Reklama

Měly jste porody s podobným průběhem a v podobném TT?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rezii
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 22:55
Měly jste porody s podobným průběhem a v podobném TT?

Ahoj, ze zvědavosti: jak u vás dopadá srovnání porodů? Platí třeba, že kdo rodil první už okolo 38 TT, druhé bylo taky tak, nebo je zde i někdo kdo třeba termín ani nedonosil a s druhým přenášel?;) a co rychlosti, máte prostě sklon k rychlým/ pomalým porodům nebo se to u vás taky třeba dramaticky lišilo? Já první porod 38+3, takže brzo, a 2:40 h od první kontrakce. Dnes už 40+0 a nic na obzoru, už nervní, tak doufám že aspoň sklon k ty rychlostí by mohl zůstávat, moje mamka měla taky oba porody bleskové;) bohužel jestli spíš dříve nebo později už si nepamatuje.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 23:02

Já jsem rodila poprve a potřetí 39+3 a podruhé 40+4. Porody mám spise dlouhe první 15,5 hod, poslední 6,5. Anonymně, protože nechci, aby mě někdo podle údajů poznal.

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 25.01.17 23:06

První přenášená týden, voda praskla v 8 večer a druhý den v 11 dopoledne byla venku.
Druhá přenášená, vyvolávaný porod, tableta v 11 dopoledne, v 9 dopo druhý den byla venku.
Srovnání s moji máti, starší bratr bez problémů, já jsem vyvolávaná. Ale „rychlosti“ si nepamatuje.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 3 inzeráty 25.01.17 23:12

První porod, 38+2, hodne rychlý, porodila jsem do 2 hodin od příjezdu do porodnice.

Druhý, 40+0, podobně rychly, tentokrát do 4 hodin od příjezdu.

Už to máte zachvilku, vydrzte :hug:

Rezii
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 23:16
@Terezxx píše:
První porod, 38+2, hodne rychlý, porodila jsem do 2 hodin od příjezdu do porodnice.

Druhý, 40+0, podobně rychly, tentokrát do 4 hodin od příjezdu.

Už to máte zachvilku, vydrzte :hug:

Díky tak to jsem potřebovala slyšet že i takovýhle rozdíl může být normální;) já už trochu stresuju co tam jako ještě pohledává, když minule už dávno hotovo;) dneska asi litr maliníku jako každý den, semínko jako každý den, asi padesát dřepů, vana, decka červeného i sex a nic, už na to asi mastim a nechám to na něm;)

annaei
Extra třída :D 12929 příspěvků 25.01.17 23:18

@Rezii prvni 36+6 druhy 40+5

Rezii
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 23:20

@annaei
Vida, to je veliký rozdíl, tak taky díky za uklidnění. Vypadá to že se spíš dědí/ zachovává sklon k případným rychlým či pomalym porodům, ale termín ne;)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15632 příspěvků 25.01.17 23:24
@Rezii píše:
Díky tak to jsem potřebovala slyšet že i takovýhle rozdíl může být normální;) já už trochu stresuju co tam jako ještě pohledává, když minule už dávno hotovo;) dneska asi litr maliníku jako každý den, semínko jako každý den, asi padesát dřepů, vana, decka červeného i sex a nic, už na to asi mastim a nechám to na něm;)

a není to těhotenství v reálu mladší? Já jsme tedy druhé těhu „přenášela“, rodila jsme na konci 41tt. Ale musela jsme otěhotnět později, ptž na ultrazvuku dlouho nebylo nic vidět. Takže fakticky přenášený nebyl, byl jen mladší. Ale byly to nervy :?
Vydrž, už to budeš mít brzy za sebou :hug: Ty poslední týdny jsou hrozné :?

beeerush
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 25.01.17 23:24

První 38, druhý asi 39, oba překotné, téměř stejný průběh, oba na noc, u obou bez prasknutí vody…

Tím že už máte 40 bych se nestresovala, není to nic směrodatného a může být odchylka ve výpočtu. U druhého jsem vůbec neměla ponětí kdy byla poslední MS a to jakože ne den, ale měsíc, tak jsem střelila datum od boku :-) a zřejmě dobře. Třeba jenom ví, že je venku zima, tak se chce u maminky v bříšku hřát co nejdýl. Držím palce!

Rezii
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 23:27
@pe-terka píše:
a není to těhotenství v reálu mladší? Já jsme tedy druhé těhu „přenášela“, rodila jsme na konci 41tt. Ale musela jsme otěhotnět později, ptž na ultrazvuku dlouho nebylo nic vidět. Takže fakticky přenášený nebyl, byl jen mladší. Ale byly to nervy :?
Vydrž, už to budeš mít brzy za sebou :hug: Ty poslední týdny jsou hrozné :?

Myslím že mladší je tak o 3 dny, tuším kdy jsem otěhotněla, ale úplně jistá si nejsem. Ultrazvuk mi pak ale docela s ms seděl, malej se tvářil o malinko větší.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31619 příspěvků 25.01.17 23:27

První myslím 37+4, druhý 37+3 a třetí 37+2(u toho prvního a druhýho nevím, jestli to nebylo naopak :oops: :think: ). první od začátku kontrakcí cca 7h, průměrně bolestivej z těch 3,malý šití vpředu, rekonvalescence nejhorší, týden jsem nemohla sedět pořádně. druhej od začátku kontrakcí cca 6h, nejbolestivější, malý nástřih, rekonvalescence ok, ráno porod a večer už domácí práce, pohoda. třetí nejdelší, od prvních kontrakcí asi 14h, ovšem od začátku do konce naprosto nepravidelný, interval 3-45 minut, v průměru těch 20, ještě poslední 4 otevírací byly po 10-15 minutách, pak 2 tlačící v intervalu asi 2 minuty, a bylo. navíc všechny kontrakce docela krátký, 20 sekund max., taže třetí byl zdalea nejlehčí a nejmíň bolestivej, poranění žádný.(3. syn byl nejmenší z dětí, s malinkou hlavou, druhý největší s obr hlavou)

ivonnet
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 25.01.17 23:29

První 40+0, 6 hodin od první kontrakce, druhý 39+5, necelé 2 hodiny od první kontrakce, ale mnohem bolestivější. Kdyby bylo třetí, raději bych si zopakla ten první :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15632 příspěvků 25.01.17 23:33

@slavuska1 to je super, že jsi rodila takhle brzy! ušetřila sis ty nervy a čekání posledních týdnů.

Ewinkazakr
Kecalka 200 příspěvků 26.01.17 00:54

U me prvni porod 38+5 o pul jedenacte dopoledne mi praskla voda a mala se narodila skoro o pul osme vecer, druhy porod vyvolavany 39+5 o pul desate prvni tableta, do dvanacti uplne bez bolesti, potom oxitocin, kontrakce po minute a maly se narodil skoro ve tri odpoledne :) oba porody jsem zvladla uplne bez poraneni, ani nevim jak :lol: kdybych mela porovnavat tak i kdyz byl první delsi, byl mene bolestivy nez ten druhy vyvolavany, kazdopadne deti za to stoji a jeste bych si to rada casem zopakovala potreti :) preju rychly porod a zdrave miminko :kytka:

žofka45
Kecalka 271 příspěvků 26.01.17 00:56

První 41+2 prodávaná vyvolávačka, 9 hod., Druhý 41+3 spontánní 4 hodiny

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec byl se Šafářovou už před dvěma lety! Co na to Lucie?

Spekulace o mileneckém poměru Tomáše Plekance a Lucie Šafářové sílí. Vychází... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama