Menierova choroba a snaha o mimi

Anonymni
5.5.09 17:29

menierova choroba a snaha o mimi

ahoj mate prosim nekdo zkusenosti s touto chorobou a snazite se o miminko?rada bych o tom neco vedela pokud ano podelte se prosim Martina

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.5.09 18:50

Jak souvisi menier s ditetem,??? Ja tuto nemoc mam a mam i dite :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.5.09 19:57

ahoj dekuji za odpoved jde mi o to jestli se muzeme dal snazit o mimi beru betaserc 24 trikrat denne plus mam kortikoidove injekce bojim se aby to nejak neposkodilo plod kdyz ty leky budu uzivat muzu se zeptat v jake forme je tva nemoc?myslim zachvaty kolikrat a v jak tezke forme a jestli si mela leky i v tehotenstvi nebo je vysazuji vim asi jsem divna ale moc me to zajima nemam zadnou zkusenost muzu i normalne pak kojit?snazime se rok a porad to nejde vliv to na otehotneni nema?dekuji za odpoved jestli se ti bude chtit to rozepisovat martina

• Nahlásit
  • Citovat
35127
6.5.09 07:56

ahoj, tahle lecba bude kratkodoba, kortikoidy nevadi urcite, betaserc neni vyzkouseny a tak se nedoporucuje - pokud bys zjistila, ze jsi tehna, tak staci vy:,–(it lek do 17 DPO (po pozit testu), kdyby se ti stale tocila skeble, tak ti asi daji torecan, ktery se muze A BEZNE DAVA.
sle neboj, menierovske zachvaty nejsou nadlouho..... a co vic, lůecba neni nutna, nijak te neposkodi, kdyz se lecit nebudes,k jen se budes motat …coz vzhledem ke bliti uz asi vydrzis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.5.09 14:05

diky torecan mam cipky kdyz je nejhůr musi spodem horem jde vse ven :lol: me je prave docela dost zle kdyz to prijde nevstanu nemuzu ani zvednout hlavu a hrozne zvracim tak se bojim ja mu to reknu tak snad mi daji jine leky aby sme se mohli snazit dal tak doufam ze mas pravdu a ze to brzy ustoupi nedokazu si predstavit ze bych byla bez leku ale snad mas pravdu a vazne to odejde samo nemam s tim zkusenosti tak nevimjak dlouho to trva nez nemoc zas odejde jestli teda vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.5.09 14:08

no ono jde o to ze prestavam i slyset na to ucho takze tady je lecba asi nutna :(

• Nahlásit
  • Citovat
35127
6.5.09 14:24

No ale na sluch ti ta lecba co mas stejne nepomuze - sluch se vetsinou zhorsi behem zachvatu a pak se zase zlepsi - ale pokud by se ti to casto opakovalo, tak se celkove za nejakou dobu ten sluch taky zhoprsi. jeste ti muzou dat nejaka diuretika (manitol) a nemela bys solit. melo by se to behem nekolika dnu max tydnu upravit. Mas to poprve?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.5.09 19:18

jo jo mam sem s toho docela vyplasena v sobotu mi bylo tak zle ze me odvezla zachranka v nedeli mi bylo taky zle a dnes dalsi tri hodky jsem byla mimo zhorsuje se to misto toho aby se to zlepsovalo nevim co delat zitra jdu k dr uz jsem tam volala at mi daji neco co pomaha nebo at si me tam nechaji tyhle stavy jsou hrozny beru leky ale nic se nedeje vraci se to casteji nez jsem si myslela nic neudelam jsem s toho docela hotova ty mas zkusenosti??Martina

• Nahlásit
  • Citovat
35127
6.5.09 19:26

ja jsem neurolog, ikdyz tohle muj konicek zrovna neni…
Leky co mas jsou hlavne na to potlaceni motani hlavy a nevolnosti, vylecit se tohle musi samo, ale urcite se o zlepsi, neboj. Na kontrolu si zajdi, v nejhorsim ti daji nejakou kapacku, nebo te tam nechaji, pokud bys to doma nezvladala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.5.09 21:36

dekuji moooooooooooooc to je komfort :lol: az do domu :D ja tam zajdu na kontrolu mam jit az 26 ale mam to kazde tri dny a pak jsem půl dne uplne hotova cetla jsem ze ty leky zabiraji az za nekolik tydnů nic o tom nevim tak at mi tam radeji vsechno vysvetli aby me nic neprekvapilo ja myslela ze moje telo se pere s timhle proto to tehotenstvi nejak neslo ale ted jsem rada ze se to nepovedlo az mi bude lip bude to lepsi radeji at to prijde pozdeji asi to telo to tak samo chtelo proto to ani neslo a moc diky za info sice jsem s toho jelen ale snad to utece driv nez to na me skocilo :wink: je divne ze to mam takhle casto

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.5.09 21:49

muzu mit jeste otazecku??to se deje proc jak to vlastne vznika?je to nervoveho původu nebo treba ze jsem se mohla nekdy uhodit do hlavy?Martina

• Nahlásit
  • Citovat
35127
7.5.09 10:08

Hele jedna se o to, ze v podstate otece vnitrni ucho,kde je ulozeno sluchove a rovnovazne ustroji. Pricina se nevi. Urcite sis to nijak nezpusobila, nema smysl po tom patrat.
Tak se drz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.5.09 15:20

Ahoj, pridam zkusenost. Muj manzel mel tento problem vloni, nemohl se zvednout, otocit hlavu, temer padal, odvezla jsem ho na pohotovost, kde mu udelali nejake testy a CT. Diky Bohu bylo vse vporadku, s tim, ze mu take nerekli jaky by mohl byt puvod. Nicmene dostal Torecan a jeste jedny prasky, z cehoz jedny (nevim uz ktere) mu zpusobovaly velmi silne stavy deprese, ty musel vy:,–(it. Nicmene, i po dokonceni teto kratkodobe (cca 2 tydny) lecby mel toceni hlavy a nektere neprijemne pocity jeste dalsi mesic. Pote se vse samovolne srovnalo a zatim znovu neobjevilo! Takze ti preji at je uz zase dobre a zadari se vam miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.5.09 23:37

ahoj tak od ctvrtka lezim v nemoncnici na kapackach zacalo mi byt spatne docela casto i ted to mam kazdy den zalehne ucho a mota se hlava ale diky infuzim to neni tak hrozne nepotrebui ani torecan a za půl hodky je klid betaserc24 mi dali vyssi davkovani a mimi nedoporucuji vzhledem k vysoke davce leků a nemaji zkusenosti brani betasercu v tehotenstvi pry mi to nekdy snizi a pak se pokusi to vy:,–(it tak uvidime v pondeli mi budou delat vysetreni aby zjistili s ceho to je tak snad na to brzy prijdou a budeme se moct snazit tak zatim pa pa a diky vsem \martina

• Nahlásit
  • Citovat
29321
28.10.10 11:08

chtěla jsem založit diskuzi o menieru a snažení o mimi,ale našla jsem tuhle! Mám meniera 7 let !!!Když jsem před 6 lety čekala syna,tak jsem užívala cinarizin a agapurin ,které jsem musela vysadit a celé tehotenství jsem byla naprosto v pořádku.
Synovi ve dvou měsících začli epi záchvaty a já s ním byla pořád někde v nemocnici.A opět to začlo ,šílené závratě ,ORL dr mi řekla ,že je to tím stresem co mám s malým!!Do lonska jsem měla záchvaty velmi často,užívala jsem betaserc24 a cavington forte, antidepresiva! Strašně dlouho s manželem toužíme po dalším dítěti,ale vzhledem k postižení syna a mého zdr.stavu jsme pořád váhali.Začátkem roku jsem začla i s alternativní léčbou a hodně mi to pomohlo :dance: Na jaře jsem vysadila antidepresiva a po poradě s gynekologem jsme se rozhodli pro mimi!Ještě jsme vysadili cavington, betaserc24 jsme nechali i když víme ,že se v těhu nedoporučuje ,ale mám strach ho vysadit :-( Od června se snažíme o mimi :wink:
Chtěla jsem se tímto zeptat,jestli je tady nějaká mamina co užívala v těhu betaserc,nebo má stejné problémy jako já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama