Měly jste kamarádku na sex?

Anonymní
18.5.18 18:30

Měly jste kamarádku na sex?

Ahoj, holky, jsem delší dobu ženatý, a doma mi chybí sex. Neumím však jít do baru a nabalit si tam holku na jednu noc, a mít sní sex.
Jenže je problém udržet si dlouhodobej kamarádkský vztah jen na sex, Kamarádka si mně začíná přivlastňovat, má tendenci plánovat společnou budoucnost a nedokáže pochopit že když se musím stavit doma že není vhodné aby jela se mnou ikdyž manželka není doma, prostě má tendenci pronikat do mého rodiného prostoru a navíc je uražená když podobné nabidký odmítám.
Můžete miporadit jak ukočírovat kamarádku aby se smířila s tím že jsem a budu ženatej s jinou ženou, případně jak odhalit podobné majetnické vlastnosti až kamarádku 1.0 budu muset nahradit kamarádkou 2.0

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.5.18 18:34

Najít si vdanou kamarádku :mrgreen:
Já bych takového kamaráda na sex brala. Jsem sice sama, ale vztah nechci.
Jen ten sex, občas třeba večeři, kafe, vínko
XYZ

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 18:37
@Anonymní píše:
Ahoj, holky, jsem delší dobu ženatý, a doma mi chybí sex. Neumím však jít do baru a nabalit si tam holku na jednu noc, a mít sní sex.
Jenže je problém udržet si dlouhodobej kamarádkský vztah jen na sex, Kamarádka si mně začíná přivlastňovat, má tendenci plánovat společnou budoucnost a nedokáže pochopit že když se musím stavit doma že není vhodné aby jela se mnou ikdyž manželka není doma, prostě má tendenci pronikat do mého rodiného prostoru a navíc je uražená když podobné nabidký odmítám.
Můžete miporadit jak ukočírovat kamarádku aby se smířila s tím že jsem a budu ženatej s jinou ženou, případně jak odhalit podobné majetnické vlastnosti až kamarádku 1.0 budu muset nahradit kamarádkou 2.0

Podle mě si musíš najít vdanou nebo zadanou. Nebo někoho, kdo opravdu nechce vztah. Tvoje kamarádka podle mě počítá s tím, že manželku opustíš. Být tebou, ukončím to, než se rozhodne tvou ženu informovat sama.

• Citovat
  • Nahlásit
171
18.5.18 18:47

Presne tak, jak pisi nade mnou. Skoro kazda zena bez zavazku ma bohuzel casem tendenci k budovani „vztahu“. Asi biologie. Takze hledej jen v zadanych sferach a nejlepe v manzelskem svazku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 18:55
Byla jsem v Tvé situaci a myslela si to také. Jenže vždy ještě existuje lidský faktor. A i když jsi na to připravená, tak se to může projevit úplně jinak, než s čím počítáš. Já jsem toho důkazem :lol:
Anonymní 22
@Anonymní píše:
Najít si vdanou kamarádku :mrgreen:
Já bych takového kamaráda na sex brala. Jsem sice sama, ale vztah nechci.
Jen ten sex, občas třeba večeři, kafe, vínko
XYZ
  • Citovat
  • Nahlásit
3154
18.5.18 19:05

Myslím, že jediná možnost je pravidelně střídat po pár měsících. Doufám, že se chranis, pohlavní nemoc či levoboček by tvoje manželství už asi dorazilo :nevim:
Nicméně tím se zas zvyšuje pravděpodobnost, že se najde nějaká horká hlava, která se s rozchodem nesmíří a půjde si pokecat s manželkou.
Asi bude výhodnější hledat ženu starší, mladý holky mají ty majetnický půdy intenzivnější.
Nevim no, ještě stále mi přijde věrnost nejpraktičtější a nejjednodušší reseni :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 19:12

Anonymní 22
Po rozvodu jsem vztah měla, asi 8 měsíců. Ale zjistila jsem, že fakt ne.
A když jo, tak každý svoje bydlení, svou volnost, svoje kamarády a svůj čas pro sebe a hlavně já svůj čas pro syna.
Ale když mi odjede k tátovi na vikend, tak bych někoho na večer brala. A ráno zase šup domů
XYZ

• Citovat
  • Nahlásit
6219
18.5.18 19:13

Mno, mladý.. když tikají hodiny, tak to nemáš lepčí..
Prostě ta přitažlivost tam musí být odcamcaď po camcaď :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?…

@Helileli píše:
Myslím, že jediná možnost je pravidelně střídat po pár měsících. Doufám, že se chranis, pohlavní nemoc či levoboček by tvoje manželství už asi dorazilo :nevim:
Nicméně tím se zas zvyšuje pravděpodobnost, že se najde nějaká horká hlava, která se s rozchodem nesmíří a půjde si pokecat s manželkou.
Asi bude výhodnější hledat ženu starší, mladý holky mají ty majetnický půdy intenzivnější.
Nevim no, ještě stále mi přijde věrnost nejpraktičtější a nejjednodušší reseni :jazyk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
joy.division.control
18.5.18 19:16

A vi ona vůbec, ze je jen kamoska na sex?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 19:16

XYZ,
každý jsme měli své bydlení, svou volnost, svoje kamarády, svůj čas pro sebe a hlavně já pro své dítě :srdce: a pak se stalo něco hodně neplánované.
Anonymní 22

@Anonymní píše:
Anonymní 22
Po rozvodu jsem vztah měla, asi 8 měsíců. Ale zjistila jsem, že fakt ne.
A když jo, tak každý svoje bydlení, svou volnost, svoje kamarády a svůj čas pro sebe a hlavně já svůj čas pro syna.
Ale když mi odjede k tátovi na vikend, tak bych někoho na večer brala. A ráno zase šup domů
XYZ
  • Citovat
  • Nahlásit
3775
18.5.18 19:42
@Anonymní píše:
XYZ,
každý jsme měli své bydlení, svou volnost, svoje kamarády, svůj čas pro sebe a hlavně já pro své dítě :srdce: a pak se stalo něco hodně neplánované.
Anonymní 22

Co bylo to neplánované? :) Pro zakladatele: najít si vdanou, nejlépe s dětmi, ústně se domluvit, jak se budete domlouvat, aby nepadlo ani slovo o sexu. Tahle tva kamarádka je cesta do pekel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1960
18.5.18 20:11

Jestli jsme mely kamaradku na sex? Podle nadpisu jsem cekala jiny dotaz a rikala si, kolik tak asi holek tu odpovi, ze mely kamaradku a sex :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 20:22

Najdi si vdanou a je to :nevim: ex mel takhle kamarádku na sex, bohužel, ona si začala plánovat vztah i přes to, že jí řekl, že ne.. a ted s ní čeká dítě(prý nehoda´) a ona ho zkouší přes tomimino vydírat :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
11496
18.5.18 20:24

No nejlepší by asi bylo urovnat to s manželkou a souložit s ní :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
18.5.18 20:30

Asi bych to také řešila najít si vdanou na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama