Měli jste někdy problémy s ,,infekcí” po sexu?

Anonymní
6.4.20 12:00

Měli jste někdy problémy s ,,infekcí” po sexu?

Zdravím všechny, chtěla by jsem se o něco podělit a zároveň se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti třeba. Já trpím na záněty močáku, vždy se mi to ale přeléčí, momentálně mě často trápí pálení při čůrání, různé řezání, svědění - i ve vagíně apod. Doktorka říkala ať si na to dávám pozor, ať dodržuje skoro přehnanou hygienu, tak to taky tak dodržuji, koupila jsem pořádné spodní prádlo bavlněné, intimní všetrné mýdlo, sprchuji se dvakrát denně, tedy před a po hlavně a stejnak mám furt nějaké problémy, stále se mi to vše vrací :zed: zítra jdu k doktorce a pokud mi řekne že to mám nejspíš z pohlavního styku, tak budu muset nejspíš k lékaři dohnat přítele, aby nebyla chyba třeba v něm :oops: máte nějaké rady co s tím? Nebo co používáte a jak jste to řešili? Předem děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

770
6.4.20 12:25

Vždy když se léčí jeden tak by mel i ten druhý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
6.4.20 12:38

A přeléčil se společně s tebou i partner? On může být přenašeč a dokud se nepřeléčí, bude se ti to vracet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1132
6.4.20 12:39

Doporučuje se po sexu jít vyčůrat. V průběhu se bakterie mechanicky dostanou do močové trubice, je proto vhodné je „spláchnout“. Jinak možná radši čistá voda než mýdlo. Můžeš zkusit jíst brusinky nebo jiný přípravek na močové cesty a zavádět do pochvy laktobacily. Jinak byla jsi pořádně vyšetřena, co se týká močové infekce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 12:57

@Sue2008
Máš pravdu asi že je dost zajímavé, že po mém posledním zánětu ledvin jsem se cítila zvláštně, bylo mi už dobře ale měla jsem pocit nedoléčení, asi jsem byla hloupá že jsem to doktorce neřekla včas, je dost možné že jse mi to po 14 dnech vrátilo i přesto, že to lékařka v telefonu vyloučila.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.4.20 22:19

Kup si lék jmenuje se blokurina jsou to takové pytlíčky a výhoda je, že je můžeš brát preventivně i bez potíží takže kdyby se to náhodou chtělo vrátit, nerozvine se to.. Já na to strašně trpěla ani doktoři mi nepomohly. Od té doby co jsem je používala mám klid. A rozhodně to musí řešit i přítel, protože tu “bakterii” má pravděpodobně v sobě i on. A nech se vyšetřit na chlamydie, ty to můžou způsobovat taky

• Nahlásit
  • Citovat
7.4.20 14:29
@Anonymní píše:
Kup si lék jmenuje se blokurina jsou to takové pytlíčky a výhoda je, že je můžeš brát preventivně i bez potíží takže kdyby se to náhodou chtělo vrátit, nerozvine se to.. Já na to strašně trpěla ani doktoři mi nepomohly. Od té doby co jsem je používala mám klid. A rozhodně to musí řešit i přítel, protože tu “bakterii” má pravděpodobně v sobě i on. A nech se vyšetřit na chlamydie, ty to můžou způsobovat taky [/citace

Ježíš chlamydie tos mě docela vyděsila teď :D
A je to volně prodejně? A přítel to má brát taky preventivně? Já to teda vůbec neznám, tak se ptám a určitě děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 14:34
@Anonymní píše:
Kup si lék jmenuje se blokurina jsou to takové pytlíčky a výhoda je, že je můžeš brát preventivně i bez potíží takže kdyby se to náhodou chtělo vrátit, nerozvine se to.. Já na to strašně trpěla ani doktoři mi nepomohly. Od té doby co jsem je používala mám klid. A rozhodně to musí řešit i přítel, protože tu “bakterii” má pravděpodobně v sobě i on. A nech se vyšetřit na chlamydie, ty to můžou způsobovat taky

Blokurina ten žlutý nebo zelený?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 16:50

@nickanonym žlutý

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 17:11

@nickanonym promin necetla jsem jeste to predtim. Ano zpusobuji to i chlamydie bohuzel. Tvuj muj by mel zajit na urologii, at si necha dat od obvodniho doporuceni. Takhle si to bueete akorat prehazovat jako ping pongovy micek. A hlavne muzi jsou vetsinou jen takzvani “prenaseci” - on problemy mit nemusi, ale ta zena to odnasi. A muze se ti to rozjet pak do ledvin a to uz je prusvih. Chce to zjistit pricinu. Trvej si i ty na urologicke vysetreni a na odbery krve na chlamydie atd. Oni vedi poradi ti. Pokud se ti to vraci taK to bude chronicke uz. Ja treba mela takovy zanety, ze kdyz jsem nacurala do odberovy zkumavky tak to byla jen krev clovek by ani nepoznal, ze je to moč

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 17:12

@nickanonym tvuj muž v te treti vete melo byt :mrgreen: neumim psat

• Nahlásit
  • Citovat
662
7.4.20 17:37

A co stěry na gyndě, na MOP a na ureaplazmata a chlamýdie a muž s močí na rozbor a když budeš potitivní na urea a chlamýdie, tak muž ještě na stěr na urologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
7.4.20 17:41

Já to mám taky tak. Stěry na gyndě na chlamydie, urea a mykoplasmata negativní, stěr z močové trubice negativní, manželova moč na kultivaci čistá. Moje vždy po přeléčení taky čistá, ale po sexu to mám zpátky. Beru po sexu tbl Furolinu jako udržovačku a lepší. Blokurima, Urinal, Uroval, Lichořeřišnice, brusinky atd atd mi nepomáhá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 18:25
@Anonymní píše:
@nickanonym tvuj muž v te treti vete melo byt :mrgreen: neumim psat

Chapu :mrgreen: Tak jo hele děkuju všechno to zařídím a uvidím snad to dobře dopadne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 18:27

@Kolarkaa Já four olin a zvracím mám na tohle všechno hrozně špatný žaludek :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie