Měli jste někdo po očkování Boostrixem vyrážku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzka6
Kecalka 408 příspěvků 17.01.18 15:13
Měli jste někdo po očkování Boostrixem vyrážku?

Dobrý den,

v pátek jsme byli se synem na očkování v pěti letech Boostrixem. V pondělí měl horečku 39 a v úterý už bez horečky, se mu vysypaly nejprve pupínky na nose a v okolí pusinky, později na krku(jen asi 3), zadečku taky, jen málo a na dlaních a ploskách noh. Svědí to, ale podle doktorky to typická 7. nemoc není. Spíš nějaký herpes virus nebo co to říkala :zed: No ve vedlejších účincích vakcíny ta vyrážka je, tak teď nevím. Měli jste někdo něco podobného?

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 17.01.18 15:22

Dcera měla vyrážku po 3. dávce, ale tedy hned pár hodin po očko. Záleží na dr., zda chce tento nú „přiznat“, nebo ne.

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 17.01.18 15:26

Nemůže to být spíš onemocnění “ruka-noha-ústa”?

zuzka6
Kecalka 408 příspěvků 17.01.18 15:30

O přiznání mi ani tak nejde, pokud je to po očkování, beru to jako vedlejší účinek a je mi jedno, co doktorka přizná nebo ne. Ale spíš mi jde o to, jestli jsme chytli nějako tu další dětskou nemoc a jestli je to nakažlivé, protože jsem těhotná 29tt. Zkrátka jestli se ještě u někoho jiného vyskytla po tomto očkování v 5 letech podobná vyrážka.

zuzka6
Kecalka 408 příspěvků 17.01.18 15:33

Ruka noha ústa (7. nemoc)to podle doktorky spíš nejsou :nevim:, ale mě to podle stavu tak úplně sedí a ve školce mi učitelka potvrdila, že to tam teď jedna holčička má :zed: Podle lékařky spíš něco jako herpes virus či co? Konkrétní diagnózu neřekla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama