Měnění partnera k obrazu svému?

1506
1.6.21 22:45

Měnění partnera k obrazu svému?

Ahoj :mavam:

Jedna místní debata mě celkem zarazila a opravdu by mě zajímalo jak to máte vy ostatní. Byla to debata o tom, že partner kafrá do oblékání své partnerky. No a já na tom nerozumím tomu, že si partnera najdeme s nějakými vlastnostmi a okamžitě bychom je rádi měnili. Tím nemyslím drobnosti jako že by měl dávat boty do botníku (když to do teď nedělal), ale věci jako oblékání, koníčky a tak.

Měníte nějak partnera ke svým představám? :think:

Za sebe můžu říct, že to nedokážu posoudit. S partnerem jsem od šestnácti a tak jsme se navzájem v tom věku hodně formovali. Takže to není úplně relevantní pohled. Ale moc si nedokážu představit, že bych měla „opravovat“ třeba třicetiletého chlapa. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7137
1.6.21 22:48

A on jde 30 lety, svéprávný chlap „opravit“? :lol: mě to přijde uhozené. Hledám si partnera a ne onuci, se kterou budu zametat a měnit ho. Jediné co jsem vždy chtěla, aby se mi partneři neměnili a zůstali takoví, jaké jsem si je vybrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
1.6.21 22:55
@janickaIII píše:
A on jde 30 lety, svéprávný chlap „opravit“? :lol: mě to přijde uhozené. Hledám si partnera a ne onuci, se kterou budu zametat a měnit ho. Jediné co jsem vždy chtěla, aby se mi partneři neměnili a zůstali takoví, jaké jsem si je vybrala.

Jojo, tohle zbožné přání mám též. :andel: Chyby má, ale takové přes které jsem se do něho i tak zamilovala. Opravím jednu věc a pak se objeví další… a další a další… Já raději toho trochu chybového chlapa co na začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28043
1.6.21 22:59

Je to zvláštní představa. Zase teď na Twitteru si nějaký muž stěžoval, že mu partnerka vyhodila stará trička, některé měl ještě ze střední. To je taky mimo moje chápání. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
1.6.21 23:05

@Parninas měla jsem vztahy dlouhodobé a pečlivě vybírala. Pokud bych měla někoho měnit, tak bych ten vztah nechtěla. Ten chlap mi musí ladit celkově, nemám nervy ani čas diskutovat co si mohu, případně nemohu obléct. Popřípadě řešit buranství u chlapa. Co se týká zájmů, ať si každý dělá co chce. U nás máme jeden koníček společný. Víc nevyzaduji a nechce se to ani po mně. TV zábava se nám líbí stejná. Stejně tak forma dovolené, bydlení, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11424
1.6.21 23:05

Nejaka zmena je myslim prirozena, proto nas dobre partnerstvi nekam posouva.

Horsi je, kdyz clovek dela neco, co uz je mu neprijemne. To uz je spatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
1.6.21 23:09
@Mango_Lassi píše:
Je to zvláštní představa. Zase teď na Twitteru si nějaký muž stěžoval, že mu partnerka vyhodila stará trička, některé měl ještě ze střední. To je taky mimo moje chápání. :nevim:

Teď nevím ze které strany ti to přijde nepochopitelné. :think: Já bych třeba nikdy nevyhodila takhle nic. A to pár prehistorických kousků ve skříni má. :mrgreen: Prostě k tomu má nějakou vzpomínku. Kdo jsem já abych mu říkala, že se jí musí zbavit. Nebo dokonce to vyhodit a aby on přišel k hotovýmu. Představa že dojdu domů a moje vzpomínkové blbinky by mi někdo vyhodil jako zbytečnosti, tak udělám šílený čurbes a vyženu ho na skládku to donýst zpět. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4391
1.6.21 23:13

Vztah je o kompromisu a to včetně těch nedostatků a chyb. Nikdy bych nebyla s divným nevyhovujícím kusem, typu alkoholik feťák, nemakačenko. Jestli nechává zvednuté prkýnko na WC, bych neřešila. Jsou určitě věci, které by mi vadily hodně, ale na to bych upozornila a pokud by se změna nekonala, asi bych to ukončila. Roztomilé nezávadné chyby bych tolerovala. Nikdy bych se ale nechtěla za partnera stydět ve společnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
1.6.21 23:19
@Kockazvysocan píše:
Vztah je o kompromisu a to včetně těch nedostatků a chyb. Nikdy bych nebyla s divným nevyhovujícím kusem, typu alkoholik feťák, nemakačenko. Jestli nechává zvednuté prkýnko na WC, bych neřešila. Jsou určitě věci, které by mi vadily hodně, ale na to bych upozornila a pokud by se změna nekonala, asi bych to ukončila. Roztomilé nezávadné chyby bych tolerovala. Nikdy bych se ale nechtěla za partnera stydět ve společnosti.

No tohle je právě to. Já bych v prvé řadě nebyla s osobou, která má pro mě nějaký rys, který mi velmi vadí a ta druhá polovička by se necítila komfortně s tou danou změnou. Jako na světě je několik miliard lidí. To je opravdu nutné být s někým kdo mi nevyhovuje? To je celá ta věc, co mi leží v hlavě. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4391
1.6.21 23:21

Jinak já si nedovedu představit měnit partnera v plus mínus mém věku, což je 45+. To bych si připadala jako jeho matka a on by mi nepřišel moc přirozený a prostě by to nebyl on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1351
1.6.21 23:24

On si myslí, že ona se po svatbě nezmění a ona si myslí, že on se po svatbě změní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5036
2.6.21 00:50
@Parninas píše:

kazda zenska k temu drive coi pozdeji mene ci vice sklouzne,
rozxmne jen v mire primerene,,
ty druhe, no comment

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
2.6.21 00:59

@Parninas Nikdy jsem partnera nechtěla měnit.
Nejhorší je když žena očekáva, že se během soužití partner/muž radikálně změní anebo že se změní k lepšímu. Co nechápu úplně, když si myslí, že ho ke změně donutí. Naprosto mylná představa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
2.6.21 01:53
@janickaIII píše:
Jediné co jsem vždy chtěla, aby se mi partneři neměnili a zůstali takoví, jaké jsem si je vybrala.

To je ale take docela uhozene :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
2.6.21 01:57
@Parninas píše:

Jedna místní debata mě celkem zarazila a opravdu by mě zajímalo jak to máte vy ostatní. Byla to debata o tom, že partner kafrá do oblékání své partnerky. No a já na tom nerozumím tomu, že si partnera najdeme s nějakými vlastnostmi a okamžitě bychom je rádi měnili. Tím nemyslím drobnosti jako že by měl dávat boty do botníku (když to do teď nedělal), ale věci jako oblékání, koníčky a tak.

Za sebe můžu říct, že to nedokážu posoudit. S partnerem jsem od šestnácti a tak jsme se navzájem v tom věku hodně formovali. Takže to není úplně relevantní pohled. Ale moc si nedokážu představit, že bych měla „opravovat“ třeba třicetiletého chlapa. :mrgreen:

Nekdo to bere jako experiment, co ten druhy jeste kousne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat