Měly jste někdy období, kdy Vás sex nelákal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 16:05
měly jste někdy období, kdy Vás sex nelákal?

Dotaz:

vrátila jsem se před třema lety od dvou dětí do práce, přivzala ještě jednu (zatím stíhám, dá se kombinovat, beru to jako vklad do budoucna udržet si místo na klidnějším pracovišti, ta první práce je hektická, ale zase dobře placená), pak přijdu domů - děti, domácnost, barák, manžel moc nepomáhá, spíš prudí a očekává servis. Když ho vyzvu k pomoci, nutí mě nechat jedné práce. jenže díky té první mám auto, peníze, dostanu se do zahraničí, to druhé je práce snů, kdy když ho obsadí, už se tam nikdy nedostanu (úzká odbornost). Takže se snažím všechno stihnout, aby manžel nebrblal a na sex nemám moc pomyšlení. V celibátu teda nežijeme, ale denně to taky není. A manžel prudí - jak by chtěl třikrát denně, možná mě i provokuje - že na sex myslí každých pět minut, jak jsem možná frigidní… nechci sem všechno psát. A spíš je to pro mne něco, co mě odrazuje a protiví mi to i ho.

Ženy, měly jste období, kdy jste měly radši spíš klid večer než sex? Je to normální? Nebo stárnu a frigidním?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10862 příspěvků 25.09.18 16:08

To je přece jednoduché - chlap te musí umět svést. Ve vašem případě bych doporučila, aby začal třeba vytiranim, koupanim dětí, vařením večeře - a hned bude mít doma aktivnější ženu ;) jinak ano, měla jsem takové období, ale souviselo se zdravotním stavem

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 25.09.18 16:09

Je to úplně, naprosto normální. U nás nemá z vyčerpání chuť spíš chlap, a šílím já z něj :-D A přímo k otázce - já jsem takovéhle období měla při kojení. Únava + hormony udělaly své. A to jsem jinak spíš opačný extrém. Takže v klidu :)

Keshi
Závislačka 2685 příspěvků 25.09.18 16:10
@Anonymní píše:
Dotaz:

vrátila jsem se před třema lety od dvou dětí do práce, přivzala ještě jednu (zatím stíhám, dá se kombinovat, beru to jako vklad do budoucna udržet si místo na klidnějším pracovišti, ta první práce je hektická, ale zase dobře placená), pak přijdu domů - děti, domácnost, barák, manžel moc nepomáhá, spíš prudí a očekává servis. Když ho vyzvu k pomoci, nutí mě nechat jedné práce. jenže díky té první mám auto, peníze, dostanu se do zahraničí, to druhé je práce snů, kdy když ho obsadí, už se tam nikdy nedostanu (úzká odbornost). Takže se snažím všechno stihnout, aby manžel nebrblal a na sex nemám moc pomyšlení. V celibátu teda nežijeme, ale denně to taky není. A manžel prudí - jak by chtěl třikrát denně, možná mě i provokuje - že na sex myslí každých pět minut, jak jsem možná frigidní… nechci sem všechno psát. A spíš je to pro mne něco, co mě odrazuje a protiví mi to i ho.

Ženy, měly jste období, kdy jste měly radši spíš klid večer než sex? Je to normální? Nebo stárnu a frigidním?

Já měla totálně frigidní období, když jsem brala antikocepci, ale totálně. Plus ta přepracovanost asi nepřidá.

Hroznej puberťák
Kelišová 5374 příspěvků 25.09.18 16:10

No tvl. jestli prudí a očekává servis, tak ať si to 3× denně dělá sám :roll:
Normálně mu zcela jasně, explicitně, doslovně řekni, že jestli chce 3× denně, není vůbec, ale vůbec žádný problém, že stačí úplně jednoduchá věc, doslova maličkost - že veškerý servis převezme on. A že pak bude sexu co se mu zachce :D :mavam:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 25.09.18 16:10

No já nevím. Já teda stará ještě nejsem ale když přijdu čtvrtý den po 12 hodinové směně tak na to taky nemám chuť. A ještě horší kombinace je tohle + moje druhá fáze cyklu. To jsem úplně bez zájmu a chuti na sex. Chodím domů unavená a jediné na co někdy myslím je spát spát a spát.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 25.09.18 16:10

Ano, trvalo to vždycky tak půl roku po porodu.

