Doplňky stravy při menopauze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domino111
Kecalka 179 příspěvků 14.01.18 18:50
Menopauza,doporučíte doplněk stravy?

Začínají se u mne asi projevovat příznaky přechodu - podrážděnost, nespavost, poruchy cyklu, pocit vnitřního napětí…doporučíte nějaký přípravek, který používáte a pomohl? Díky

Reklama

Reakce:

Ka-Ha
Kecalka 373 příspěvků 1 inzerát 14.01.18 23:57

Moje mamka bere za merilin a je spokojená

LindaaS
Nováček 4 příspěvky 27.02.18 22:57

Jak píše Ka-Ha. Já používám Merilin a jsem velmi spokojená. Jen vždycky jsem byla horkokrevná a návaly horka mě příliš nepřekvapovaly. Nyní přišly i návaly chladu (po již docela dlouhé době) a nevím, zda to mám přisuzovat aktuálním arktickým teplotám.:) Nemáte někdo zkušenost?

pavlaDr
Nováček 1 příspěvek 30.04.18 23:39

Tak jsem Merilin taky vyzkoušela a za mě dobrý. Už se i vyspím - přijde mi takovým tím kvalitním spánkem. :) Lindo, návaly jsem měla také. Teď s Merilinem už jen zlehka. Jediné co, tak když se najím, mám vždy nával tepla, ale to se v porovnání s předchozím stavem dá snést. :)

Zuuza.B
Nováček 4 příspěvky 31.05.18 22:24

A ja myslela, že merilin nikdo nezna :) to me s nim taky nekdo mohl seznamit driv :) je fajn..nikdy jsem moc nespala, tak v tom moc rozdíl nevidim, ale ostatní lepší

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama