Měly jste někdy abstinenční příznaky, když jste nebyli na eMiminu

14904
27.6.21 08:59

Měly jste někdy abstinenční příznaky...

…když jste nebyly delší dobu - týden/14 dní/měsíc - na Emiminu… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2150
27.6.21 09:01

To se mi ješte nestalo :think: co ty? Tys tu nebyl :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21519
27.6.21 09:08

Jo, jsem těžce závislá. Chtěla jsem to léčit, ale pak jsem zjistila, že se radši budu vykecávat tady než u psychologa… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14904
27.6.21 09:32
@FlorenceF Jenkins píše:
To se mi ješte nestalo :think: co ty? Tys tu nebyl :think:

No, nebylo to jednoduchý… Ale zvládal jsem to docela dobře, zaměstnávala mě dřina na farmě - pěstování obilí, ovoce a zeleniny, péče o zvířata, výroba krmiv a dalších produktů, prodej na trhu, atd., atd… 8)
Ihned, jak jsem se zbavil závislosti na emiminu, vrátil jsem se, páč už jsem měl nezvladatelný třes rukou, pocení, nespavost, apod… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2247
27.6.21 10:00

@bse.pedro Tak hlavní je, že tvá léčba závislosti byla úspěšná :mrgreen: Blahopřeju… zdaleka ne každej si s tím dokáže tak skvěle poradit :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21519
27.6.21 10:06
@bse.pedro píše:
No, nebylo to jednoduchý… Ale zvládal jsem to docela dobře, zaměstnávala mě dřina na farmě - pěstování obilí, ovoce a zeleniny, péče o zvířata, výroba krmiv a dalších produktů, prodej na trhu, atd., atd… 8)
Ihned, jak jsem se zbavil závislosti na emiminu, vrátil jsem se, páč už jsem měl nezvladatelný třes rukou, pocení, nespavost, apod… :nevim: 8)

Některý závislosti není třeba léčit, ale naopak pěstovat. Co by bylo emimino bez tvé invence…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8134
27.6.21 10:18

Být tebou, už se do takových experimentů nepouštím. Sám jsi viděl, jak to tady bez tebe zvlčelo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14904
27.6.21 10:41
@Janli píše:
Některý závislosti není třeba léčit, ale naopak pěstovat. Co by bylo emimino bez tvé invence…

:nevim: :nevim: :nevim: Nebuď sprostá… :cert: :cert: :cert: :roll: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21519
27.6.21 10:56

Pedroušku, copak jsi to na té farmě pěstoval? Kolikrát ti mám ještě vysvětlovat, že nezralý makovice se nesklízí!!! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14904
27.6.21 14:19
@Janli píše:
Pedroušku, copak jsi to na té farmě pěstoval? Kolikrát ti mám ještě vysvětlovat, že nezralý makovice se nesklízí!!! :cert:

Pěstuju toho spousty… Obilí, seno, mrkev, kapustu, celer, brambory a asi 100 dalších plodin… A různé ovocné stromy - jabka, švestky, hrušky, kvajávu, banány, třešně, atd… Z těch vyrábím krmiva pro různá zvířata, chovám slepice, koně, prasata, krávy, kukačky, ryby, včely, motýly a mraky dalších… A na pobočce na tropickým ostrově pěstuju exotický plodiny a chovám mj. slony, papoušky a lenochody… Je toho strašně moc a pozemky malý, zvlášť když mi po krátký, osmiletý pauze zmizeli sousedi… :roll: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat