Mění názor a pak je uražený

Anonymní
23.4.20 20:35

Mění názor a pak je uražený

Ženy, potřebuju tady probrat jednu situaci, která se stala, ale má dohru i nyní, a já vůbec nevím, co s tím.
Vdycky jsme jezdili na hory s partou. Letos ale jeden syn kvůli škole nemohl a druhý mohl kvůli škole jen v určitý termín, tak jsme se dohli, že pojedeme ve třech a s jinou rodinou (kvůli termínu). Ta rodina je známost spíše manžela. Protože bylo jedno místo v autě volné, řekla jsem manželovi, že bych vzala kamarádku, která by se podílela na nákladech. Odkýval to. Tak jsem složitě hledala bydlení, abychom měli všichni dost soukromí, domluvila, ale naštěstí nezaplatila (bylo to dost drahé, kvůli tomu typu apartmánu, abychom my jako rodina a ta kamarádka měli dostatek soukromí). Navíc v tom týdnu manžel měl narozeniny - kulaté, tal jsem si říkala, že to oslavíme. Jenže on cca 14 dnů před odjezdem najednou, že nepojede a řeči typu - nepojedu, protože se blbě chováš. Navíc mi to řekli ti známí, protože on mi to doma!! neřekl a normálně s námi doma bydlí a je. No důvod jsem z něj nedostala, takže jsem řešila, co s tím. Dala jsem mu termín do pondělka, ať se teda rozhodne, jestli opravdu nechce jet - řekl, že nechce. Tak jsem vzala švagrovou. A on najednou otočil a zase to vím jen přes známé, že prý by jel. Ale mně to nikdo neřekl. A to je s námi doma, normálně spolu bydlíme, žijeme, protože jsme manželé.
Jenže mně bylo blbé zase té švagrové říct, že ne, protože měla dohodnutou dovolenou, zaplacené pojistné, tak jsme jeli bez něj. A od návratu na konci února je dusno, protože tu byl sám na narozeniny a prý mi to příští rok spočítá, protože pojede na hory taky se synem sám, beze mě.

Jsem z toho dost špatná, ale mám pocit, že já jsem v tom nevinně. Nebo jsem měla dělat něco jiného? Co byste udělaly? Tehdy a nyní?

díky

anonym prosím, nechci, aby se dozvěděl, že to tu řeším

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22898
23.4.20 20:39

A ty neumíš otevřít pusu a zeptat se ho? Se chováš jako čtrnáctka, zjišťovat u kamaráda, co si myslí a co říkal. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32734
23.4.20 20:41

Nebylo to tu už? Ještě před odjezdem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24578
23.4.20 20:43

No moc normálně spolu teda nežijete, když nejste schopni se domluvit ani na takové blbosti :nevim: obě strany se chováte jak blázni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 20:45
@divine woman píše:
A ty neumíš otevřít pusu a zeptat se ho? Se chováš jako čtrnáctka, zjišťovat u kamaráda, co si myslí a co říkal. :roll:

Nene, tak to nebylo.

On mi nic neřekl. Bydlí s námi. V neděli odpoledne mi ten známý jen tak mezi řečí říká - a to víš, že Tomáš nejede? Tak jsem šla za amnželem a zeptala se ho. Řekl že nejede, ale tomu známému to řekl už ve čtvrtek. Tak jsem mu řekla, že bych chtěla, abychom jeli všichni a on že prostě nepojede. Tak dostal dva dny na to, aby si to promyslel a řekl, že to budu muset jinak řešit. Za dva dny jsem se ho ptala, řekl, že ne. Tak jsem začala shánět náhradu - kamarády syna, známé od toho známého, nikdo nemohl, tak jsem zkusila švagrovou a ta se chytla. Manžel se to dozvěděl, ale zase mi nic neřekl. Zase jen řekl tomu známému, že by jel jako kamarád od syna - hahaha prý se smál. Jenže to už bylo domluvené s tou švagrovou, tak jsem to s ním ani neřešila. Bylo to asi 5 dnů před odjezdem, to by pro švagrovou bylo nefér.

• Citovat
  • Nahlásit
6995
23.4.20 20:46

Docela zvláštní forma soužití a komunikace mezi manželi. 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 20:46
@Kriss Tina píše:
No moc normálně spolu teda nežijete, když nejste schopni se domluvit ani na takové blbosti :nevim: obě strany se chováte jak blázni.

No to právě tady řeším, co jsem ještě měla udělat víc

• Citovat
  • Nahlásit
22898
23.4.20 20:48
@Anonymní píše:

Proplesknout ho. Když se chová jak malej fracek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 20:48
@bjetuschka píše:
Docela zvláštní forma soužití a komunikace mezi manželi. 8o 8o 8o

Taky jsem z toho byla vedle, že okolo lidem řekne, že nejede a mně to neřekne. navíc neměl ani důvod. Doma se nic nedělo. Dovolenou jsem na jeho žádost zařizovala i pro ty jeho známé já. On nehnul ani prstem.

• Citovat
  • Nahlásit
6995
23.4.20 20:49

Mně teda přijde dost divný už jen to, že se tě kamarád ptá, jestli víš o tom, že tvůj manžel nejede. Asi už jste profláklí mezi kamarády, jinak si to neumim vysvětlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 20:50
@divine woman píše:
Proplesknout ho. Když se chová jak malej fracek.

No to se chová, o tom žádná, ještě přislíbil odvetu, tak se bojím, co bude.

• Citovat
  • Nahlásit
24578
23.4.20 20:50
@Anonymní píše:

Najit si normalniho manzela, nebo se spolu vzájemně naučit komunikovat. Kdyby ti kamarad nic nerekl, tak by jel, nebo by cekal do chvile odjezdu a pak na tebe vybalil ze nikam nejde??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 20:51
@bjetuschka píše:
Mně teda přijde dost divný už jen to, že se tě kamarád ptá, jestli víš o tom, že tvůj manžel nejede. Asi už jste profláklí mezi kamarády, jinak si to neumim vysvětlit.

On pochopil z toho našeho rozhovoru, že o ničem nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 20:52
@Kriss Tina píše:
Najit si normalniho manzela, nebo se spolu vzájemně naučit komunikovat. Kdyby ti kamarad nic nerekl, tak by jel, nebo by cekal do chvile odjezdu a pak na tebe vybalil ze nikam nejde??

To nevím, možná by se nechal přemlouvat a pak by jel anebo by nejel a nechal by mě zaplatit 50 tisíc za velký apartmán, protože ON tam nejede. A nikoho už bych nesehnala.

• Citovat
  • Nahlásit
24578
23.4.20 20:56
@Anonymní píše:
To nevím, možná by se nechal přemlouvat a pak by jel anebo by nejel a nechal by mě zaplatit 50 tisíc za velký apartmán, protože ON tam nejede. A nikoho už bych nesehnala.

To nemate ani společné finanance na dovolené atak? Nebo jak by nechal tebe platit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat