Měly jste sraz s kamarádkami z eMimina?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admin
Extra třída :D 10585 příspěvků 13.04.18 10:58
Měly jste sraz s kamarádkami z eMimina?

Zdravím všechny!
Otázka je jasná - viděly jste se s někým z diskuze nebo ze skupiny? Třeba i hromadně? Co vám to dalo? :)

Těší nás, že se mezi sebou scházíte i osobně a dokonce pořádáte srazy! Naposledy jsme se dozvěděli, že maminky ze skupiny podle termínu porodu udělaly víkendovou akci na Vysočině a sjely se na společně pronajatou chalupu z různých koutů republiky. :dance: :srdce:

Pokud i vy chystáte sraz, napište nám - rádi vám pošleme balíček od eMimina!

Za eMimino.cz zdraví Monika

P. S. Placku eMimina pošleme všem jako dárek, stačí si o ni napsat do SZ.

Reklama

Reakce:

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 13.04.18 11:02

Našla jsem si tady super kámošku, přistěhovala se tady do města a nikoho neznala tak se poptávala v diskuzi, už asi dva roky se vídáme, děti se kamarádí, je to super (y) v tomhle případě fakt díky za emimino

Uživatel je onlinekontramatka
Závislačka 3685 příspěvků 13.04.18 11:04

Já jsem si tu našla super kamarádku se kterou jsem se sice nesetkala ještě osobně, ale píšeme si a je to moje moudrá sova. Takže taky děkuji epipi. :-D :kytka:

chs.jasmin
Kelišová 6802 příspěvků 13.04.18 11:15

@admin

Sešla jsem se s holkama z města - s jednou dokonce bydlíme ve stejné ulici. A naše dubnová skupinka se stejným TP se schází ve velkém, už i u sebe přespávají. :-)

terezica
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 13.04.18 11:36

Já byla na tom zminivanem srazu na Vysocine a byl to druhy sraz lednacku 2017 a ted v cervnu bude dalsi :) je to super prece jen si vsechny piseme uz dva roky a i kdyz o nasich detech vime hodne, tak na zivo je to lepsi proste :) akorat pak cloveka mrzi ze jsme od sebe tak daleko ale s jednou maminkou se vidam obcas u nas ve meste :)

catchthem
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 13.04.18 11:38

Já takové štěstí zatím neměla. Dvakrát jsem něco navrhla ale asi jsme tady u nás větší netykavky :-D

terezica
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 13.04.18 11:40

@catchthem k tomu je dlouha cesta nam to trvalo cele tehotnestvi a pul roku k tomu :mrgreen: ale uprimne i ja jsem musela prekonat strach z te sposusty lidi kteri o me vedi hodne z diskuze a najednou me poznaji na zivo :)

admin
Extra třída :D 10585 příspěvků 13.04.18 11:47

@terezica Jééé, paráda! :D A nejste moderátorkou? Ozvěte se za pár týdnů, pošleme dárky!

Monika

terezica
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 13.04.18 12:11

@admin moderatorkou nejsem ale ve skupince vyridim a moc dekujeme :)

admin
Extra třída :D 10585 příspěvků 13.04.18 13:50

Děkujeme! Je parádní, že eMimino tak slouží! :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama