Měly jste kamaráda na sex? Kde jste ho sehnaly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.04.18 21:35
Měly jste kamaráda na sex? Kde jste ho sehnaly?

Ahoj, holky, jsem delší dobu bez vztahu, nikde nikdo rozumný na obzoru, ale sex mi chybí. Neumím však jít do baru a nabalit si tam chlapa na jednu noc, vzít si domů někoho úplně cizího, natož jít já k němu. Zároveň si ale nedokážu představit přijít s nabídkou sexu za nějakým svým kamarádem, který je samozřejmě nezadaný…i tak to asi musí být člověk, ke kterému máte minimálně velkou důvěru, ne?
Nějak nevím, jak na to. Co Vaše rady?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Reakce:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 28.04.18 21:40

Ciziho chlapa z baru bych si domu taky netahala, nikdy nevis co je zac. A prijit za kamaradem s nabidkou sexu, tak se kamarad zalomi smichy a ja studem :oops: :mrgreen: Pokud mas nejakeho kamarada se kterym jste po sobe vzdycky pokukovali, tak ho vytahni na pivo. Hezky se oblec, pobavte se u piva, jdete se nekam pobavit, zkus na neho par triku, letmych doteku, pak je velka sance ze skoncite u jednoho z vas doma v posteli. :palec:

Anonymní  28.04.18 21:42

@Kočičí duše no..nikoho takového právě nemám. A ti, co by si dali říct, pro mně mají již delší dobu jistou slabost a já jim nechci ubližovat -vím, že by to vzali vážně a hlavně mě bohužel nepřitahují :?

Makyna90
Povídálka 26 příspěvků 28.04.18 21:43

Co nějaká seznamka.. facebook.. badoo?

anupati
Závislačka 4867 příspěvků 4 inzeráty 28.04.18 21:44

No, jestli na to nejsi povaha, tak je to znacne rizikove. Presne takhle jsem si zacala s ex.Jen tak, nez najdu vztah, byla jsem jeste mlada zaba. Nebyl to typ, ktereho bych chtela pro vztah, opravdu. Jenze pres intimitu a fyzicno…proste to sblizeni prislo.City atd. Nasledovala horska jizda na dalsi tri roky a dalsi tri roky od ukonceni jsem se z toho hrabala…Ale jsou holky co to zvladaji v poho, ja za sebe uz bych se do experimentu tohoto razu radej nepoustela :) Ale ze bych pred kazdym zcatkem vztahu mela jasno, ze tohle bude vazny vztaj…to taky ne. Proste volny prubeh :nevim:

jizvíková
Extra třída :D 12514 příspěvků 28.04.18 21:44

A já mám kamaráda, co právě takovou holku hledá, on je z Kladna

anupati
Závislačka 4867 příspěvků 4 inzeráty 28.04.18 21:48

Jo a jeste…je leto.To ani nemusis k nikomu chodit domu nebo on k tobe :lol:

Detsa
Kelišová 5822 příspěvků 28.04.18 22:08
@Anonymní píše:
Ahoj, holky, jsem delší dobu bez vztahu, nikde nikdo rozumný na obzoru, ale sex mi chybí. Neumím však jít do baru a nabalit si tam chlapa na jednu noc, vzít si domů někoho úplně cizího, natož jít já k němu. Zároveň si ale nedokážu představit přijít s nabídkou sexu za nějakým svým kamarádem, který je samozřejmě nezadaný…i tak to asi musí být člověk, ke kterému máte minimálně velkou důvěru, ne?
Nějak nevím, jak na to. Co Vaše rady?

Ahoj, myslím, že tedle problém by šel vyřešit na seznamce. Možná rovnou erotické? Zkoušela jsi to? Já tam tedy hledal jen něco vážný vztah, ale mužů co tam hledají jen sex je tam mnoho. Akorát budeš mít asi složitou filtraci skrz počet zájemců.
Ale musím uznat, že bych se ve tvém případě bál hledat jen někoho na sex. Zdá se mi, že na to nemáš moc povahu. Teď vůbec nic proti tobě, ale někdo si o to umí říct i kamarádům či jen zajít pohledat do baru. Já jsem sám taky ten druhý případ, který to nedělá jako ty, tak proto jsem tohle nikdy nezkoušel už hledat. Znáš to, velká hrozba citů :think:

Příspěvek upraven 28.04.18 v 22:09

Anonymní  28.04.18 22:08

Já nehledala, ale vždycky se to vyvrbilo mezi kámoši. Ale je fakt nutný se hlídat a vyjasnit si to hned než na to skocite ;) Dle me zkušenosti přes postel se rodí city, takže zavčas to ukončit. Pokud jsou kolem tebe OK kamarádi bez závazku, stud bych tolik neřešila. ;)

svycarka
Kelišová 7304 příspěvků 28.04.18 22:10

Popravde vzdy jsem na horke chvilky mela prave z rad kamaradu.teda ten sirsi okruh…takze spis kluk co jsem znala, vonel mi, umel to…dali jsme kino, vino sex. Platilo pravidlo ze spime jen spolu, v pripade zabrednuti do vztahu ci sexu s jinym se to priznalo a jelo se dal- tedy jen vino a kino :mrgreen: sex na jednu noc s cizim chlapem se mi nepovedl..jestli bych na to pristoupila jako tehdy mlada nevim, ted jako rozumna :mrgreen: ne.

lilith1
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 28.04.18 22:19
@Anonymní píše:

Dobre lovy jsou v praci, takovych nevyuzitych lec samozrejme zadanych jsou mraky. Ze jsou zenati ci zadani jim nijak nevadi..vetsinou maji harem protoze jsou i pritazlivy, ale to ti nemusi vadit.

Venetia
Vesmírná mluvilka 30656 příspěvků 28.04.18 22:30
@Anonymní píše:

Já měla vlastně jen. kamarády na sex ????..nějak bez problémů a nikdy to nebylo nějak domluvené předem..prostě klasika schůzka nebo někde přeskočila jiskra

iila
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 15 inzerátů 28.04.18 22:54
@lilith1 píše:
Dobre lovy jsou v praci, takovych nevyuzitych lec samozrejme zadanych jsou mraky. Ze jsou zenati ci zadani jim nijak nevadi..vetsinou maji harem protoze jsou i pritazlivy, ale to ti nemusi vadit.

Bezva rada, to ti všechny zadaný ženský poděkujou.

svycarka
Kelišová 7304 příspěvků 28.04.18 23:01
@iila píše:
Bezva rada, to ti všechny zadaný ženský poděkujou.

tak ono to tem milenkam nevadi a zadane maj v te chvily zrejme smolika :think:

Uživatel je onlineSaulus
Závislačka 2553 příspěvků 28.04.18 23:02
@Anonymní píše:

Napis mi SZ nejak to vymyslíme. :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama