Méně známé rady na rozběhnutí porodu

Anonymní
24.5.21 10:01

Méně známé rady na rozběhnutí porodu

Ahoj holky,
máte nějaké dobré rady na rozjetí porodu, které nejsou úplně známé? Nechci na vyvolávačku ☹️. Zátka mi odešla před 10 dny a pořád nic…
Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2392
24.5.21 10:03

A jaký si týden těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9860
24.5.21 10:05

Mě pomohl jen Hamilton ve 41tt, za 2 dny jsme měla nástup na vyvolavani. Večer před se rozjel porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
24.5.21 10:27

Sex :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 10:34

Jsem 40tt. Druhé těhotenství. První dceru mi právě vyvolávali hned po termínu, protože už jí dobře nevyživovala placenta. Prý byla přestárlá… Obávám se, že to teď bude stejně. O Hamiltona si řeknu zítra na kontrole, ale v prvním těhotenství mi ho dělali 2× a nezabral

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.21 10:36

@benja už jsem zkoušela kombinaci teplá vana, sex a trochu červeného vína a nic :D

• Citovat
  • Nahlásit
171
24.5.21 10:38

Umýt okna 👍 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4209
24.5.21 10:41

Meditace… po staru „přemlouvání miminka, aby šlo ven“. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
24.5.21 10:42

Dlouhy prochazky, udelej doma nejaky domaci prace.
Palivy jidlo - chilly, tabasco, zazvor, pepr.
Jedna! sklenka cervenyho vina idealne svarak se skorici… pomaha prokrvit delohu (dtto to palivy jidlo).
Hodne tepla vana + treba s tou sklenkou svaraku :)
Sex - latky ve sperma pomahaji nastartovat porod.
Orgasmus - kontrakce u nej.
Nekdo radi ricinovy olej, ale to asi jako posledni moznost nebo si doma udelej klystyr.. taky to zpusobi pohyb strev a muze to pomoc nastartovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
24.5.21 10:47
@NiKina píše:
Meditace… po staru „přemlouvání miminka, aby šlo ven“. :mrgreen:

Aha! Tak tady byla chyba. A já jim jen vyhrožovala, že jim začnu účtovat činži. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
741
24.5.21 11:28

Kraniosakralni terapie ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11233
24.5.21 11:30
@Ankyy píše:
Umýt okna 👍 😀

Néé. omotá mu šnůru jak se tam bude natahovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
24.5.21 11:37
@boball píše:
Néé. omotá mu šnůru jak se tam bude natahovat.
:D to je prý pověra. To mi řekla doktorka. A v mém případě to fungovalo. Třeba to byla jen shoda náhod.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11233
24.5.21 11:41
@Ankyy píše: :D to je prý pověra. To mi řekla doktorka. A v mém případě to fungovalo. Třeba to byla jen shoda náhod.

Hele já taky nevím, já zahnala před 31 lety v prvním těhotenství tátu umýt okna a už mu to zbylo :D. Ale sousedka šla do porodnice hned po mytí a mimino mělo šnůru okolo krku a sestřička jí tvrdila, že je to z toho.Ale packu do ohně za to nedám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
24.5.21 11:44
@boball píše:
Hele já taky nevím, já zahnala před 31 lety v prvním těhotenství tátu umýt okna a už mu to zbylo :D. Ale sousedka šla do porodnice hned po mytí a mimino mělo šnůru okolo krku a sestřička jí tvrdila, že je to z toho.Ale packu do ohně za to nedám :)
:lol: Všechno je možný. Dobře, tak raději odvolávám radu o mytí oken, ať to pak není na mě… :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat