Menses a motani hlavy

deliska
18.3.16 18:46

menses a motani hlavy

Ahojte lidicky mam takovy problem vim mozna i ze v tom nejsem sama ale kdyz to dostanu nafoukne se mi bricho boli me zaludek krece apod dostanu silne zavrate az na omdleni kdyz pr vstanu lehnu a tak :( ztezknou mi nohy jsem celkove malatna unavena nervozni brecim jen tak HA neberu vase nazory :think:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

9166
18.3.16 18:48

Nízký tlak? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
18.3.16 19:38

@deliska Ahoj, to mívám taky a hodně mi pomáha v době MS brát železo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
deliska
18.3.16 19:43

A v jake forme to zelezo diky :mavam:

• Citovat
  • Upravit
207
18.3.16 19:47

@deliska tabletky jedna denně konkrétně Novoferrin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
18.3.16 19:57

@deliska Ahoj, hlásím se do klubu :mavam:. Já jsem prostě při MS celkově unavenější a snadněji se vyčerpám, takže s tím motáním hlavy asi nic nenadělám. Ale já zase beru hořčík a po tom je mi také lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
18.3.16 19:59

Zksu to zelezo. Pomaha ;)

• Citovat
  • Upravit
119
19.3.16 18:37

Možná nízký tlak, z toho mívám závratě v létě když je vedro, pak je to fakt extrém. Ale bývalka měla hodně velké bolesti břicha a hlavy a bylo jí strašně zle když „to měla.“ Doktoři ti doporučí nejspíš antikoncepci, což je nesmysl a navíc to zničí to co ještě v těle funguje jak má. Doporučovali ji i jí právě, což asi lesba nepotřebuje :D Ale nemohla by ji brát, právě kvůli migrénám a něčemu se srdcem, na to ji upozornil kardioložka - jinak by si to asi nechala napsat, protože fakt hodně trpěla a nebyl to zrovna příjemný pohled… No jsou to velmi nepříjemné problémy jaké máš a moc dobře chápu že tě to trápí. Zajdi k praktickému lékaři, měl by ti poradit a pomoct, tohle není žádná sranda.
Hlavně ať ti zkusí nějak poradit a jsi už v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.16 19:39

Jj, měla jsem šílené závratě a začla brát superželezo forte a úplně to vymizelo. (Beru 1 tabl ráno na lačno+vit C)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama