Měly jste výtok a negativního Streptokoka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kaja555
Kecalka 120 příspěvků 29.11.17 14:28
Měly jste výtok a negativního Streptokoka?

Ahoj,

skoro celé těhotenství mě hlavně ráno trápí hustší bílo-žlutý nezapáchající výtok. Parkrat jsem se snažila prelecit volné dostupnými protimykotickými přípravky. Nicméně dnes jsem byla na steru a dost si o tom četla a obavám se, aby to nebyl Streptokok. Nebo souvisí s nim mykoza?
U prvního těhotenství jsem ho měla negativní.
Jak jste na tom byly dámy vy?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 14:31

@kaja555 mám od začátku výtok přesně jako popisujes ty. Několikrát jsem si nechala udělat od doktora stery a vždy vše negativní. Minulý týden mi dělal stery na streptokoka a negativní, takže výtok s tím nemá nic společného.

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 29.11.17 14:31

@kaja555 Taky mám celé těhotenství výtok. Jednou jsem měla kvasinky, ale ty jsou snadno poznat. Ty jsem léčila boraxovými globulemi. Streptokoka mám negativního.

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 29.11.17 14:32

Výtoky jsem měla celé těhotenství a streptokoka jsem nikdy neměla. To spolu vůbec nesouvisí. V těhotenství bývají prosáklé sliznice a nezapáchající a nesvědící výtok je naprosto normální a fyziologický.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10877 příspěvků 29.11.17 14:43

Ja naopak měla pozitivního streptokoka a výtok ne :lol: nesouvisí to

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >