Méně přibrala protože vyrostla?

Anonymní
20.1.20 15:09

Méně přibrala protože vyrostla?

Dobrý den, už jsem celkem ve stresu. Malou vážím každý týden, občas i denně. Váhu nemám úplně přesnou. Za poslední týden a pár dní malá přibrala cca 165g? Nějak tak přibližně. Což je celkem málo, protože doteď přibirala i 240g týdne. Ve 14 dnech měla 3150 g, a teď má zhruba 3875g(6tydnu).. Není to málo? Neplace, jen když ji bolí bříško, ji zhruba každé 3 hodinky, v noci déle. Zase mi ale přijde že ohromne vyrostla. Čepičky ji jsou už malé, bodycka jsou malá, do dupacek konečně dorostla… Je možné že váha stojí protoze roste do délky? Nebo mám třeba slabší mléko? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25920
20.1.20 15:14

Přestaň jí vážit. Slabý mlíko nemáš, koj na požádání a nestresuj se..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
20.1.20 15:15

Tak ona nebude pribirat kazdej tejden uplne stejne. Bude pribirat pomaleji a pomaleji, protoze kdyby pribirala porad stejne, ma ve 3 letech 40 kilo a v sesti 70

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52916
20.1.20 15:31

Vždyť ti nestojí, jenom zpomaluje, což je normální. A kdoví jestli, to se víc/míň napije/vyčůrá/vykaká a 100 gramů jinak, jen to fikne. Schovej váhu a užívej miminka. Pokud to nemáte nařízené od doktorky a nějaké vážné růstové problémy, tak není jediný důvod, proč dítě pravidelně převažovat. Teda, někdo říká, že pro uklidnění. Akorát to uklidnění většinou vede akorát ke stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7527
20.1.20 15:33

Vahu uz zrus a nestresuj se. Když pije a je spokojená, tak není co řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19689
20.1.20 16:06

Jestli ti za den počůrá 6-8 plen a přibírá, pak neřeš nesmysly. Ty taky každý den jíš jinak. My vážili jen u doktora a později jednou za měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat