Měly jste výtok a negativního Streptokoka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaja555
Kecalka 116 příspěvků 29.11.17 14:28
Měly jste výtok a negativního Streptokoka?

Ahoj,

skoro celé těhotenství mě hlavně ráno trápí hustší bílo-žlutý nezapáchající výtok. Parkrat jsem se snažila prelecit volné dostupnými protimykotickými přípravky. Nicméně dnes jsem byla na steru a dost si o tom četla a obavám se, aby to nebyl Streptokok. Nebo souvisí s nim mykoza?
U prvního těhotenství jsem ho měla negativní.
Jak jste na tom byly dámy vy?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 14:31

@kaja555 mám od začátku výtok přesně jako popisujes ty. Několikrát jsem si nechala udělat od doktora stery a vždy vše negativní. Minulý týden mi dělal stery na streptokoka a negativní, takže výtok s tím nemá nic společného.

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 29.11.17 14:31

@kaja555 Taky mám celé těhotenství výtok. Jednou jsem měla kvasinky, ale ty jsou snadno poznat. Ty jsem léčila boraxovými globulemi. Streptokoka mám negativního.

Fima
Nadpozemská drbna 29154 příspěvků 15 inzerátů 29.11.17 14:32

Výtoky jsem měla celé těhotenství a streptokoka jsem nikdy neměla. To spolu vůbec nesouvisí. V těhotenství bývají prosáklé sliznice a nezapáchající a nesvědící výtok je naprosto normální a fyziologický.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9163 příspěvků 29.11.17 14:43

Ja naopak měla pozitivního streptokoka a výtok ne :lol: nesouvisí to

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama