Měli Vaše miminka po vit. D bolesti bříška hned?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RockFous
Povídálka 46 příspěvků 10.08.19 13:17
Meli vase mimca po vit.D bolesti briska hned ?

Ahooj devcata zajimalo by me jestli po vit. D vase mimca meli bolesti briska hned nebo az po urcite dobe? Protoze moje mala posledni dva dny ma strasny histericky plac z boleni briska skoro cely den a uz si nevim rady z ceho by to mela tak me napadlo to D bereme Baby D, bereme ho 14 dni. Nebo jeste Espumisan bereme tak jestli z toho?? :nevim:

Reakce:
králíkovna
Ukecaná baba ;) 2146 příspěvků 10.08.19 13:23

Espumisan je proti bolení, snižuje povrchový napětí prdů a ty pak líp odchází. Břicho většinou bolí z Vigantolu, pak e přechází na BabyD. Dítě je kojené? Jak je staré? Ono to bříško někdy může bolet z nevinně vypadající věci. Chce to vysledovat. U nás zabralo vyměnit obyč chleba za kváskový a pak už jsem mohla jíst co jsem chtěla. Ještě zkus místo Espumisanu BabyCalm - bacha, musí se před podáním naředit

blumen
Hvězda diskuse 53612 příspěvků 10.08.19 13:43

@RockFous a kolik je mimcu? Ty bolesti obecne zacinaji tak 2 tydny po porodu nejdriv.

MáškaMarie33
Kecalka 344 příspěvků 10.08.19 13:53

Z Espumisanu i Vigantolu dcera zvracela, s časem se to ustálilo.

RockFous
Povídálka 46 příspěvků 10.08.19 14:28
@králíkovna píše:
Espumisan je proti bolení, snižuje povrchový napětí prdů a ty pak líp odchází. Břicho většinou bolí z Vigantolu, pak e přechází na BabyD. Dítě je kojené? Jak je staré? Ono to bříško někdy může bolet z nevinně vypadající věci. Chce to vysledovat. U nás zabralo vyměnit obyč chleba za kváskový a pak už jsem mohla jíst co jsem chtěla. Ještě zkus místo Espumisanu BabyCalm - bacha, musí se před podáním naředit

Ne neni kojene jsme na UM( Kendamil) a je nam 5 tydnu, jinak Baby D mame, Vigantol jsme ani nemeli, ja jsem prave cetla ze ten Espumisan muze způsobovat krece, my jsme meli Infacol ten nem krasne zabiral ale je vypadek :( tak nam dali Espumisan ze je to to stejny

RockFous
Povídálka 46 příspěvků 10.08.19 14:28

@blumen
5 tydnu mame :)

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2146 příspěvků 10.08.19 16:09

@RockFous a na kendamilu je od začátku, nebo ho má nově? Zkusila bych teda vyměnit ten Esumian za BabyCalm, ten je z bylinek a glycerinu, takže aji pomáhá proti zácpě, nekrmit dřív než po 3 hodinách, kdyby jo moc plakala tak za 2,5h, dřív fakt ne, taky by mohlo pomoct nechat odříhnout cca v půlce krmení a pak na konci opravdu pořádně. mezi krmením nabídnout feniklovej čaj, bříško nahřát, promasírovat, pokud se nebojíš tak pár dní pro úlevu můžeš použít rektální rourku. S břichabolem mi děti líp spaly na břiše, ale je potřeba hlídat, aby měla hlavu na stranu a volně se jí dýchalo, nedávat tak na noc. Na noc dát do hnízdečka nebo i pomoct polštářema, aby byla stočená do klubíčka

Jogrr
Závislačka 4998 příspěvků 10.08.19 16:15

Nikdy ho brisko nebolelo. Davala jsem Vigantol.

maca84
Kecalka 382 příspěvků 10.08.19 16:48

@RockFous vigantol jsem taky davala a mel strasny krece tak jsem ho vysadila a bylo to o hodne lepsi…pak po tydnu co jsem vysadila vigantol davala jsem mu probiotika probion baby a od ty doby byl malickej spokojenej :D kazdy dite je jiny zkus a uvidis. :)

Betyssek
Kecalka 224 příspěvků 10.08.19 17:18

@RockFous u dcery nezabiral ani Sab Simplex ani espumisan, ikdyz by to melo byt stejny, tak jenom Infacol působil. A uz by ten výpadek nemel byt. Jinak my mame Vit D Generica a super.

RockFous
Povídálka 46 příspěvků 10.08.19 17:54
@Betyssek píše:
@RockFous u dcery nezabiral ani Sab Simplex ani espumisan, ikdyz by to melo byt stejny, tak jenom Infacol působil. A uz by ten výpadek nemel byt. Jinak my mame Vit D Generica a super.

a jakto vite ze uz neni vypadek? ted jsem volala do dr.maxu a rekli me ze neni a uz ani nebude :( nam prave taky zabiral hned

Betyssek
Kecalka 224 příspěvků 10.08.19 19:26

@RockFous aha :? 8o ja jsem prave zaznamenala vypadek asi pres mesicem, ale asi pred 14 dny jsem ho uz zase koupila a prave v praze v maxovi… ale mozna ze dojizdeli jenom nejaky zasoby :? :( ale ja jsem takhle shanela Rotarix, taky byl vypadek a nikde nemeli, takze jsem si nasla lekarny v okoli a vsechny obvolavala, a kde meli jeden posledni tak mi ho rezervovali a ja pro nej hned jela… tak mozna to taky zkusit? Obvolat jestli jeste nekde nezbyl :nevim:

Betyssek
Kecalka 224 příspěvků 10.08.19 19:28

@RockFous jinak teda kamaradka kupovala v dobe toho výpadku predtim ten babycalm a rikala taky ze zabira uplne stejne jako infacol, a taky ji nefungoval espumisan stejne jako u nas.. ale ja babycalm nikdy nezkousela.

Váš příspěvek
Reklama