Zjevně toho máš moc a tvému muži se to nelíbí. Měli byste si sednout a probrat to spolu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 16:11
@Tichošlápek píše:
To je přece jednoduché - chlap te musí umět svést. Ve vašem případě bych doporučila, aby začal třeba vytiranim, koupanim dětí, vařením večeře - a hned bude mít doma aktivnější ženu ;) jinak ano, měla jsem takové období, ale souviselo se zdravotním stavem

On si právě sedne a čeká, až to všechno obhospodařím a „budu se mu věnovat“. Bohužel si někdy sednu vedle něj k telce a jsem do tří minut tuhá - spím. Tak je zase zle, že spím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 16:12
@Keshi píše:
Já měla totálně frigidní období, když jsem brala antikocepci, ale totálně. Plus ta přepracovanost asi nepřidá.

Mám tělísko, to prý to někdy taky dělá.

Tichošlápek
Extra třída :D 10862 příspěvků 25.09.18 16:13
@Anonymní píše:
On si právě sedne a čeká, až to všechno obhospodařím a „budu se mu věnovat“. Bohužel si někdy sednu vedle něj k telce a jsem do tří minut tuhá - spím. Tak je zase zle, že spím.

Mate úplně jiný problém, než nedostatek sexu ;) az vyresis manžela, který nefunguje v domácnosti a prudí, ten sex se vyřeší následně sám

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 16:17
@Tichošlápek píše:
Mate úplně jiný problém, než nedostatek sexu ;) az vyresis manžela, který nefunguje v domácnosti a prudí, ten sex se vyřeší následně sám

Tak někdy uvaří (když se mu chce - minutku), párkrát do měsíce hlídá přes noc (když jsem pracovně pryč), ale je fakt, že jinak vykládá, že domácnost je vizitka a doména ženy.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14105 příspěvků 25.09.18 16:17

Kam na ta témata chodíte? :jazyk:
Ano, nemám na sex žádnou chuť, kojím a nic mi to teď neříká. Chlap je ale taky pořád s dětmi, takže ví, co to obnáší a naštěstí chutě taky nemiva.
Chlapa víc zaprahnout do domácích prací. :mavam:

Mango_Lassi
Extra třída :D 14105 příspěvků 25.09.18 16:19
@Anonymní píše:
Tak někdy uvaří (když se mu chce - minutku), párkrát do měsíce hlídá přes noc (když jsem pracovně pryč), ale je fakt, že jinak vykládá, že domácnost je vizitka a doména ženy.

Vysmala bych se mu do xichtu za tyhle kecy. S dětmi se ze mě stala hysterka a nervak a pro ostrý slovo nejdu daleko ;)

Hroznej puberťák
Kelišová 5374 příspěvků 25.09.18 16:19
@Anonymní píše:
Tak někdy uvaří (když se mu chce - minutku), párkrát do měsíce hlídá přes noc (když jsem pracovně pryč), ale je fakt, že jinak vykládá, že domácnost je vizitka a doména ženy.

Tak blbě sis vybrala, no, co už teď s tím, reklamovat a vrátit už to asi nepude, holt nezbyde, než nasadit tvrdou převýchovu :mavam:

Keshi
Závislačka 2685 příspěvků 25.09.18 16:22
@Anonymní píše:
Mám tělísko, to prý to někdy taky dělá.

Máš hormonální tělísko? Ale taky bych víc trvala na zapojení partnera do chodu domácnosti, nedivím se, že na sex nemáš pomyšlení. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >