Měníte savičky s věkem miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikka.1012
Povídálka 12 příspěvků 02.11.14 17:40
Měníte savičky s věkem miminka

Ahoj děvčata chtěla bych se zeptat na názor, zda je nutné měnit savičku za větší s ohledem na věk miminka. Mám syna 3M na UM, měl by dostat novou větší savičku, ale jelikož hodně ublinkává tak se bojím koupit novou, protože ta by měla mít větší průtok a mám strach, že se ublinkávání zhorší. Co vy na to, měnit nebo ne???

Reakce:
Veveruska87
Extra třída :D 11625 příspěvků 02.11.14 17:45

Měnila jsem, když se začala u jídla vztekat, že to málo teče

Radka1979
Závislačka 2838 příspěvků 02.11.14 17:45

Měnila jsem tu nejmenší 0+ na 3+ včera ( holce přesně půl roku ) :mrgreen:. Kuckala to, takže se vracím k té původní. U starších holek jsem to měla podobně a dudlíky chtěly jen tu nejmenší velikost až do 2 let. :D

Manaja
Závislačka 3474 příspěvků 02.11.14 17:46

@Nikka.1012 Tak jí zkus vyměnit a uvidíš, jak to syn bude snášet. Kdyby se ublinkávání zhoršilo, tak bych mu vrátila zpět tu s menším průtokem. :) Nebo můžeš zkusit jiné lahvičky. Já používám od NUK a tam jsou savičky od 0-6 měsíců. :)

Deninina
Závislačka 3954 příspěvků 02.11.14 17:56

Neměnila jsem podle doporučeného věku, ale podle toho, jak byl spokojený :)

Martinulinka
Kecalka 238 příspěvků 02.11.14 18:04

Já měnila, chvilku se zakuckával ale pak si zvykl :) teď je to v noci pohodička, protože to má za 3 minuty vypitý :mrgreen: s jedničkou by nám to trvalo celou věčnost :)

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 02.11.14 18:41

Dcera 17 mesicu ma stale savicku pro 3-6 mesicu, prechazely jsme na ni tak v osmi mesicich. Zkousela jsem i vetsi, ale kuckala se a tato ji nevadi.

Thesis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 18:42

NUK má 0-6 měsíců, synovi je teď 5,takže ještě tak měsíc to nechám a pak jdeme na větší :lol: Starší 18m má tu 18-36 měsíců a má to vypitý v mžiku :pankac: Ale když dopíjí mlíčko po bráchovi, tak pije z té 0-6 a nijak mu to nevadí :mrgreen:

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 02.11.14 18:45

Menila jsem podle veku, nechtela jsem, aby se zbytecne namahal a a aby to trvalo 2× delsi dobu.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 02.11.14 19:11
@Nikka.1012 píše:
Ahoj děvčata chtěla bych se zeptat na názor, zda je nutné měnit savičku za větší s ohledem na věk miminka. Mám syna 3M na UM, měl by dostat novou větší savičku, ale jelikož hodně ublinkává tak se bojím koupit novou, protože ta by měla mít větší průtok a mám strach, že se ublinkávání zhorší. Co vy na to, měnit nebo ne???

proc to nezkusis?
stejne tu vetsi budes asi casem kupovat, ne?

kluci tedfa na vetsi savicku prechazeli o dost pozdeji, nez bylo doporuceno, ale jestli tvymu je 3 mesice, tak je jiste, ze nejmin za pul roku bude stejne tu vetsi uz potrebovat.

siamka7
Extra třída :D 10951 příspěvků 02.11.14 19:16

@Nikka.1012 ne­dávala bych, má teprve 3m. stačí úplně až v půl roku i později. já ani malé nekupuji větší dudel. má pořád 0-6m :kytka:

xxjaja
Kecalka 307 příspěvků 03.11.14 09:11

No memu synovi je 8 mesicu a stale jsme na 1. Ta 3 je na nej moc. Az se v tom topi. A vsichno znami rikaji ze 3 je az tak od roku :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >