Reklama

Měly jste výtok a negativního Streptokoka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaja555
Kecalka 118 příspěvků 29.11.17 14:28
Měly jste výtok a negativního Streptokoka?

Ahoj,

skoro celé těhotenství mě hlavně ráno trápí hustší bílo-žlutý nezapáchající výtok. Parkrat jsem se snažila prelecit volné dostupnými protimykotickými přípravky. Nicméně dnes jsem byla na steru a dost si o tom četla a obavám se, aby to nebyl Streptokok. Nebo souvisí s nim mykoza?
U prvního těhotenství jsem ho měla negativní.
Jak jste na tom byly dámy vy?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 14:31

@kaja555 mám od začátku výtok přesně jako popisujes ty. Několikrát jsem si nechala udělat od doktora stery a vždy vše negativní. Minulý týden mi dělal stery na streptokoka a negativní, takže výtok s tím nemá nic společného.

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 29.11.17 14:31

@kaja555 Taky mám celé těhotenství výtok. Jednou jsem měla kvasinky, ale ty jsou snadno poznat. Ty jsem léčila boraxovými globulemi. Streptokoka mám negativního.

Fima
Nadpozemská drbna 29225 příspěvků 16 inzerátů 29.11.17 14:32

Výtoky jsem měla celé těhotenství a streptokoka jsem nikdy neměla. To spolu vůbec nesouvisí. V těhotenství bývají prosáklé sliznice a nezapáchající a nesvědící výtok je naprosto normální a fyziologický.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 29.11.17 14:43

Ja naopak měla pozitivního streptokoka a výtok ne :lol: nesouvisí to

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >