Měli jste v těhotenství menstruaci a je to normální?

Anonymní
26.11.20 11:56

Měli jste v těhotenství menstruaci a je to normální?

Hezký čtvrtek děvčata..mam na vás takový dotaz.. Měla jste některá menstruaci v těhotenství?
Já jsem v 15.tt a dneska bych správně měla dostat menstruaci kdybych nebyla těhotná…
Zatim mě jen pobolívá v podbřišku.. Což mě bolí celou dobu..ale mám strach že začnu krvácet..
Myslíte že je to normální mít menstruaci v těhotenství? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
142
26.11.20 11:59

Znam 2 holky, co to mely. Jedna jen v prvním měsíci a druhá az do 3. měsíce. Podle me, pokud jsi menstruaci nemela doteď, tak těžko bude v 15.tt poprvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 12:02

@Divida33 zdravím.. Minulý měsíc jsem den před menstruaci slabě zakrvácela.. Ale já jsem v té době měla hematom ze kterého jsem dost spinila a 3× krvácela :?
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
11
26.11.20 12:02

Ahoj, já bych spíše řekla, že se ti roztahuje děloha, proto ta bolest v podbřišku. Jinak jsou ženy co během těhotenství mají menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
26.11.20 13:10

Menstruace neni v tehotenstvi normalni, ani to vlastne jako neni mozny..ruzne zakrvaceni, zaspineni, muze byt, i to muze sedet +- na termin, ale duvod byva jinde…chapu to ale, ze nekrvacis? Mas myslim zbytecne obavy, ty pocity souvisi s necim jinym, ovsem, kdybys nedejbuh zacla krvacet, kdykoli, tak hned k doktorovi, protoze proste normalni to neni, ale bud v klidu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 13:15

@Melodie91 dobrý den.. No. Já. Jsem 2 měsíce spinila a 2× krvacela z hematomu.. Ale jednou to krvácení bylo opravdu den před menstruací.. Tak se toho pořád bojím..
Ptala jsem se na to doktora a on říkal že se to může stát.. Že prý to tělo je na to zvyklé.. A kamarádka měla menstruaci do 3 měsíce..
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
1459
26.11.20 13:21
@Anonymní píše:
@Melodie91 dobrý den.. No. Já. Jsem 2 měsíce spinila a 2× krvacela z hematomu.. Ale jednou to krvácení bylo opravdu den před menstruací.. Tak se toho pořád bojím..
Ptala jsem se na to doktora a on říkal že se to může stát.. Že prý to tělo je na to zvyklé.. A kamarádka měla menstruaci do 3 měsíce..
Zakladatelka

No tak vime, co je menstruace..sliznice, ve ktere neni vajicko odchazi, aby vyrostla nova, to se v tehotenstvi nedeje…takze to krvaceni byva z hematomu, praskle zilky, nebo nezjisti doktor proc :nevim: ten hematom doktor urcite hlida, take jsem mela ve 12tt, nastesti maly a za mesic byl pryc, urcite to bude v poradku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 13:45

@Melodie91 moc vám děkuji za povzbuzení.. Já jsem miminko hrozně dlouho chtěla, a dlouho jsme se s přítelem o něj snažili.. A teď bych o něj opravdu nerada přišla.. Jsem ze všeho jeste taková vystrašená..
Naposledy když jsem byla na pohotovosti tak mi našli hematom 18×4mm.. Před týdnem jsem byla na kontrole u svého gynekologa a řekl že je vše v pořádku.. Jen mám prý nízko uloženou placentu.. A že je prý možné že budu rodit císařákem..
Teď už asi měsíc nespinim.. A ani nekrvácim..uz jsem skoro 3 měsíce doma na nemocenské..
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
1314
26.11.20 13:50

Moje mamka krvácela každý měsíc pravidelně až do 4. měsíce. Nic špatně na tom nebylo. Prý se to stává. Ale nijak extra časté to není. Ovšem podstatou toho je, že vůbec krvácet nepřestanete. V situaci, kdy bych do 15 tt nekrvácela a pak najednou zase začala (pokud by se to intenzitou podobalo ms), bych moc klidná nebyla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 13:57

@DeeDee.518 dobrý den.. Já jsem otěhotněla v září a na začátku října jsem začala hnědě špinit.. A našli mi hematom.. Kvůli němu jsem i 2× zakrvácela.. A jednou to krvácení bylo minulý měsíc, a přesně den před tím než bych měla dostat menstruaci..
Takže to asi bylo z toho hematomu.. Teď už skoro měsíc nešpinim a ani nekrvacim..minulý týden jsem byla na kontrole u svého gynekologa, a vše je podle něj v pořádku.. I screening byl v pořádku. :srdce:
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 15:45

Já jsme teď v 11 tt a od začátku mám pocit, že to každou chvíli dostanu, ale to se jenom roztahuje děloha. Jinak jsem zatím ani nespinila.

• Citovat
  • Nahlásit
272
26.11.20 18:30

Ahoj necetla jsem reakce, ale kolem 18tt jsem byla na pohotovosti skrz silny jakoby menstruacni bolesti a pry se jen takto roztahuje deloha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 12:22

Dobrý den, jsem v 8tt a od 19.11. slabě krvácím. 24.11. se u paní doktorky krvácení více spustilo ( krvácení je jako u menstruace s troškou bolestí v podbřišku a občas kusy krve), embryo je vidět a nenašla příčinu krvácení. Mám dodržet klidový režim, napsala mi léky, krvácení stále nepřestává. 1.12. si jdu vyzvednout neschopenku ( jsem do konce listopadu s malou na RD). Chci se zeptat jestli mám vyčkat do kontroly 1.12. nebo raci navštívit nemocnici? A je možný, že můžu být stále těhotná i když pořád krvácím? Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 23:05

Dost jsem o to přečetla a prý je slabé krvácení normální 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 08:43

Bohužel se to nepovedlo. Začala jsem silné krvácet 😥

• Citovat
  • Nahlásit