Reklama

Měli jste někdo po očkování Boostrixem vyrážku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 17.01.18 15:13
Měli jste někdo po očkování Boostrixem vyrážku?

Dobrý den,

v pátek jsme byli se synem na očkování v pěti letech Boostrixem. V pondělí měl horečku 39 a v úterý už bez horečky, se mu vysypaly nejprve pupínky na nose a v okolí pusinky, později na krku(jen asi 3), zadečku taky, jen málo a na dlaních a ploskách noh. Svědí to, ale podle doktorky to typická 7. nemoc není. Spíš nějaký herpes virus nebo co to říkala :zed: No ve vedlejších účincích vakcíny ta vyrážka je, tak teď nevím. Měli jste někdo něco podobného?

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13393 příspěvků 17.01.18 15:22

Dcera měla vyrážku po 3. dávce, ale tedy hned pár hodin po očko. Záleží na dr., zda chce tento nú „přiznat“, nebo ne.

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 17.01.18 15:26

Nemůže to být spíš onemocnění “ruka-noha-ústa”?

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 17.01.18 15:30

O přiznání mi ani tak nejde, pokud je to po očkování, beru to jako vedlejší účinek a je mi jedno, co doktorka přizná nebo ne. Ale spíš mi jde o to, jestli jsme chytli nějako tu další dětskou nemoc a jestli je to nakažlivé, protože jsem těhotná 29tt. Zkrátka jestli se ještě u někoho jiného vyskytla po tomto očkování v 5 letech podobná vyrážka.

zuzka6
Kecalka 409 příspěvků 17.01.18 15:33

Ruka noha ústa (7. nemoc)to podle doktorky spíš nejsou :nevim:, ale mě to podle stavu tak úplně sedí a ve školce mi učitelka potvrdila, že to tam teď jedna holčička má :zed: Podle lékařky spíš něco jako herpes virus či co? Konkrétní diagnózu neřekla.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >