Měli jste zkušenost s manipulátorem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 18:03
Měli jste zkušenost s manipulátorem?

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s manipulátorem či manipulatorkou. Jeden takový, podle mě trpící narcistickou poruchou osobnosti, mě totálně odřízl a hned si nasel jinou. Totálně mě to odrovnalo. Co jsem kde vycetla, absolutně sedelo. Zezacatku skvěle, bombardoval mě smskami, dával najevo velký zájem. Pak najednou otočil, to už jsem byla zahackovana a začal kolotoč, ze kterého jsem nedokázala vystoupit. Střídavě mě zahrnoval láskou a zájmem, aby mě vzápětí vymlcoval a trápil. Pak to ukončil, aniž by mi cokoliv vysvětlil. Stalo se to někomu? Mate nějaké zkušenosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
poučená
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 02.06.19 18:08

A co řešíš? Všechno kolem kvete, voní. Jdi si zaběhat, udělej si výlet, Vypusť z hlavy myšlenky na to, co se ti stalo. Prostě se odháčkuj. Nikdo tě na háčku nedrží.

Takové věci se stanou mnohé. Je třeba to rozdýchat. Nic na tom nevyřešíš. Je to nezkušenost, teď už zkušenost máš, a tak klidně ve svém životě pokračuj. :mavam:

Stella73
Povídálka 13 příspěvků 02.06.19 18:09
@poučená píše:
A co řešíš? Všechno kolem kvete, voní. Jdi si zaběhat, udělej si výlet, Vypusť z hlavy myšlenky na to, co se ti stalo. Prostě se odháčkuj. Nikdo tě na háčku nedrží.Takové věci se stanou mnohé. Je třeba to rozdýchat. Nic na tom nevyřešíš. Je to nezkušenost, teď už zkušenost máš, a tak klidně ve svém životě pokračuj. :mavam:

Jo, už se stalo… :mavam:

Příspěvek upraven 02.06.19 v 18:11

Lalelale
Závislačka 4739 příspěvků 02.06.19 18:10

Asi ti to tak teď nepřijde, ale buď hrozně ráda, že ten vztah ukončil i za tebe a ty máš od duševně nemocného chlapa klid ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 18:11
@Lalelale píše:
Asi ti to tak teď nepřijde, ale buď hrozně ráda, že ten vztah ukončil i za tebe a ty máš od duševně nemocného chlapa klid ;)

To je pravda, dekuji.. :D

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 02.06.19 18:15

Souhlasím s holkama. Buď ráda, některé si takového vezmou a mají s ním děti. A trápení s takovým exotem do konce života.

milktea
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 02.06.19 18:48

Presne, bud rada, ze to tak dopadlo.. Pak jsou totiz i takovi, co se jich tak lehce zbavit nejde, kdyz sami nechteji. Pokud si tedy vcas uvedomis, ze te silene manipuluje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 19:19
@Serpentini píše:
Souhlasím s holkama. Buď ráda, některé si takového vezmou a mají s ním děti. A trápení s takovým exotem do konce života.

Jj, to je pravda. Jsem v pohodě, ale zkušenost za všechny peníze..

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 1 inzerát 02.06.19 19:48

Zkusenost mam. 14 let zivota moji nejlepsi kamaradky se sociopatem a manipulatorem skoncilo tak, ze se obesila. Takze bud rada, ze jsi z toho venku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 19:56
@Elephantka píše:
Zkusenost mam. 14 let zivota moji nejlepsi kamaradky se sociopatem a manipulatorem skoncilo tak, ze se obesila. Takze bud rada, ze jsi z toho venku.

To je hrozne a je mi to líto. Není možné, k čemu člověka dozenou…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 20:04

Znám jednoho člověka, který se má tak rád, že pošle ženě místo kytky svoji zaramovanou fotku a nechápe proč z toho dotyčná nejde do kolen. Vyžaduje aby ho ostatní obdivovali v bajnych myšlenkách, že bude např. profesionální sportovec v Americe ačkoliv se sportu vůbec nevěnuje. :lol: :D samozřejmě pokud neobdivujete je slovně agresivní. Má Napoleonský komplex. Raději se vyhnout obloukem, tito lidé dokážou velmi dobře manipulovat a přesvědčovat o vaší vině. ;) takoví upíři

Marakuja
Kecalka 280 příspěvků 02.06.19 21:08

Mám stejnou zkušenost, ale ukončila jsem to já.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 17:23

Já v manželství poznala člověka, který že mě po 3m známosti vylákal 230tisic a nikdy mi je nevrátí, i když mám na to papír. Ma plno exekucí a neudělal to poprvé. Byl to manipulátor, který jen lichotil, lhal a dostal mě téměř až k sebevraždě. Manžel se se mnou kvůli tomu rozvádí. Nikomu nevysvětlim, že jsem jednala jakoby ve snu, ne z vlastní vůle a chtěla jsem jen dostat ty peníze zpět…

PetrDOA
Kecalka 106 příspěvků 03.06.19 18:01
@Anonymní píše:
Já v manželství poznala člověka, který že mě po 3m známosti vylákal 230tisic a nikdy mi je nevrátí, i když mám na to papír. Ma plno exekucí a neudělal to poprvé. Byl to manipulátor, který jen lichotil, lhal a dostal mě téměř až k sebevraždě. Manžel se se mnou kvůli tomu rozvádí. Nikomu nevysvětlim, že jsem jednala jakoby ve snu, ne z vlastní vůle a chtěla jsem jen dostat ty peníze zpět…

Tak to je husty. A muzu se zeptat proc jsi mu ty prachy davala?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 19:45

Napřed jsem mu chtěla pomoct, pak mě začal vydírat, že mi to nevrátí, když s ním nebudu.Byla to jeho údajně zablokována karta, pak zase něco…strašná zoufalost, chtít ty peníze zpět a coi řekl? Prý tvůj ti to zase vydělá… Je to 5m a já žiju s pocitem totálního zneužití a ponížení

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama