Mění se mi muž v ženu?

Anonymní
29.3.21 20:54

Mění se mi muž v ženu?

Ženy, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenost. Ani nevím jak to nazvat.Jsem s manželem 35let, děti už mají své rodiny. Všimla jsem si a je to čím dál častější že si manžel říká já jsem dělala, já jsem blbá. V mládí to taky sem tam řekl ale je to častější. Rád dělá ženský práce, kromě vaření. Dost o tom přemýšlím. Zažili jste to někdo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1016
29.3.21 21:22

Duševní porucha?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2423
29.3.21 21:24

To dělával prastrýc.
Byl z toho Alzheimer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62841
29.3.21 21:29

Nechci strašit, ale Němec či strarecka demence? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinka 2
29.3.21 21:48

@milami Říkával to i v mládí, tak nevím, hlodá mě to

• Citovat
  • Nahlásit
1472
29.3.21 21:53
@Dinka 2 píše:
@milami Říkával to i v mládí, tak nevím, hlodá mě to

Dotýkám se tě prstenem potřetí, aby jsi se proměnila v ženu!… Kdo chce moc, nemá nic. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20749
29.3.21 21:58
@Dinka 2 píše:
@milami Říkával to i v mládí, tak nevím, hlodá mě to

a není to už v tomto věku jedno? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinka 2
29.3.21 21:59

@Proximus to nechápu, můžete mi to trochu nastínit

• Citovat
  • Nahlásit
2293
29.3.21 22:12

Je tu uživatelka Kubula. K, které se manžel v ženu mění. Možná, když jí zkusíš napsat, tak ti napíše svůj názor/pohled na tvůj případ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
29.3.21 22:20
@Dinka 2 píše:
@Proximus to nechápu, můžete mi to trochu nastínit

To je z cimmermanu.

Zašla bych k doktorovi, pokud to je Alzheimer, existují léky, které nemoc hodně zpomalí, ale musí se začít brát hned v začátku, pak už nefungují. Babička touto nemocí trpí, je to svinstvo. Snad to bude něco jiného, ale zajděte, hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
29.3.21 22:26

Mám v rodině aktuální proměnu v muže na ženu, je to dlouhý proces. Nicméně, oproti Vašemu muži, je tohle určitě o dost mladší dovolím si říct kluk. Každopádně u něj v hlavě je to vážně od mala jiné, vždy toužil být holka, nosit šaty, líčit se. Mít ženské tvary. Líbit se mužům. Nastala dlouhá léčba, sexuologové, doktoři, psychiatři. IQ testy. U něj je opravdu prokázána v myšlení žena. Proto mu léčbu hradí pojišťovna, protože je vážně nemocný duševně. Kdy jeho tělo není v té správné schránce.
Tohle by jste na svém muži měla poznat rozhodně dříve. Pokud by se chtěl předělat. Jestli má rád ženské práce, takových můžu je hodně. To že si řekne v ženském rodě. Co Vy víte, třeba mu jeho matka tak říkala.
Rozhodně si myslím, že by jste to poznala dřív.
Nebo jak někdo píše, nějaká nedobrá choroba, což doufám ne. Mluvila jste s ním o tom někdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinka 2
29.3.21 22:34

@Nelel12
No akorát když to řekl, tak jsem sem mu na to řekla co seš lesba? Tak se ohradil že su blbá

• Citovat
  • Nahlásit
48581
29.3.21 22:44
@IvaX píše:
Je tu uživatelka Kubula. K, které se manžel v ženu mění. Možná, když jí zkusíš napsat, tak ti napíše svůj názor/pohled na tvůj případ.

Taky jsem si na ni vzpomněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7312
29.3.21 22:47

@Dinka 2 když spolu na téhle úrovni komunikujete, tak se ho zeptej, proč to říká. My to tady přes monitor nevyřešíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
29.3.21 23:34

@Nelel12 Nechci to tu uplne plevelit, ale na co jsou v tomto pripade potreba IQ testy? :think: Neco malo o tranzici vim, ale s timhle jsem se nesetkala. Co presne to ma prokazovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat