Reklama

Doplňky stravy při menopauze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domino111
Kecalka 183 příspěvků 14.01.18 18:50
Menopauza,doporučíte doplněk stravy?

Začínají se u mne asi projevovat příznaky přechodu - podrážděnost, nespavost, poruchy cyklu, pocit vnitřního napětí…doporučíte nějaký přípravek, který používáte a pomohl? Díky

Reklama

Reakce:

Ka-Ha
Kecalka 376 příspěvků 14.01.18 23:57

Moje mamka bere za merilin a je spokojená

LindaaS
Nováček 5 příspěvků 27.02.18 22:57

Jak píše Ka-Ha. Já používám Merilin a jsem velmi spokojená. Jen vždycky jsem byla horkokrevná a návaly horka mě příliš nepřekvapovaly. Nyní přišly i návaly chladu (po již docela dlouhé době) a nevím, zda to mám přisuzovat aktuálním arktickým teplotám.:) Nemáte někdo zkušenost?

pavlaDr
Nováček 1 příspěvek 30.04.18 23:39

Tak jsem Merilin taky vyzkoušela a za mě dobrý. Už se i vyspím - přijde mi takovým tím kvalitním spánkem. :) Lindo, návaly jsem měla také. Teď s Merilinem už jen zlehka. Jediné co, tak když se najím, mám vždy nával tepla, ale to se v porovnání s předchozím stavem dá snést. :)

Zuuza.B
Nováček 4 příspěvky 31.05.18 22:24

A ja myslela, že merilin nikdo nezna :) to me s nim taky nekdo mohl seznamit driv :) je fajn..nikdy jsem moc nespala, tak v tom moc rozdíl nevidim, ale ostatní lepší

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >