím palce ♥

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
29.4.21 12:02

Dekuju vám holky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...