Melír tón v tónu

Lizzi
19.11.15 14:23

Melír tón v tónu

Zdravím vás :mavam: mohly byste mi prosím poradit s melírem? Mám krátké tmavě hnědé vlasy, nebarvené a chtěla bych do nich nějaký jemný melír. Vlasy mám husté, opravdu hodně tmavé, lesklé, zdravé, tvar hlavy oválný, výrazné oči a rty. Nechci nic extrémního ani barevného. Našla jsem na netu melír tón v tónu. Mohly byste mi prosím poradit, kdo jej třeba má, jak jste spokojené, jak je to náročné na dobarvení, jestli se hodí i pro krátké vlasy? Nebo nějakou jinou jemnou variantu, která oživí vlasy? Děkuji :kytka:
přikládám fotku modelky s mým střihem i barvou, mám jen kratší ofinu :-)
http://nd03.jxs.cz/…65214_o2.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.11.15 14:48

Já za sebe doporučuju všechno nechat na kadeřnici, hlavně když s tím nemáte zkušenosti. To na začátek. Jinak určitě to není nijak náročné na úpravu a údržbu. Záleží jak rychle vám vlasy rostou, čím rychleji - tím více budou vidět odrosty, ale super na tomhle nenápadném melíru je to, že ty odrosty jsou skutečně vidět jen málo.

Já mám světle hnědé vlasy se zrzavým podtónem, často jsem si do nich nechávala dávat jen světlejší melír nebo ombre (na fotce). Bylo to super, i když teď nosím spíš tmavou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
19.11.15 15:14

To je pěkné, přirozené :-) jinak jo, jdu ke kadeřnici, sama bych nedělala nic. vlasy rostou docela rychle, nebo spíš to jde na těch kratších více vidět :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama