Menopauza, nebo těhotenství?

3778
31.3.16 12:23

menopauza nebo těhotenství?

Prostě mi to mešká, dnes mám 35. den cyklu. Obvykle býval 26-28 dní, poslední měsíce i míň, a teď tohle. Dle testu z pondělí těhotná nejsem, jsem 4 roky po sterilizaci (ale ani ta není stoprocentní, že…)
Přemenštruační syndrómy jsem měla, teď trochu polevily. :nevim:

Žádné návaly horka nemám.
Je mi 40…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

levante
31.3.16 12:26

Asi spíš ta menopauza…nebo jsi prostě neovulovala… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
448
31.3.16 12:26

Jojo, znám…jsem taky 40…a začíná mi to blbnout…i 36 dní, dříve jsem byla ráda, když to bylo po 26 dnech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50116
31.3.16 12:37

A nebo prostě jeden cyklus zahaproval. Já mám celoživotně cykly jak hodinky a v pětatřiceti najednou bum, 14 dní zpoždění. Těhotenství taky vyloučené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3778
31.3.16 12:44

Holky, jsem ráda, že v tom nejsem sama :-)

Když vám to meškalo / vynechalo, šly jste na gyndu? Nebo co mám dělat? Ráda bych úplně vyloučila těhotenství, zejména mimoděložní, jelikož jsem po steriliraci a dočetla jsem se, že po sterilizaci je to častější…

Máte nějaké další příznaky? Nebo jenom to vynechání / meškání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50116
31.3.16 13:15

Já si řekla, že počkám těch 14 dní, po týdnu jsem si udělala test (ten by byl v případě mimoděložního pozitivní, i já se ho obávala, neb mám jediný vejcovod a ještě neprůchodný) a když byl negativní, tak jsem těch 14 dní čekala a dočkala se. Ale vzhledem k tomu, že jsem mívala jinak cykly superpřesné a teď jich haprovalo víc za sebou, na gyndu jsem si zašla, jestli se třeba nejedná o nějakou cystu nebo něco horšího. Naštěstí se to spravilo samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama